stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9289
  • Uživatelů: 6548

Farmářské hry pro PC, tablet i konzole

Autor: Redakce  |   Publikováno: 9.12.2013 | Zobrazeno: 32087x

Digitální farmaření je, pro mnohé stále překvapivě, velkým fenoménem, který milují desítky milionů hráčů. Výběr her je více než dostatečný a každý si najde to svoje. Je libo si obdělat vlastní pole v realistickém simulátoru, nebo stavět farmu v realtime strategii, případně okopávat každý zákon v hrách pro internetové prohlížeče.

Landwirtschafts Simulator 2013 – PC, PS3, X360

Možná tuhle hru znáte pod jménem Farming Simulator 2013, ale to není podstatné. Naopak zcela nutné je, abyste si ji zahráli, máte-li teda chutě na virtuální farmaření. Lepšího zástupce totiž nenajdete, ať se podíváte na jakoukoliv platformu.

V roli nadšeného farmáře tu budete jezdit v desítkách různých zemědělských strojů, obdělávat pole, prodávat, nakupovat a nakonec i zaměstnávat, aby se vaše rozrůstající hospodářství podařilo celé obstarat. Hra je dostupná pro PC a herní konzole, třeba i na Playstation Vita, a na mobilních zařízeních už je dokonce ve verzi 2014.

Agrar Simulator 2013 – PC

Agrar Simulator je klonem slavnějšího Farmingu, ale v mnohém je stále o krok až dva pozadu. Výjimkou je grafika, ve které hra exceluje, takže jestli si potrpíte hlavně na vizuální zpracování, měli byste Agrar Simulator rozhodně vyzkoušet.

Farming Giant – PC

Po dvou simulátorech musí přijít i farmářská strategie. V ní budete svou farmu budovat podle svých představ. Každou budovu a pole tak umístíte na místo, které uznáte za vhodné, a navíc můžete všechny objekty otáčet, nejste omezeni nějakou čtvercovou sítí. Velmi významnou roli hrají i RPG prvky, díky kterým hra jen tak neomrzí.

Farmerama – online

Farmerama je zábavná, kreslená farmařina, ve které se staráte o svá pole, prodáváte, nakupujete a interagujete s ostatními hráči. Posílejte dárky, pochlubte se se svými úspěchy a staňte se nejlepším farmářem široko daleko.

GoodGame BigFarm – online

Na první pohled možná trochu podobná hra jako Farmerama, ale BigFarm je opravdu proti své konkurenci Big. Vaše farma se postupně rozrůstá, jak zkupujete další a další pozemky a rozšiřují se vám možnosti výstavby, pěstování a chovu. Jako vždy, hry od GoodGame jsou silné i v sociálních aspektech, takže se spolehněte, že nebudete jedinými farmáři v okolí.

Farming Simulator 2014 – Android, iOS

Farming Simulator, tedy nejlepší farmářská hra vůbec, i na mobilu? Proč ne, dokonce i v novější verzi, než klasický PC/konzolový originál. Hra obsahuje téměř vše, na co jste z PC zvyklí, ale v malém skladném pojetí tabletu, nebo mobilního telefonu.

Hay Day – Android, iOS

Graficky excelentní farmářská hra na mobily a tablety, Hay Day, má nejenom nekonečný zástup fanoušků, ale také neustále přidávaný obsah – přitom je zcela zdarma. K farmaření přistupuje trochu osobněji, než ostatní hry, k čemu napomáhá i cartoon stylizace. Jestli je pro vás Farming Simulator moc zdlouhavý a realistický, tak vás Hay Day rozhodně potěší.

Značky

Podobné články

RECENZE: Forza Horizon 5 je nejlepším automobilovým simulátorem současnosti

RECENZE: Forza Horizon 5 je nejlepším automobilovým simulátorem současnosti

Hra Pou - nejstahovanější hra do mobilů a tabletů

Hra Pou - nejstahovanější hra do mobilů a tabletů

Jak se neztratit ve World of Warships

Jak se neztratit ve World of Warships

Dota 2 vítá nového hrdinu. Bude jím Marci, oblíbená postava z anime od Netflixu

Dota 2 vítá nového hrdinu. Bude jím Marci, oblíbená postava z anime od Netflixu

Vyzkoušejte si uzavřenou betu Quake Champions zdarma

Vyzkoušejte si uzavřenou betu Quake Champions zdarma

Nejlepší módy pro Landwirtschafts Simulator 2013 - kombajny

Nejlepší módy pro Landwirtschafts Simulator 2013 - kombajny

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  a f 0 0 2 1  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce