stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9631
  • Uživatelů: 6591

YouTube změnilo hru: Představuje 37 exkluzivních miniher pro prémiové uživatele

Autor: Redakce  |   Publikováno: 3.12.2023 | Zobrazeno: 476x

Služba YouTube, dlouhodobě známá jako přední platforma pro online streamování videí, nyní rozšiřuje svůj vliv i na herní scénu. S novým inovativním přístupem k monetizaci prémiového plánu uvádí YouTube 37 exkluzivních miniher pro své prémiové uživatele pod názvem Playables.

V odchylce od běžného přidávání funkcí si YouTube vybral jedinečnou cestu, kdy informoval prémiové uživatele o nové „herně“, kterou mohou vyzkoušet na základě jejich souhlasu. Jednoduše není nutné stahování ani instalace; prémioví uživatelé se mohou okamžitě ponořit do světa her prostřednictvím aplikace nebo oficiální webové stránky.

Oficiální uvedení her na YouTube je naplánováno na 28. března 2024, ale knihovna je již k dispozici pro předtestování a přezkoumání obsahu. Zapomeňte na klasické herní výzvy; tituly jako „Angry Birds Showdown“, „Brain Out“, „Solitaire“ nebo různé křížovky a puzzles slibují zábavu bez zbytečné náročnosti.

Herní průmysl už is YouTube. Ale jen pro předplatitele

YouTube se nyní přidává k řadě technologických gigantů, kteří již do herního průmyslu vstoupili. Netflix úspěšně spravuje svou vlastní knihovnu her, a nyní se YouTube pokouší zdůraznit svoji přítomnost v tomto rostoucím odvětví. Zatímco jiné společnosti, jako TikTok a Meta, jen pomalu vstupují do herního průmyslu, YouTube se rozhodl jít na to energicky.

Nová herní sekce na YouTube je zvláště překvapující, zvláště když vezmeme v úvahu jejich minulé vyhýbání se testovacímu poli mateřské společnosti. Tento netradiční krok naznačuje, že YouTube má něco speciálního v záloze pro své prémiové předplatitele. Výsledky tohoto kroku jsou momentálně nejisté, ale prémioví uživatelé si mohou vychutnat více než třicet miniher, zatímco sledují svá oblíbená videa.

Jak spustit hry na YouTube?

Pro ty, kteří chtějí začít, lze nalézt sekci "Playables" přímo na domovské stránce YouTube nebo přes odkaz "Playables" v menu Prozkoumat na počítači a mobilních zařízeních. Alternativně můžete napsat "/playables" za odkaz na YouTube.com. Knihovna her obsahuje různé tituly, včetně "Daily Solitaire", "The Daily Crossword", "Angry Birds Showdown", "Merge Pirates", "Farm Land", "Words of Wonder", "Endless Siege", "8 Ball Billiards Classic " a "Brain Out".

Hry nebudou vždy dostupné, protože YouTube uvádí, že budou plně k dispozici až od 28. března. YouTube často testuje nové funkce s prémiovými uživateli před jejich širokým uvedením. Možná i to je způsob, jak YouTube odlehčuje vliv nedávného zvýšení cen prémiového předplatného na 13,99 USD, poskytující prémiovým uživatelům přidanou hodnotu v podobě exkluzivních her.

Podobné články

Návod na Pokémon GO

Návod na Pokémon GO

Jak spustit WhatsApp na počítači – online a bez instalace

Jak spustit WhatsApp na počítači – online a bez instalace

Oprava chyby: Nelze nainstalovat do úložiště USB nebo SD card

Oprava chyby: Nelze nainstalovat do úložiště USB nebo SD card

Logo Quiz odpovědi, nápověda 2. díl

Logo Quiz odpovědi, nápověda 2. díl

Návod na vložení videa na Instagram z PC

Návod na vložení videa na Instagram z PC

Download beta iOS 8 pro vývojáře

Download beta iOS 8 pro vývojáře

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  d 8 9 3 8 9  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce