stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9632
  • Uživatelů: 6591

Nejoriginálnější Minecraft mapy: Těchto 15 kousků vám ozvláštní hru

Autor: Redakce  |   Publikováno: 26.4.2022 | Zobrazeno: 5807x

Pro ty, které už nebaví obyčejný Minecraft survival nebo creative od vydavatelství Mojang, mohou být tyto originální, komunitou vytvořeny Minecraft mapy dokonalým řešením, jak si znovu najít cestu k této úžasné kostkaté hře. Minecraft je známý tím, že neklade meze kreativitě a díky tomu tvůrci map umí vytvořit opravdu perfektní a někdy i velmi Minecraftu nepodobné mapy. Existují dobrodružné mapy, parkur mapy, survival a kromě hororů umíme nalézt mnohé další tematicky uzpůsobené mapky. Ty nejlepší si nyní blíže představíme.

Dobrodružné mapy

Dobrodružství si určitě užijeme i bez používání jakékoli mapy, ale i ty mají něco do sebe. Tyto dobrodružné mapy se od klasického Minecraftu liší stylem hraní a nejsou vůbec o stavění nebo prožívání. Hráč zde může hlavně čekat prozkoumávání a souboj s monstry, jakož i různá tajemství, hádanky a pasti.

Mnoho map je nastaveno na singleplayer, ale existují i výborné multiplayer mapy. U dobrodružných map je vidět, jak kreativní a pracovití umí být Minecraftoví hráči. Každá má svá pravidla a speciální nastavení, která musí hráč striktně dodržovat, aby vše fungovalo tak, jak má.

ASLEEP

Mapa Asleep prozkoumává to, co se děje když spíme. Spousta lidí se už léta zabývá tímto tématem, a jinak na tom nejsou ani autoři Ninjanoah5 a Razlight789. Odpověď podle autorů je prozkoumávání šíleného a vtipného světa nočních můr a snů.

Vybereme se zde na místa jako Nether, vesmír a narazíme zde i na několik shořelých budov a domů. Mapa je mimořádně přepracovaná a hrálo ji již obrovské množství lidí, mezi nimi i mnozí populární Minecraft YouTubeři.

ASLEEP ke stažení ZDE

Biomebox

V této dobrodružné mapě se zabýváme spíše parkurem, než velkým dobrodružstvím. Každopádně nás zde čeká zajímavý příběh, jehož hlavní náplní je parkur. Tvůrce Cheezbergur11 si se skoky náramně pohrál a najdeme zde tak náročnější i jednodušší skoky.

Mapa nevyžaduje speciální zkušenosti s Minecraft parkurem, takže ji dokáže překonat i začátečník. Najdeme zde deset vizuálně odlišných úrovní a každá je navržena podle jednoho z originálních Minecraft biomů. Čekají nás zde opravdu zajímavé a prospekulované skoky, které většinou ani nedávají smysl.

Biomebox ke stažení ZDE

Herobrine’s Mansion

Herobrine´s Mansion je mapa vytvořená velmi uznávaným a oblíbeným tvůrcem v Minecraftově komunitě Hypixelem. Je plná předmětů a věcí, které můžeme během hraní nalézt. Autor si zde vytvořil vlastní monstra a šest bossů. Víme zde najít různé speciální předměty a vzácné lektvary. Skoro celá komunita ji považťuje za jednu z nejlepších a určitě se ji vyplatí vyzkoušet. Herobrine´s Mansion lze hrát o samotě, ale autor mapu připravil i jako společnou zábavu pro kamarády.

Herobrine's Mansion ke stažení ZDE

The Tourist

Tato mapa obsahuje velmi pozoruhodné a krásné Minecraftové stavby. Mnohé se považují za jedny z nejkrásnějších a některá stavební díla se stavěla i měsíc. Tyto budovy však nejsou jedinou chloubou mapy. Umí se také pochlubit minihrami a vlastním soundtrackem. Patří mezi nejdelší dobrodružné mapy, což lze považovat za další obrovské plus. K projetí celé mapy budeme v průměru potřebovat 4 hodiny. Hráč si bude muset dát pozor, aby mu jeho cesta neprodloužila kvůli obdivování nádherné architektury.

The Tourist ke stažení ZDE

KINGDOM OF THE SKY

KINGDOM OF THE SKY patří mezi jedinečné mapky díky používání poměrně nové techniky rozhovorů, které ve hře nabízejí klíčové body. Je to vlastně nahraná série videí vytvořených tvůrcem.

Tato série lze nalézt na Youtube a je dostupná zcela pro každého. Jedná se o velmi zajímavý koncept, který mapě opravdu dodává na kvalitě. Mapu můžeme hrát a při tom poslouchat rozhovory mezi postavami. Pokud se také rozhodneme ignorovat tyto rozhovory, čeká vás opravdu zábavné a zajímavé prozkoumávání rozsáhlé mapy.

KINGDOM OF THE SKY ke stažení ZDE

Deep Space Turtle Chase

Deep Space Turtle Chase je Minecraft sci-fi mapa, ve které jde o pátrání a dopadení zločince Dr. Earl S. Testudine. Toho musí hráč během hry najít, neboť se skrývá někde na hornické stanici Taurus 3. Mapa vypadá opravdu nádherně i díky originálnímu texturovému balíčku od tvůrců.

Hráč bude muset na dopadení padoucha být velmi trpělivý a bude potřebovat i nekonečnou vynalézavost. Mapa Deep Space Turtle Chase vyžaduje opravdu velké grafické úpravy hry, a proto je lepší si raději zálohovat originální kopii Minecraftu pro případ, kdy by nastaly komplikace.

Deep Space Turtle Chase ke stažení ZDE

STAR WARS

Vývojář Hypixel z jiných map vytvořil i mapu zaměřenou na milovníky oblíbené série STAR WARS. Autor už klasicky nezklamal a to i vlastním texturovým balíčkem Mine Wars, který mapa nabízí. STAR WARS fanoušci mohou být opravdu spokojeni, neboť mapa obsahuje vše oblíbené ze STAR WARS série.

Umíme zde najít laserový meč, blasterové pušky, AT-AT i rytíře Jedi. Mapa je plná zabíjení stormtrooperů a objevování epických lokalit. Bít se zde víme na hvězdných lodích, zasněžených pustinách nebo v hlubokém vesmíru. Opravdu perfektně jsou udělána i imperiální chodidla, která na první pohled umí vyrazit dech.

STAR WARS Minecraft mapa ke stažení ZDE

Pokémon Johto

Pokémon Johto nám nabízí opravdu kvalitní 3D Pokémon dobrodružství, které na počítačích jen tak nenajdeme. Mnozí si mysleli, že pořádnou Pokémon Minecraft zábavu nám nabídnou pouze módy Pokecraft nebo Pixelmon, ale s příchodem této mapy máme o jeden způsob víc. Děj mapy se odehrává na Pokémon regionech Gold a Silver Johto. Pokémon Johto nabízí spoustu herních bossů, několik skvělých úkolů, NPC obchodníků a efektivní lektvary.

Tvůrci tuto mapu jednoduše přeměnili na normální hru, která více připomíná GameBoy než Minecraft. Souboje jsou obstojné i bez používání módu Pixelmon a tvůrci si vyhráli is texturovým balíčkem. Ten obsahuje spoustu monster ze série Pokémon, se kterými se umíme poprat a zabavit. Ideální rozptýlení pro fanoušky Pokémony.

Pokémon Johto Minecraft mapa ke stažení ZDE

Hororové mapy

Pro hráče, které už nebaví obyčejný Minecraft nebo komunitní mapy či servery, a chtějí si užít tu nejtemnější stránku Minecraftu, jsou hororové mapy tím nejlepším možným řešením.

The Asylum

V mnoha strašidelných filmech nebo hrách jsou azylové domy použity jako strašidelné místo. The Asylum se může chlubit kvalitními kostkami jump scaremi a strašidelnou atmosférou plnou strachu a husí kůži. Tato mapa se dokáže rovnat s některými hororovými hrami, a pokud přemýšlíte nad koupí normální hororové hry, zkuste si nejprve vyzkoušet, jestli vám nebude stačit tato právě The Asylum v Minecraftu.

The Asylum ke stažení ZDE

Survival Horor

Tvůrce Minecraftových map Hypixel má na svém kontě kromě dobrodružných map také hororovku v podobě Surival Hororu. Nacházíme se zde ve strašidelném domě na kopci, ve kterém nás čeká 25 stále se stupňujících vln monster a bestií. S přežitím těchto vln bude zapotřebí najít předměty ukryté po domě. Mapa nabízí opravdu horrorovou atmosféru ze selhávajícího elektrického proudu nebo z nepříjemných výkřiků monster.

Survival Horror ke stažení ZDE

Ruins of the Dead

Mapa Ruins of the Dead se odehrává uvnitř nebezpečného starověkého chrámu, který obsahuje opravdu mnoho záludností a nástrah. Jsme zde zavřeni s nebezpečnými zombie, kteří nás chtějí každou vlnou víc a víc zabít. V boji proti těmto monstrům nám umí pomoci zbraně a brnění, které umíme nalézt ve skrytých truhlicích.

Tato zombie mapa je mimořádně zábavná a nepřestane nudit díky viditelnému progresu v lootě a zvyšující se náročnosti. Když se hráč dostane přes 16 náročných vln, může se těšit na posledního náročného bosse, jehož poražení vyžaduje pořádnou dávku skillu.

Ruins of the Dead ke stažení ZDE

Survival mapy

Naším jediným úkolem v survival mapách je přežít. Hráči již mnoho let hledají výzvu kromě klasického survivalu od Mojangu i v komunitních mapách. Ty nám umí tuto výzvu nabídnout a ty nejlepší nás nutí činit pouze rozumná rozhodnutí a vylepšují naše instinkty přežití.

World in a Jar

World in a Jar nabízí sérii malých světů uvnitř sklenic, ze kterých se nedá utéct. Každý svět připomíná jedinečný Minecraftový biom, který umí nabídnout dávku přežití a dobrodružství.

World in a Jar ke stažení ZDE

Deadly Orbit

Deadly Orbit je dobrodružná survival mapa s vesmírnou tématikou na palubě mezinárodní vesmírné stanice. Mapa je inspirována úspěšným filmem Gravitace.

Deadly Orbit ke stažení ZDE

Planet Impossible

Hlavním cílem této mapy je kromě přežití na světě i zkrocení dinosaura, což opravdu zní jako výzva. Ocitáme se zde na neznámém světě, na který jsme se dostali tak, že naše vesmírná loď nešťastně havarovala. K našim úkolům patří i prozkoumání světa, na kterém musíme přežít minimálně deset dní. Kromě přežití budeme také muset objevit důkazy o životě lidí na tomto světě.

Planet Impossible ke stažení ZDE

Wild West

Sice to není Red Dead Redemption, ale tato Minecraft mapa dokonale zachycuje atmosféru divokého západu. Můžeme se těšit na nádherný západ slunce a rozlehlé kaňony. Souboje na styl přestřelek divokého západu na ulici vytvořené pro tyto souboje zde střídá osedlaní koně a kaktusové pasti na chytání monster.

Wild West ke stažení ZDE

Značky

Podobné články

Logo Quiz odpovědi, nápověda 3. díl

Logo Quiz odpovědi, nápověda 3. díl

Forza Horizon 5 představuje vozový park a odhaluje i minimální požadavky

Forza Horizon 5 představuje vozový park a odhaluje i minimální požadavky

Dostane Counter-Strike 2 nový a efektivnější anti-cheat systém?

Dostane Counter-Strike 2 nový a efektivnější anti-cheat systém?

Blizzard odložil datadisk Shadowlands do World of Warcraft

Blizzard odložil datadisk Shadowlands do World of Warcraft

To nejlepší z GamesCom 2013

To nejlepší z GamesCom 2013

PUBG začíná nová sezóna i s dynamickou novou mapou

PUBG začíná nová sezóna i s dynamickou novou mapou

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  4 3 9 0 6 9  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce