stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8968
  • Uživatelů: 6534

Nejlepší aplikace pro mobil a tablety zdarma

Autor: Redakce  |   Publikováno: 8.4.2014 | Zobrazeno: 15652x

Pravděpodobně bychom nenašli jediného uživatele smartphonů, který by neměl žádnou z následujících aplikací na svém mobilu nainstalovanou. Určitě by se našli i tací, kteří mají úplně všechny – jsou zdarma, populární a užitečné.

Skype

Skype asi netřeba dlouze představovat. Na poli online telefonování nemá konkurenci. Jeho jednoduché rozhraní umožňuje navázat videohovory, obyčejné telefonáty i textovou komunikaci. Přitom je zcela zdarma, platíte pouze v případě, že chcete volat na pevné linky, nebo telefony, které Skypem nedisponují.

Facebook

Aplikaci od Facebooku máte pravděpodobně už ve svém telefonu od výroby, ale kdyby náhodou ne, můžete to samozřejmě snadno napravit. Díky ní vám už neunikne žádný nový status, žádná nová zpráva, nebo odpověď na vaše komentáře. Na Facebook ale pozor, možná se to nezdá, ale dokáže pořádně vysát váš FUP limit, protože je plný fotek. Doporučujeme používat obezřetně a také nastavit automatické spouštění videí pouze přes Wi-Fi.

Viber

Viber je program, který objevil metodu, kterak co nejdokonaleji a nejrychleji propojit uživatele mezi sebou. Váže se totiž na telefonní číslo, takže v momentě, kdy si ho nainstalujete, projede váš seznam čísel a porovná ho s vlastní databází uživatelů. Shodující se položky se rovnají vašim kontaktům, které používají i Viber, takže si snadno vybudujete a aktualizujete síť lidí dostupných přes tenhle bezplatný kecálek s možností telefonovat, posílat videa… Viber je kromě mobilních platforem dostupný i pro Windows a Mac.

Avast!

Ano, viry už pustoší i mobilní platformy. Avast! je však primárně určen jako ochrana proti jiným druhům nebezpečí – třeba proti podvodným aplikacím, které vysají váš kredit/nafouknou váš účet, nebo proti krádeži telefonu. Avast patří ke špičce i na počítačích, takže pokud chcete své mobilní zařízení bezplatně ochránit, určitě s ním neuděláte chybu.

BSPlayer

BSPlayer si své chvíle slávy užil i na PC, kde byl ovšem časem nahrazen šikovnějšími a méně agresivními programy, jako je VLC, KMPlayer, nebo Media Player Classic. Na mobilních zařízeních je ale BSPlayer opravdu „vychytaný“. Přehraje vše a dokáže využít výkon vašeho zařízení, takže videa jsou plynulá, pokud to tedy kombinace hardwaru a videa vůbec umožňuje. Na malých displejích je také důležité propracované ovládání, což BSPlayer splňuje bezezbytku.

Shazam

Legendární Shazam přežil až do dnes, za což vděčí své připravenosti se měnit a rozrůstat. Kromě „jednoduchého“ rozpoznávání hrající hudby se tak dnes přes Shazam dají pohodlně kupovat písničky i celá alba. Nechybí ani sledování a poslouchání hudby na YouTube a Spotify, nebo zobrazení textů písní.

Dropbox

Dropbox odstartoval vlnu cloudových úložišť, která významným způsobem změnila možnosti sdílení i bezpečnosti dat pro každého uživatele. Vaše data jsou na serverech Dropboxu nejen v bezpečí, ale také dostupná odkudkoliv, ať už jde o počítač na druhém konci světa, nebo mobil ve vaší kapse. Cloudové úložiště potřebuje jediné, přístup k internetu, a v tomto případě doporučujeme buď velmi vysoké FUP, nebo využívání Wi-Fi připojení.

Značky

Podobné články

Logo Quiz odpovědi, nápověda 3. díl

Logo Quiz odpovědi, nápověda 3. díl

Youtube vychytávky a skryté funkce

Youtube vychytávky a skryté funkce

Nejlepší hry na tablet a smartphone ke stažení zdarma 3

Nejlepší hry na tablet a smartphone ke stažení zdarma 3

7 jednoduchých kroků, jak zrušit email od Seznamu

7 jednoduchých kroků, jak zrušit email od Seznamu

Hra o trůny – nejen seriálový fenomén

Hra o trůny – nejen seriálový fenomén

Nejpoužívanější dotyková gesta pro Windows 8 a Windows 8.1 Blue

Nejpoužívanější dotyková gesta pro Windows 8 a Windows 8.1 Blue

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  5 8 0 1 d b  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce