stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9715
  • Uživatelů: 6601

Nejlepší módy pro Farming Simulator 2013

Autor: Redakce  |   Publikováno: 2.1.2013 | Zobrazeno: 42233x

Hry jako Farming Simulator 2013 jsou neuvěřitelné oblíbené díky své nízké pořizovací ceně, nekonečné hratelnosti a zajímavým zasazením, které nemá mezi hrami obdoby. Simulátory prostě jedou a Landwirtschafts-Simulator 2013 je jedním z vůbec nejpopulárnějších. Nebyl by ale ani z poloviny tak zajímavý, kdyby pro něj komunita hráčů neustále nevytvářela nové a nové módy, které hru rozšiřují a často i mění. Nové plodiny, budovy, pravidla, zemědělské i civilní stroje, mapy,… prostě vše, na co si jen vzpomenete. Pojďme se teď podívat na některé jejich zajímavé zástupce a ze všeho nejdříve také postupy, kterými se módy instalují.

Instalace módů

Instalace probíhá u většiny módů jednoduše, nahráním do složky Mods, která vznikne po prvním spuštění hry ve složce Dokumenty\My Games\FarmingSimulator2013. Některé módy mají vlastní instalátor s příponou .exe, jiné naopak vyžadují rozbalení RAR souboru v cílové složce Mods. Některé zase přepisují informace z originální hry, takže je potřeba je nahrát do instalační složky, nikoliv do dokumentů. Důležité je pozorně přečíst instrukce, které jsou většinou u módu přiloženy v textovém dokumentu.

  • RAR vždy rozbalte, obsahuje další soubory
  • ZIP obsahující další soubory ZIP nebo EXE rozbalte, ale pokud jde už o ZIP konkrétního módu, nahrajte ho do složky Mods
  • EXE módy spusťte jako běžný soubor a nainstalujte

Sluší se také poznamenat, že je žádoucí stahovat pouze módy určené pro verzi 2013. Kompatibilita s módy pro starší verze si vyžaduje určité zásahy, které tu nebudeme rozebírat, ale můžete je najít na některých fanouškovských webech. Nabídka pro Farming Simulator 2013 je ovšem tak široká, že byste nedostatkem rozhodně trpět neměli.

Také zde nenajdete žádné cheaty a návody, jak například odstranit hnilobu. Všechny módy ke stažení najdete u samotné hry v záložce Verze/Doplňky.

Mapy

Zde si představíme módy s mapami. Původní krajiny v Farming Simulatoru totiž v očích mnoha hráčů nereflektují reálný venkov a někteří si rádi zahrají i v trochu nostalgickém prostředí JZD.

Snow Special

Povedená mapa s horskou vesnicí, jejíž ulice potřebují zbavit sněhu, kterému ve hře musel uvolnit místo cukr, jinak o žádnou plodinu nepřijdete. Stahujte ZDE.

Gorzkowa

Velmi hezky nadesingnovaná mapa, která tvoří příjemnou kulisu pro vaše zemědělské ambice. Jde o středně velkou mapu s malebnou vesničkou a několika příjemnými vychytávkami. Jak už název napovídá, jde o mapu polskou. Stahujte ZDE.

Stroje

Pro Landwirtschafts-Simulator 2013 vznikly už stovky modelů nejrůznějších zemědělských strojů od traktorů, přes kombajny, až po náklaďáky.

John Deere 6510

Co dodat? Hezký traktor od světoznámé firmy. Jen dodáme, že si podobných můžete od nás stáhnout více v záložce Verze/Doplňky. Stahujte ZDE.

Claas Lexion 770TT

Je libo sklízet se světovým rekordmanem? Tento kombajn je pak vaším splněným snem, protože drží světový rekord a je zapsán v Guinnessově knize rekordů v nepřetržitém sklízení. Stahujte ZDE.

Ostatní

Tady naleznete několik zajímavých módů, které se nehodí do žádné z předchozích kategorií.

Dirty Tires

Šikovný mód, který přidává pneumatikám zemědělských strojů tu správnou špínu, čímž napravuje nerealistické chování v originální hře, kdy jsou pneumatiky pořád zářivě čisté. Stahujte ZDE.

Clock Mod

Jednoduchý a malý mód, který zobrazuje reálný i herní čas. Stahujte ZDE.

 

Značky

Podobné články

Rogue-like FPS Killing Room od Alda Games

Rogue-like FPS Killing Room od Alda Games

Nostalgie s nadčasovostí. Battlefield: Bad Company 2 je stále nejlepší hrou série

Nostalgie s nadčasovostí. Battlefield: Bad Company 2 je stále nejlepší hrou série

Sandbox hry – Minecraft, Landmark, ArcheAge a ostatní

Sandbox hry – Minecraft, Landmark, ArcheAge a ostatní

Brány Skeldalu – přispějte na mobilní verzi

Brány Skeldalu – přispějte na mobilní verzi

Top 15 zombie her na PC, které vám nedají spát

Top 15 zombie her na PC, které vám nedají spát

Nejlepší Fortnite skiny v Kapitole 2 Sezóně 6

Nejlepší Fortnite skiny v Kapitole 2 Sezóně 6

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  a 1 4 6 b e  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce