stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8421
  • Uživatelů: 6361

Warface: nevídaný úspěch MMOFPS

Autor: Redakce  |   Publikováno: 24.4.2013 | Zobrazeno: 4043x

MMO střílečkou Warface jsme se ještě na našem portálu nezabývali a je to škoda. Vytvořili ji nadaní vývojáři z Crytek Kiev na CryENGINE 3, který pohání například i nejnovější pecku Crysis 3, nebo zatím bezejmenné husitské RPG od Warhorse studios.

První rok se nadmíru vydařil

O úspěchu FPS, která popisuje souboj dvou frakcí v blízké budoucnosti (Warface vs. Blackwood), informovala nedávno infografika na portálu crytek.com. Ta obsahuje velmi zajímavá čísla…

Nutno podotknout, že jde o čísla stahující se k narozeninám ruské mutace této hry, která se v současné době na spuštění v EU teprve intenzivně připravuje. Jak si tedy tento potenciální hit mezi multiplayerovými střílečkami vede? V Rusku už nejde o potenciál, ale o jistotu, o které hovoří raketový nástup:

  1. Rok stačil k získání 9 milionů registrovaných hráčů, přičemž více než 2 000 000 z nich pravidelně každý měsíc hrají.
  2. Hra získala řadu ocenění, zejména na poli online a sociálních her, ale i jako čistá FPS získává velmi vysoký ohlas a kladná hodnocení. Chválena je především grafika, ale i návykové a obtížné kooperativní mise.
  3. Hra se neustále rozrůstá, zejména v oblasti přizpůsobení vzhledu charakterů, ale přibývají i mise a zbraně. Dnes můžete hrát dokonce už i za vojandy, což v době vydání neexistovalo.
  4. Celkem bylo vydáno 48 updatů, což znamená, že hra byla vylepšována v průměru téměř jednou za týden.

K dispozici jsou i spíše zábavné údaje, které hovoří o 84 milionech oživených hráčích díky medikům, nebo více než 9 milionech nešťastníků, kteří si stoupli na vlastní minu. Zcela nepřekvapivý je pak fakt, že 9 z 10 hráčů Warface jsou muži, nejčastěji mezi 19 a 35 lety věku (60 %). Co dodat? Snad jen to, že se můžeme brzy těšit i my, protože plná verze Warface vyjde brzy i pro Evropu a Severní Ameriku.

Warface nabízí prvotřídní grafiku

Pro koho Warface je?

Mezi MMOFPS si Warface hledá své místo na slunci poměrně snadno – je svého druhu unikátní. Nabízí klasické PvP boje v různých herních módech, 4 povolání a hlavně kooperativní mise, ve kterých tým až pěti hráčů prochází velmi náročnými úkoly, kde základem přežití je spolupráce, ale také dobré schopnosti jednotlivců.

Zdroj: www.crytek.com

Značky

Podobné články

Dota 2 vs. League of Legends

Dota 2 vs. League of Legends

GTA 5: návrat do San Andreas na PS3 a Xbox 360 už v září, na PC později

GTA 5: návrat do San Andreas na PS3 a Xbox 360 už v září, na PC později

Minecraft craftin - návod na vybavení

Minecraft craftin - návod na vybavení

Rockstar launcher + GTA: San Andreas jako dárek zdarma

Rockstar launcher + GTA: San Andreas jako dárek zdarma

Nejlepší mapy pro Minecraft ke stažení zdarma

Nejlepší mapy pro Minecraft ke stažení zdarma

Vyzkoušejte si demo Tom Clancy’sTheDivision zdarma na PC

Vyzkoušejte si demo Tom Clancy’sTheDivision zdarma na PC

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  4 a e f c e  :
 
Vzkaz: