stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9221
  • Uživatelů: 6542

To nejlepší z GamesCom 2013

Autor: Redakce  |   Publikováno: 30.8.2013 | Zobrazeno: 3586x

Německý herní svátek GamesCom v minulých letech obstojně konkuroval losangelskému E3. Letos si však Microsoft se Sony udělaly z E3 výkladní skříň konzolí nové generace, a tak GamesCom nemohl zazářit stejně, jako třeba loni. I tak šlo o zajímavou výstavu, jejíž nejzajímavější momenty si teď připomeneme.

South Park

Jak půjde do hromady ulítlý animovaný seriál South Park v adventurním RPG a to pod taktovkou zkušených vývojářů z Obsidianu? No, zdá se, že přímo geniálně, o čemž se můžete přesvědčit i v gameplay videu, které uniklo branami GSC 2013 až na youtube. Jen těžko si představit, že by tahle hra minimálně královsky nepobavila.

Sims 4

Jestli znáte Sims 3, pravděpodobně poznáte nějaké rozdíly v přiloženém videu, ale my je moc nevidíme. Přesto bude Sims 4 jednou z nejprodávanějších her vůbec, to si jsme víc než jistí. Stavění baráčků a starání se o simíky totiž baví miliony lidí po celém světě. Čtvrtý díl má navíc tenhle virtuální život ještě více přiblížit dokonalosti.

Warface

GamesCom znamenal i obnovenou premiéru uzavřené bety téhle nadějné MMO střílečky s kooperativním režimem. Návštěvníci si tam Warface osahali a mohli se podívat na trailer, který najdete i zde:

Návštěvnost

Na GamesCom 2013 se dostavilo úctyhodných 340 000 návštěvníků, kteří si mohli prohlédnout poprvé na evropské půdě nové konzole i spoustu her, byť už povětšinou oznámených. Porovnejme si to s pouhými 48 000 na straně letošního E3…

Plants vs Zombies: Garden Warfare

Naprostá pecka v podobě karikatury oblíbených multiplayerových stříleček vzešla trochu nečekaně ze značky Plants vs Zombies. Jde o parodii na CoD a Battlefield a zatím vypadá senzačně. Kdo by si to nechtěl se zombíky, nebo naopak otravnými kytkami vyřídit hezky z očí do očí?

Assassins Creed IV

Podle našeho názoru je už tahle série vykradená naprosto dokonale, a ačkoliv jsme zvědaví na samotný příběh, hratelnost nás trochu nudí. Leč, Ubisoft vidí jasná čísla, která říkají, že jde o dokonalou dojnou krávu, která vydělává miliardy. Čtvrtý díl bude ryze pirátskou záležitostí a trailer je, až na „krapet“ nedobovou hudbu, velmi povedený. Kochejte se níže.

The Elder Scrolls Online

Takhle hra vypadá čím dál lépe. Kdo by si nechtěl singleplayer MMORPG užít konečně i s ostatními hráči? Nechybí nic, co hráči milují – Tamriel, pohled z první osoby, flexibilní povolání…

A teď ta špatná zpráva, nebo alespoň ne „očividně dobrá“. Za hru se bude platit a to nejenom 60 dolarů za nákup, ale každý měsíc dalších 15 dolarů. Nic proti předplatnému, obzvláště jestli si ho TESO obhájí i svou kvalitou, jen je nám líto, že vám ho na Stahnu.cz asi nebude moci hned naservírovat ke stažení. :-)

Reaper of Souls, datadisk pro Diablo 3

A je to tady, Diablo je poražen, ale nový úhlavní nepřítel se řítí na scénu a nic mu neunikne, protože je zosobněním Smrti. Až začnete po zhlédnutí dokonale provedeného traileru opět dýchat, budete moc dobře chápat, proč si Tyrael musí vybíjet zlost na neživém šutru na konci datadisku k dvojce – pro ostatní, ať už anděly nebo zplozence pekel, je otloukánkem, který se spoléhá na vás, abyste svět ze všech problémů vysekali.

Značky

Podobné články

Nejlepší módy a stroje pro Farming Simulator 2015 (2. Díl)

Nejlepší módy a stroje pro Farming Simulator 2015 (2. Díl)

Návod: Jak založit Minecraft server

Návod: Jak založit Minecraft server

Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's

Upgradujte svá sluchátka HyperX Cloud Flight - návod instalace

Upgradujte svá sluchátka HyperX Cloud Flight - návod instalace

Vstupte do bety Call of Duty: WWII zdarma

Vstupte do bety Call of Duty: WWII zdarma

Tanki online – World of Tanks v prohlížeči, nebo MMO střílečka?

Tanki online – World of Tanks v prohlížeči, nebo MMO střílečka?

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  f 1 d a a 9  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce