stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9729
  • Uživatelů: 6602

Pou – Nejstahovanější hra do mobilů a tabletů

Autor: Redakce  |   Publikováno: 18.3.2013 | Zobrazeno: 45503x

Doslova jako raketa stoupá popularita virtuálního mazlíčka s názvem Pou. Jedná se o mimozemského mazlíčka, o kterého se dnes a denně starají miliony uživatelé Iphonů, Ipadů a Android zařízení. To všechno díky aplikaci resp. hře, která pod stejnojmenným názvem Pou, doslova dobyla vrchol žebříčku nejstahovanějších aplikací na Google Play (dříve Android Market). Jenom zde si do dnešního dne stáhlo a nainstalovalo aplikaci více než deset milionů uživatelů a nutno říct, že toto číslo stále stoupá, jelikož se Pou drží na čele žebříčku už několik měsíců. Další miliony uživatelů stáhlo hru přes App Store do svých zařízení pod značkou Apple.

Zapomenutý fenomén je zpět

O čem vlastně Pou je a v čem spočívá jeho obrovská popularita? Jde o hru, ve které se staráte o svého mazlíčka, dáváte mu najíst, umýváte ho, hrajete si s ním a podobně. Že vám to něco připomíná? Určitě nejste na omylu, stačí trochu zapátrat v paměti a jistě si vzpomenete na fenomén s názvem Tamagotchi. Byla to taková malá kapesní elektronická hračička z Japonska, ve které vyrůstalo vaše zvířátko a vaším úkolem bylo se o něj starat. Pokud jste péči o svého miláčka zanedbávali, tak prostě zemřelo. To se vám naštěstí nemůže stát v Pouovi, jelikož ten zemřít nemůže. Pokud se o něj nebudete starat, tak onemocní. Vy ho potom můžete samozřejmě vyléčit.

I mimozemšťan má své potřeby

Celá hra je dvourozměrná a má pěknou kreslenou grafiku. Ta je příjemně různobarevná a hře jenom dodává na sympatičnosti. Co je ten Pou vlastně zač? Pou má poněkud neobvyklý tvar, je to takový zaoblený trojúhelník se dvěma velkýma očima a pusou. Žije ve svém domečku, který se skládá ze čtyř místností: kuchyň, laboratoř, herna a ložnice. Důležité je neustále sledovat ukazatel jeho potřeb, který se nachází v horní části obrazovky a skládá se ze čtyř atributů: jídlo, zdraví, zábava a energie. Takže pokud chcete, aby byl váš mazlíček spokojený a zdraví, musíte tyto čtyři atributy udržovat na co nejvyšších hodnotách.

Nakrmit, vydrhnout a spát

Pokud je tedy ukazatel jídla nízký, tak jdete do kuchyně a nakrmíte ho různými potravinami, které nakupujete za virtuální mince. Pokud je Pou špinavý, tak ho vydrhnete mýdlem. Pokud si chce hrát, tak si zahrajete různé minihry a pokud je unavený, tak zhasnete v ložnici a Pou bude spát. Poua si můžete také různě upravovat a oblékat. Můžete mu změnit barvu, koupit oblečení a různé doplňky. Možností přizpůsobení je opravdu hodně a je jenom na vás, jak se svým miláčkem naložíte.

Zábavné minihry

Asi nejzábavnější částí této hry jsou minihry, které s Pouem hrajete a za které dostáváte mince. Ty potom můžete utrácet za jídlo, oblečení apod. Je zde obsaženo sedm miniher jako chytání padajícího jídla, skákání po plošinách a sbírání mincí a další. Hry jsou to sice jednoduché, ale svojí hratelností by mohli směle konkurovat ostatním hrám na Google Play. V laboratoři zase můžete experimentovat s lektvary.

Postupem času Pou roste a vy s ním postupujete na vyšší úrovně. To díky získávání mincí za hraní miniher. Začnou se vám odemykat nové možnosti a bonusové věci ve hře jako lepší oblečení, jídlo, pozadí a další. Je zde také možnost navštěvovat mazlíčky vašich kamarádu. Vy si s nimi potom můžete navzájem hrát a lajkovat.

Stáhněte si taky, pokud ještě nemáte

Celkově se jedná o velmi povedenou hru se skvělou hratelností. Starání se o vlastního mazlíčka je příjemné zpestření dne. Časem by vás ovšem mohla trochu omrzet, ale to se stává skoro u každé hry. Zde je naštěstí spousta možností na prozkoumávání a neustálé odemykání nového obsahu udržuje pozornost u hraní. Hra má zhruba 13 MB, takže vám zabere minimum místa na vašem smartphonu nebo tabletu. Je ke stažení zdarma na Google Play, na App Store je k dostání za nízký poplatek. Uživatelé Android zařízení mohou hru stahovat zde. Pro apple zařízení hru najdete zde.

Značky

Podobné články

S touto střelou vyhraješ každý zápas. Power Shot je ve FIFA 23 k nezastavení

S touto střelou vyhraješ každý zápas. Power Shot je ve FIFA 23 k nezastavení

Kdy vyjde The Sims 5: Všechny novinky o očekávaném pokračování simulátoru života

Kdy vyjde The Sims 5: Všechny novinky o očekávaném pokračování simulátoru života

Novinka Rogue Company potěší hráče na všech platformách

Novinka Rogue Company potěší hráče na všech platformách

Crysis Remastered PC 2020

Crysis Remastered PC 2020

Grand Theft Auto 5 - Epic Games Store stahuj zdarma

Grand Theft Auto 5 - Epic Games Store stahuj zdarma

Xbox One: zvládne i off-line hraní a přinese nový Kinect

Xbox One: zvládne i off-line hraní a přinese nový Kinect

Diskuse

Gábina Gábina reagovat 18.05 17:56

Mam moc rada Poua,vzdy me pobavi tim svym NE.Je to sranda.Krystof porad chce na mim mobilu hrat.Je to otrava.

Luc Luc reagovat 17.05 00:07

Dobrý den, měla jsem v Pouovi level 63 a promazal se mi telefon. Stáhla jsem si hru znovu a když se přihlásím na e-mail, tak se mi Pou neobnovil. Nedá se to nějak obnovit? Díky moc předem za radu!!

Kuba Kuba (administrátor) reagovat 17.05 09:18

Dobrý den, podle našich informací by se obnovit měl - logujete se na stejný email?

Lucc Lucc reagovat 17.05 10:57

Právě, že mám jen jeden e-mail na gmailu, přes který jsem se přihlašovala.

Kuba Kuba (administrátor) reagovat 20.05 09:52

To je nám líto, ale nenapadá nás, čím by to mohlo být způsobeno.

pouviček pouviček reagovat 14.05 14:34

nejlepší hra na světe doporučuji si stahnout :)

natalie natalie reagovat 28.04 12:28

pou je bajecná hry

markéta markéta reagovat 26.04 16:57

Super hra

Dominika Dominika reagovat 12.04 18:31

supr hra

klara klara reagovat 08.04 06:54

jak mam stahnout pou hra na mobil kdyš to nejde ani najíd

Patrik Patrik reagovat 08.04 12:32

Dobrý den, přímo v článku jsou odkazy na Google Play a iTunes, odkud můžete hru stáhnout.

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  f 6 f 5 6 1  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce