stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8509
  • Uživatelů: 6424

Jak propojit PS4 ovladač s PC a hrát novou FIFA 21?

Autor: Michal Santoris  |   Publikováno: 20.10.2020 | Zobrazeno: 1129x

Sportovní hry mají řadu výhod - můžete je hrát proti reálným hráčům z celého světa i se přiblížit svému oblíbenému sportu co nejblíže, případně si zahrát za svých oblíbených hráčů. FIFA 21 je bezpochyby nejhranější fotbalovou hrou (pravděpodobně i nejoblíbenější, pokud bereme množství hráčů), a je proto smutné, že stále oficiálně nepodporuje možnost hrát na počítači s PS4 ovladači. Samozřejmě, že to možné je, jak si ukážeme iv tomto článku, ale je to alternativní řešení. Na druhé straně je zprovoznění vašeho PS4 gamepadu na počítači velmi jednoduché. Pojďme si ukázat postup, jak na to.

I přesto, že ovladače SONY jsou kompatibilní s operačním systémem Windows 10, na herní sérii FIFA primárně nefungují. Problém se dá vyřešit emulátorem, který nakonfiguruje PS4 ovladač tak, abyste ho mohli používat a FIFA ho rozpoznala.

Emulátor x360ce, jak zní jeho název, se snadno používá a na oficiální stránce najdete podrobný návod, jak ho zprovoznit. Ujistěte se, že z oficiální stránky stáhnete x64 verzi, protože i FIFA 20 a 21 běží na verzi x64. Po stažení najděte odkaz na spuštění programu a přesuňte jej do složky, kde máte uloženou hru FIFA 21. Nemůžete složku najít? Použijte vyhledávání Windows vyhledávání.

Emulátor x360ce ke stažení zdarma

Program spusťte jako ADMINISTRÁTOR - kliknutí pravým tlačítkem myši na odkaz programu a následné vyjmutí možnosti "spustit jako administrátor". Zobrazí se chyba, kterou odstraníte zřízením .dll souboru. Následně vyberte možnost konfigurace podle internetu a měla by se vám zobrazit obrazovka, na které uvidíte rozestavení všech tlačítek na gamepadu. Vyzkoušejte, zda vám vyhovují, zda reagují správně nebo si je nastavte ručně. Dále stačí uložit a zavřít aplikaci.

Zbývá nám udělat už jen poslední krok. Položku xinput1_3.dll musíte přejmenovat na xinput1_4.dll. Hotovo. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat pod článkem, kde se vám vynasnažím pomoci s připojením a nastavením ovladače.

Značky

Podobné články

Fallout 4 recenze

Fallout 4 recenze

Bad Piggies – Pokračování Angry Birds je tady!

Bad Piggies – Pokračování Angry Birds je tady!

Zachraň šneka, hra pro iPhone a iPad už dnes ke stažení zdarma

Zachraň šneka, hra pro iPhone a iPad už dnes ke stažení zdarma

Killsquad Steam hra - recenze

Killsquad Steam hra - recenze

Sandbox hry – Minecraft, Landmark, ArcheAge a ostatní

Sandbox hry – Minecraft, Landmark, ArcheAge a ostatní

Vyzkoušejte si demo Tom Clancy’sTheDivision zdarma na PC

Vyzkoušejte si demo Tom Clancy’sTheDivision zdarma na PC

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  a 5 4 7 6 d  :
 
Vzkaz: