stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8633
  • Uživatelů: 6466

War Thunder – váš online simulátor pro rok 2014

Autor: Redakce  |   Publikováno: 3.2.2014 | Zobrazeno: 8793x

V posledních několika letech se začalo nevídaným způsobem dařit hrám, kvalitním hrám, které jsou nabízeny hráčům zcela zdarma. Zpravidla jde o online tituly, které nabízejí platícím hráčům určité výhody. Mezi ně patří i War Thunder od studia Gaijin. Jde o hru, která má veškerý potenciál k tomu, aby se stala největším hitem roku 2014, i když už delší dobu v provozu. Čím to?

Letadla

V první řadě je War Thunder dílem velmi zkušených tvůrců leteckých simulátorů. Gaijin vytvářel i některé povedené kousky v sérii IL-2 Sturmovik a asi dnes neexistuje povolanější studio pro tvorbu věrného online zážitku ze vzdušných soubojů. Hra je natolik povedená, že ačkoliv má konkurenci v podobě World of Warplanes, nemusí se jí bát. Zadupává ji totiž do země s lehkostí a v každém směru. Ani kolos Wargaming.net nedokáže vytvořit graficky i hratelnostně tak úžasný titul, jako je War Thunder.

Tato původní, letecká, složka War Thunder je navíc neustále opečovávána a rozšiřována, byť některé kroky nejsou komunitě příliš po chuti, jako například převzetí stejného způsobu odemykání letadel, který je použit právě u konkurence ve World of Tanks a World of Warplanes.

 Ground Forces (tanky)

Abyste se ale dnes stali jedničkou na poli vojenských akčních her/simulátorů, musíte mít hlavně tanky. Právě World of Tanks je leaderem nejen ve své kategorii, ale mezi onlinovkami vůbec (snad s výjimkou League of Legends). Důvody, proč Gaijin totálně uspěl s leteckou částí své hry, jsou zřejmé, ale co pozemní jednotky, respektive tanky?

Gaijin se do nich taky pustil a pod názvem Ground Forces se postupně stávají součástí War Thunderu. Právě probíhá Closed Beta, do které se můžete i přihlásit, ale vstup stojí jako AAA hra, takže doporučujeme počkat a třeba si zahrát chvilku World of Tanks. Proč? Abyste zjistili, že i v tankových bitvách je Gaijin mnohem dál, než konkurence. Nejde přitom o nezdravě věrnou simulaci, která by se špatně hrála, ale o poctivou akční řež, která ale vypadá mnohem lépe a hraje se nesrovnatelně přirozeněji. Grafická síla War Thunder není o generaci dál, než u World of…, ale spíše o dvě. Z hlediska hratelnosti je propast ještě hlubší a to i pro příležitostné hráče.

Konkurence?

Jak už jsme zmínili, konkurence je jediná a to v sérii her od Wargaming.net. Neotřesitelná pozice World of Tanks by se, podle prvních dojmů z War Thunder Ground Forces, mohla přeci jenom otřást a World of Warplanes pak svou zlatou éru ani nezažila, protože přišla až po War Thunder a navíc všechno dělá hůř.

Aby toho nebylo málo, Gaijin se pustil i do společných bojišť, která soupeřovi chybí. To znamená, že tanky a letadla se účastní jedné bitvy, plní svoje úkoly a střílí po sobě dle libosti a možností. Oblíbenost a životaschopnost tohoto provedení ovšem prokáže až čas a hlavně ostré spuštění.

Značky

Podobné články

Epic Store rozdává This War of Mine a Moonlighter zdarma

Epic Store rozdává This War of Mine a Moonlighter zdarma

Call of Duty: Black Ops Cold War novinky

Call of Duty: Black Ops Cold War novinky

Návod na hraní Blizzard Overwatch na PC - Soldier 76

Návod na hraní Blizzard Overwatch na PC - Soldier 76

Black Ops Cold War představilo minimální HW požadavky

Black Ops Cold War představilo minimální HW požadavky

World of Tanks: Tipy, triky, návod a taktiky

World of Tanks: Tipy, triky, návod a taktiky

Fortnite Episode 2 je plný nového obsahu a herních mechanismů

Fortnite Episode 2 je plný nového obsahu a herních mechanismů

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  4 1 7 e 8 0  :
 
Vzkaz: