stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9704
  • Uživatelů: 6601

Assassin's Creed Valhalla nás zavede do Norska a Británie

Autor: Michal M.  |   Publikováno: 2.5.2020 | Zobrazeno: 3722x

Nejnovější hra ze série Assassin's Creed od Ubisoftu ponese název Valhalla. Znamená to, že se konečně podíváme na sever a jeho mytologii. Tento tah je od tvůrců poměrně logický, protože jsme se už podívali do antického Řecka, renesančního Itálie, objevovaly jsme Egypt za dob Ptolemaiovců v Odyssey a okusili jsme i vody Pirátů ve hře Black Flag. Děj se bude odehrávat ve středověku a Vikingové se podívají zejména do Británie, kterou si budou chtít podrobit.

Eivar - Valhalla

Právě poslední hra ze série, kterou je Odyssey z roku 2018, přidala RPG prvky, které se i nyní budou rozvíjet a my si tak budeme moci opět vylepšovat svoji postavu podle toho, jak se nám líbí s ní bojovat. Na hře momentálně pracuje spolu s Ubisoftu celkem 15 studií! Vyjde na všech dostupných platformách, jako PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X a bude to někdy v čase prázdnin. Valhallu má na starosti Ashraf Ismail - kreativní ředitel, který stojí za tituly Black Flag a Origins.

Vaší postavou bude Eivor - vikingský vůdce a jeho dobyvačné choutky si vyzkoušíte v středověkém Anglii kolem roku 873 našeho letopočtu. S ním budete moci plenit, drancovat, objevovat nové a neprobádané území nebo vést výboje z Norska rovnou do Wessexu ovládaného Alfredem Velkým. Už tradičně budou vaše rozhodnutí ovlivňovat to, jak se bude vyvíjet děj.

Jak v předešlé hře, i nyní si můžete zvolit, zda budete hrát za mužskou nebo ženskou postavu. V ruce máte možnost držet nejrůznější zbraně, od jednoručních mečů, přes obouruční sekery, štíty, luky a pod. Nebudou chybět ani lodě, na kterých se budete plavit z jedné lokality na druhou. Za souboje a procházení lokalit získáváte zkušenosti a různé vybavení, které můžete dále používat v boji.

Smutnou zprávou je, že hra nebude mít multiplayer ani možnost kooperace. Na druhé straně nabídne obrovský herní svět a možnost sdílet své postavy s ostatními hráči. Vytváření charakteru totiž nabízí nejrozmanitější možnosti, od úpravy vlasů, přes tetování, oblečení apod. Samozřejmostí je ptačí společník, kterým bude v tomto případě havran spjat s Ragnarem Lothbrokem. Za pár dní, přesněji 7. května dorazí první gameplay ze hry!

Značky

Podobné články

Overwatch bude zdarma a brzy přijde s betou

Overwatch bude zdarma a brzy přijde s betou

Návod, jak změnit skin postavy v Minecraftu v PC i mobilní verzi

Návod, jak změnit skin postavy v Minecraftu v PC i mobilní verzi

Nejlepší módy pro American Truck Simulator

Nejlepší módy pro American Truck Simulator

Nejlepší skiny na Minecraft ke stažení zdarma

Nejlepší skiny na Minecraft ke stažení zdarma

Návod: Jak založit Minecraft server

Návod: Jak založit Minecraft server

Epic Games vypustil Rocket League zcela zdarma

Epic Games vypustil Rocket League zcela zdarma

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  f 7 2 7 1 5  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce