stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8633
  • Uživatelů: 6466

Assassin's Creed Valhalla nás zavede do Norska a Británie

Autor: Michal Santoris  |   Publikováno: 2.5.2020 | Zobrazeno: 1428x

Nejnovější hra ze série Assassin's Creed od Ubisoftu ponese název Valhalla. Znamená to, že se konečně podíváme na sever a jeho mytologii. Tento tah je od tvůrců poměrně logický, protože jsme se už podívali do antického Řecka, renesančního Itálie, objevovaly jsme Egypt za dob Ptolemaiovců v Odyssey a okusili jsme i vody Pirátů ve hře Black Flag. Děj se bude odehrávat ve středověku a Vikingové se podívají zejména do Británie, kterou si budou chtít podrobit.

Eivar - Valhalla

Právě poslední hra ze série, kterou je Odyssey z roku 2018, přidala RPG prvky, které se i nyní budou rozvíjet a my si tak budeme moci opět vylepšovat svoji postavu podle toho, jak se nám líbí s ní bojovat. Na hře momentálně pracuje spolu s Ubisoftu celkem 15 studií! Vyjde na všech dostupných platformách, jako PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X a bude to někdy v čase prázdnin. Valhallu má na starosti Ashraf Ismail - kreativní ředitel, který stojí za tituly Black Flag a Origins.

Vaší postavou bude Eivor - vikingský vůdce a jeho dobyvačné choutky si vyzkoušíte v středověkém Anglii kolem roku 873 našeho letopočtu. S ním budete moci plenit, drancovat, objevovat nové a neprobádané území nebo vést výboje z Norska rovnou do Wessexu ovládaného Alfredem Velkým. Už tradičně budou vaše rozhodnutí ovlivňovat to, jak se bude vyvíjet děj.

Jak v předešlé hře, i nyní si můžete zvolit, zda budete hrát za mužskou nebo ženskou postavu. V ruce máte možnost držet nejrůznější zbraně, od jednoručních mečů, přes obouruční sekery, štíty, luky a pod. Nebudou chybět ani lodě, na kterých se budete plavit z jedné lokality na druhou. Za souboje a procházení lokalit získáváte zkušenosti a různé vybavení, které můžete dále používat v boji.

Smutnou zprávou je, že hra nebude mít multiplayer ani možnost kooperace. Na druhé straně nabídne obrovský herní svět a možnost sdílet své postavy s ostatními hráči. Vytváření charakteru totiž nabízí nejrozmanitější možnosti, od úpravy vlasů, přes tetování, oblečení apod. Samozřejmostí je ptačí společník, kterým bude v tomto případě havran spjat s Ragnarem Lothbrokem. Za pár dní, přesněji 7. května dorazí první gameplay ze hry!

Značky

Podobné články

Módy pro Euro Truck Simulator 2 - interiéry, zvuky, mapy

Módy pro Euro Truck Simulator 2 - interiéry, zvuky, mapy

E3 2018 hry a trailery online – AC Odyssey, Cyberpunk 2077

E3 2018 hry a trailery online – AC Odyssey, Cyberpunk 2077

Nejlepší módy pro World of Warplanes (WoWp)

Nejlepší módy pro World of Warplanes (WoWp)

Dota Underlords tutoriál nejen pro začátečníky

Dota Underlords tutoriál nejen pro začátečníky

Nejlepší mapy pro Farming Simulator 2015

Nejlepší mapy pro Farming Simulator 2015

Jak propojit PS4 ovladač s PC a hrát novou FIFA 21?

Jak propojit PS4 ovladač s PC a hrát novou FIFA 21?

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 f f c f 2  :
 
Vzkaz: