stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8544
  • Uživatelů: 6442

Zimní slevy na Steamu a PUBG v plné verzi

Autor: Jan Juránek  |   Publikováno: 24.12.2017 | Zobrazeno: 4287x

Vánoce neotřásají pouze klasickými peněženkami, ale na pozoru se musí mít i ty virtuální. Steam totiž přichází s vánočními (přesněji zimními) slevami a na hráče tak čekají obří slevy u celé řady herních titulů. Do již tak dost napnutého období navíc vstupují autoři Playerunknown’s Battlegrounds a hru přesouvají z fáze Early Access do verze PC 1.0. A jak to bude se samotnou cenou PUBG – dotknou se jí vánoční slevy?

Zimní slevy na Steamu – tipy na nákup

Hned několikrát do roka Steam přichází s plošnými slevami, které každý další den zlevňují nové a nové tituly. Zimní slevy (Steam Winter Sales) jsou na rozdíl od těch letních (Steam Summer Sales) zrádné v tom, že přichází v době, kdy jsou hráči dvojnásob ochotní pustit nějakou tu korunu. Pro lepší orientaci přinášíme výběr deseti nejzajímavějších titulů, které ve slevách pořídit.

Nejprodávanější hry na Steamu

Pokud jste si ze seznamu nic nevybrali, nemusíte zoufat – zimní slevy končí až 4. ledna 2018. Času tak máte ještě požehnaně.

PUBG v plné verzi – bude sleva?

Současně se spuštěním zimních slev na Steamu došlo k další důležité události – royal battle hra Playerunknown’s Battlegrounds přešla z Early Access fáze do fáze s označením PC 1.0. Jde o přelomový moment, ve který mnoho z hráčů ani nedoufalo. Fáze PC 1.0 pak přinesla množství optimalizací (práce s pamětí, renderování terénu, animace postavy), nové možnosti (nahrávání okolí postavy a to v okruhu 1km) a hlavně nový obsah (mapa Miramar, 3 vozidla a 5 zbraní). Současně upravuje řadu drobností a jasně popisuje zásahové zóny a účinnost jednotlivých zbraní při jejich zásahu.

PUBG verze PC 1.0

Ovšem to, co hráče nejvíce zajímá, je otázka slevy. Zapojí se PUBG do zimních slev? Aktuálně tomu tak není a dle mého odhadu se tak ani nestane. Rozhodně ne v době, kdy se hra stále drží na špici žebříčku nejprodávanějších a je s přehledem nejhranějším titulem na celém Steamu. 

Značky

Podobné články

Oculus Rift preview development kit

Oculus Rift preview development kit

Stáhněte si Wolfenstein II: The New Colossus zdarma

Stáhněte si Wolfenstein II: The New Colossus zdarma

Dota 2 vs. League of Legends

Dota 2 vs. League of Legends

Call of Duty: Black Ops Cold War novinky

Call of Duty: Black Ops Cold War novinky

Xbox One: zvládne i off-line hraní a přinese nový Kinect

Xbox One: zvládne i off-line hraní a přinese nový Kinect

Na Twitch přichází Premier League, NHL, NBA i UFC

Na Twitch přichází Premier League, NHL, NBA i UFC

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  5 1 7 f 8 8  :
 
Vzkaz: