stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8545
  • Uživatelů: 6444

Warface: nevídaný úspěch MMOFPS

Autor: Redakce  |   Publikováno: 24.4.2013 | Zobrazeno: 4160x

MMO střílečkou Warface jsme se ještě na našem portálu nezabývali a je to škoda. Vytvořili ji nadaní vývojáři z Crytek Kiev na CryENGINE 3, který pohání například i nejnovější pecku Crysis 3, nebo zatím bezejmenné husitské RPG od Warhorse studios.

První rok se nadmíru vydařil

O úspěchu FPS, která popisuje souboj dvou frakcí v blízké budoucnosti (Warface vs. Blackwood), informovala nedávno infografika na portálu crytek.com. Ta obsahuje velmi zajímavá čísla…

Nutno podotknout, že jde o čísla stahující se k narozeninám ruské mutace této hry, která se v současné době na spuštění v EU teprve intenzivně připravuje. Jak si tedy tento potenciální hit mezi multiplayerovými střílečkami vede? V Rusku už nejde o potenciál, ale o jistotu, o které hovoří raketový nástup:

  1. Rok stačil k získání 9 milionů registrovaných hráčů, přičemž více než 2 000 000 z nich pravidelně každý měsíc hrají.
  2. Hra získala řadu ocenění, zejména na poli online a sociálních her, ale i jako čistá FPS získává velmi vysoký ohlas a kladná hodnocení. Chválena je především grafika, ale i návykové a obtížné kooperativní mise.
  3. Hra se neustále rozrůstá, zejména v oblasti přizpůsobení vzhledu charakterů, ale přibývají i mise a zbraně. Dnes můžete hrát dokonce už i za vojandy, což v době vydání neexistovalo.
  4. Celkem bylo vydáno 48 updatů, což znamená, že hra byla vylepšována v průměru téměř jednou za týden.

K dispozici jsou i spíše zábavné údaje, které hovoří o 84 milionech oživených hráčích díky medikům, nebo více než 9 milionech nešťastníků, kteří si stoupli na vlastní minu. Zcela nepřekvapivý je pak fakt, že 9 z 10 hráčů Warface jsou muži, nejčastěji mezi 19 a 35 lety věku (60 %). Co dodat? Snad jen to, že se můžeme brzy těšit i my, protože plná verze Warface vyjde brzy i pro Evropu a Severní Ameriku.

Warface nabízí prvotřídní grafiku

Pro koho Warface je?

Mezi MMOFPS si Warface hledá své místo na slunci poměrně snadno – je svého druhu unikátní. Nabízí klasické PvP boje v různých herních módech, 4 povolání a hlavně kooperativní mise, ve kterých tým až pěti hráčů prochází velmi náročnými úkoly, kde základem přežití je spolupráce, ale také dobré schopnosti jednotlivců.

Zdroj: www.crytek.com

Značky

Podobné články

Nejlepší módy pro Landwirtschafts Simulator 2013

Nejlepší módy pro Landwirtschafts Simulator 2013

Bad Piggies – Pokračování Angry Birds je tady!

Bad Piggies – Pokračování Angry Birds je tady!

American Truck Simulator

American Truck Simulator

FIFA 21 recenze

FIFA 21 recenze

Zachraň šneka, hra pro iPhone a iPad už dnes ke stažení zdarma

Zachraň šneka, hra pro iPhone a iPad už dnes ke stažení zdarma

Preview The Elder Scrolls Online

Preview The Elder Scrolls Online

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  e 6 8 e 4 6  :
 
Vzkaz: