stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9288
  • Uživatelů: 6548

Jak řešit problém s přihlášením na Skype?

Autor: Jan Juránek  |   Publikováno: 15.5.2017 | Zobrazeno: 45281x

Volání nebo posílání zpráv přes Skype znamená v dnešní době to samé, co kdysi komunikace pomocí ICQ – každodenní samozřejmost. Pokud se tak na svůj Skype účet nemůžete přihlásit, jde o zásadní nepříjemnost. Podívejte se proto na několik možností, jak přihlašování opravit, jak obnovit zapomenuté heslo, případně rovnou na návod k přeinstalování programu Skype.

Jak si vytvořit nový účet na Skype?

Jestliže ještě nemáte vlastní účet, případně chcete založit zbrusu nový, máte hned několik možností. Přihlášení můžete provést jak na stránkách Skype, tak i přímo prostřednictvím programu/aplikace Skype. Odkazy najdete v tabulce:

Návod na instalaci Skype

Instalace programu Skype je opravdu snadná. Autoři pochopitelně chtějí, aby program používalo co největší množství lidí a složitá instalace by tomu zbytečně bránila. Stačí si tak stáhnout instalační soubor s koncovkou .exe (případně archiv instalace .zip) a na ten 2x kliknout. Instalace vás pak krok po kroku navede k cíli. Pouze doporučujeme dávat pozor na nabídku třetích služeb (během instalace odškrtněte 2 čtverečky s nabídkou integrace vyhledávače Bing).

Instalace Skype Pozor na Bing vyhledávání

Detailní návod naleznete v samostatném článku:  Jak nainstalovat Skype.

Jak vyřešit problém s přihlášením na Skype?

Jako uživatelé se můžete setkat hned s několika typy problémů s přihlášením. Řešení lze vybírat opět z několika možných variant. Problém tak můžete řešit jednoduchým ukončením programu a jeho znovuzapnutím, restartováním počítače, případně rovnou přeinstalováním celého Skypu.

Přihlášení na Skype

Zajímavost: S jedním emailem si můžete založit hned několik Skype účtů. Až použité heslo určí, do kterého z účtů se chcete přihlásit.

Zmíněné tři opravné metody (ukončení programu, restartování, odinstalování) řeší velkou řadu problémů s přihlášením. Potkat se však můžete i se speciálními problémy, které vyžadují specifický přístup. Příkladem mohou být modře podbarvená zadávací pole. Do kolonek pro jméno a heslo nejde nic vepsat (případně se kolonky vůbec neobjeví) a přihlášení tak není možné. Detailní popis problému najdete v poradně – Modrá obrazovka Skype.

Pokud ostatní metody selhaly, jste si jistí, že zadáváte správné údaje a nemáte omylem přepnutý CapsLock, pak je čas Skype přeinstalovat. Návod k přeinstalaci najdete opět v poradně – Jak přeinstalovat Skype.

Obnova hesla na Skype

Zapomenuté heslo: obnovení hesla je otázkou několika vteřin. Stačí pouze zadat přihlašovací email a nechat si na něj nové heslo (resp. odkaz pro jeho změnu) zaslat. Odkaz na obnovu Skype hesla i s návodem najdete opět v poradně.

Značky

Podobné články

Nová herní streamovací služba Apple Arcade - cena, dostupnost a hry

Nová herní streamovací služba Apple Arcade - cena, dostupnost a hry

Nejlepší aplikace pro tablety I

Nejlepší aplikace pro tablety I

Spotify zdarma a bez reklam - tipy a triky

Spotify zdarma a bez reklam - tipy a triky

Instagram tmavý mód na mobil a tablet

Instagram tmavý mód na mobil a tablet

Návod na vypnutí in-app nákupů v mobilech a tabletech

Návod na vypnutí in-app nákupů v mobilech a tabletech

Nejlepší uložiště na internetu pro vaše data a soubory

Nejlepší uložiště na internetu pro vaše data a soubory

Diskuse

josef Tesař josef Tesař reagovat 14.02 16:53

při otevření Skyppe nefunguje kamera, a nikdo nás neslyší.Kamera je ILook 310. Nefuguje ani po instalaci z CD.Poradte, děkuji

votavova votavova reagovat 14.12 22:50

skype pouzivam delší dobu a najednou mi po otevreni skypu pise ,ze tento produkt nepodporuje verzi MS Windous.Co s tim?dekuji

Pavelh Pavelh reagovat 24.07 14:01

Jak spustit v nové verzi 8.xxxx Skype na stejném počítači 2x vždy samozřejmě s jiným účtem. Ve starší to šlo tím, že se zadalo do cesty spuštění programu /secondary. Ale v nové verzi to nefunguje.

dana.kubinkova dana.kubinkova reagovat 28.05 10:22

nejde mi nastavit skype,stále se marně odhlašuji a přihlašuji

Věra Šánová Věra Šánová reagovat 14.04 22:35

Chci si znovu přihlašit na Skypu,videokamera pořebují s přáteli,děkují Šánová

Vladimír Vladimír reagovat 13.03 16:50

obnovit původní skype

rudolf jati rudolf jati reagovat 07.02 15:20

neumím obnovit skype

Jan Jan reagovat 17.10 08:24

-nebyl jsem na skype tak asi pul roku prosim pomoste mi zase obnovit me stranky.Diky

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  e 5 1 0 c 3  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce