stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9288
  • Uživatelů: 6548

Nejlepší hry pro Váš tablet (4. díl)

Autor: Redakce  |   Publikováno: 27.5.2014 | Zobrazeno: 14101x

Už čtvrtým dílem našeho seriálu o hrách pro tablety a chytré telefony pokračujeme v našem pravidelném magazínu. Dnes tu máme jeden z dalších klonů legendárního Flappy Birda, jednu oblíbenou běhací hru, střílečku z České republiky, další onlinovku od Supercellu, nebo suprový lovecký simulátor.

Dead Trigger 2

Asi nejlépe vypadající střílečka (ve své době) na mobilních zařízeních se dočkala pokračování, ve kterém je laťka posunuta ještě mnohem výš. Dead Trigger 2 od českých vývojářů je ale lepší než předchůdce totálně ve všem. Automatická střelba usnadňuje hratelnost, která je jinak u FPS dosti problematická, velmi motivující je odemykání a kupování nového vybavení a zbraní. Opět střílíte zombie, ale tentokrát si to užijete o poznání víc, než u prvního dílu. Jedna z nejlepších her na tablety a mobily vůbec.

Mr Flap

Flappy Bird nikdy nezemře a to hlavně díky nekonečnému úsilí ostatních tvůrců ho okopírovat. Jenže totální kopie už vyšly z kurzu. Tvůrci hry Mr Flap to včas odhalili a vytvořili jen zdánlivě podobnou hru. Opět ovládáte těžko řiditelného ptáka, ale tentokrát létá v kruhu. Otvory k průletu se navíc pohybují a celý nápad je doveden k dokonalosti. Doporučujeme i hráčům, kteří by o „flappyho“ ani nezavadili.

Despicable Me

Spojte běhací hru s oblíbeným Mimoněm z oblíbeného animáku a máte hit. Graficky skvěle zpracovaná hra využívá prostředí z druhého filmu Despicable Me a hraje se prostě báječně. Odemykáte si různé vynálezy, při běhu sbíráte banány a putujete přes několik extrémně rozmanitých prostředí (obchoďák, doupě El Macha,…).

Frozen Free Fall

Princip „spoj tři“ ze hry Bejeweled ožil na mobilech a tabletech díky přeslazené Candy Crush Saga, ale nejde o jedinou kvalitní hru tohoto střihu. Ve Frozen Free Fall jde o to samé, tedy spojovat co nejvíce stejných kamenů, ale tentokrát je hra zasazena do prostředí oblíbeného Disney animáku Frozen (Ledové království). Pokud vás už Candy Crush Saga nudí, nebo máte rádi tenhle film, určitě vás Frozen Free Fall nadchne.

Boom Beach

Supercell je tvůrcem top hitů jako je Hay Day, nebo Clash of Clans. S Boom Beach se z farmy, nebo fantasy prostředí přesouvá na bojiště podobná druhé světové válce, respektive přímo vylodění v Normandii. Vaším úkolem je vybudovat pobřežní (doslova plážovou) pevnůstku, která odolá nájezdům ostatních hráčů. A samozřejmě se dočkáte i plenění základen ostatních hráčů. V podstatě jde o princip velmi podobný Clash of Clans, takže je jasné, že dostanete bezchybně navrženou strategii v hezké grafice a silnými online prvky.

Deer Hunter 2014

Lovecké hry před lety letěly na PC, ale Deer Hunter 2014 ukazuje, že jejich novým domovem budou bezesporu dotyková zařízení a tablety zvlášť. Lovení divoké a nebezpečné zvěře je tu na pomezí adrenalinu a trpělivosti. Do každé mise musíte jít s předem odemčeným konkrétním vybavením, abyste vůbec měli šanci ji dokončit, takže hra se nesoustředí pouze na onen brutální střet s přírodou, ale i na mezihru, ve které za těžce vydřené peníze nakupujete lepší a lepší zbraně a vybavení. Ale pozor, ani příroda není bezbranná.

Značky

Podobné články

Youtube vychytávky a skryté funkce

Youtube vychytávky a skryté funkce

Windows 10 Mobile Continuum

Windows 10 Mobile Continuum

Jak nahrát hudbu do iPhonu přes iTunes

Jak nahrát hudbu do iPhonu přes iTunes

Pixwords nápověda (3) - odpovědi ke všem obrázkům zdarma

Pixwords nápověda (3) - odpovědi ke všem obrázkům zdarma

Logo Quiz odpovědi, nápověda 3. díl

Logo Quiz odpovědi, nápověda 3. díl

Návod, jak si přizpůsobit náhodné přehrávání na Spotify

Návod, jak si přizpůsobit náhodné přehrávání na Spotify

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  5 8 c d c 2  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce