stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9637
  • Uživatelů: 6592

Jak hrát Pixwords na PC

Autor: Redakce  |   Publikováno: 7.7.2015 | Zobrazeno: 27985x

Populární obrázková křížovka z mobilních telefonů a tabletů Pixwords se skvěle hraje i na počítači. K jejímu spuštění ale budete potřebovat emulátor Androidu, který se jmenuje Bluestacks. Nemusíte se ale děsit, jeho instalace je snadná a používání jakbysmet.

Bluestacks, většina her pro Android i pro počítač

Emulátor Bluestacks funguje tak, jak byste asi od emulátoru čekali. Vlastně na vašem počítači vytvoří celý systém Android, do kterého si nahráváte hry a aplikace. Jedinou zásadní nevýhodou hraní androidích her na PC je ovládání – tituly dělané na dotykové displeje občas nejsou plně a pohodlně ovladatelné i na klávesnici a myši, byť většinu her si lze užít bez výraznějších problém. Například právě u Pixwords nepotkáte obtíže žádné.

Nejprve si tedy stáhněte Bluestacks, což můžete udělat odtud. Instalace je naprosto jednoduchá a není na ní co zkazit. Možná trochu překvapivě se Bluestacks nepřidává k tolik módní instalaci nevyžádaných programů při instalaci samotného emulátoru. Jenže není dobré chválit dne před večerem, jak zjistíte záhy.

Bluestacks totiž sponzorované instalace opravdu používá, jen trochu sofistikovaněji – chce po vás totiž, abyste odklikli instalaci aplikací přímo do Androidu v Bluestacks, což je nejenom trefné, ale taky méně otravné než instalace programů do Windows. Na druhou stranu se této sponzorované instalaci nevyhnete, protože je povinná (pokud si nechcete Bluestacks předplatit za padesát korun měsíčně, což sice není moc, ale nedovedli bychom si takový nákup dost dobře ospravedlnit).

Používá se stejně jako Android

Bluestacks vlastně Androidem je, takže není divu, že abyste mohli stahovat aplikace a hry z Obchodu Play, musíte se přihlásit svým Gmail účtem. Pokud ho nemáte, můžete si ho samozřejmě bezplatně vytvořit. Mimo jiné tím získáte i velmi šikovnou emailovou službu.

Po přihlášení můžete začít stahovat aplikace. Stačí kliknout na ikonu Search a zadat Pixwords a kliknout na „Search Play for Pixwords“. Objeví se vám klasický Play Store, kde si vyberete hru Pixwords a kliknete na ikonku Instalovat.

Spouštění můžete absolvovat také přímo přes Bluestacks, ale rychlejší je rozhodně využívat složku, která se vám na Ploše při instalaci emulátoru objevila. Jmenuje se Apps a najdete v ní všechny nainstalované aplikace jako ikony pro rychlé spuštění. V nastavení hry si pak můžete vybrat i Češtinu a skvěle se bavit při řešení obrázkových rébusů. 

Značky

Podobné články

Zachraň šneka, hra pro iPhone a iPad už dnes ke stažení zdarma

Zachraň šneka, hra pro iPhone a iPad už dnes ke stažení zdarma

Logo Quiz odpovědi, nápověda 3. díl

Logo Quiz odpovědi, nápověda 3. díl

Jak nahrát hudbu do iPhonu přes iTunes

Jak nahrát hudbu do iPhonu přes iTunes

Instalace obchodu Google Play na mobily Huawei a Honor

Instalace obchodu Google Play na mobily Huawei a Honor

Návod na Pokémon GO

Návod na Pokémon GO

Nápověda pro Point Words zdarma

Nápověda pro Point Words zdarma

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  a b 9 b c 6  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce