stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9551
  • Uživatelů: 6577

Spolehlivá předpověď počasí na mobil: Top 7 aplikací pro každý den

Autor: Redakce  |   Publikováno: 15.10.2023 | Zobrazeno: 395x

Hledáte spolehlivý způsob, jak předvídat, co vás čeká na cestě? Ať už se jedná o plánování výletu nebo obyčejnou cestu do práce, informace o počasí jsou klíčové. V dnešní době, kdy máme všichni neustále po ruce svůj vlastní chytrý telefon, existuje jednoduchý způsob, jak získat aktuální informace o počasí - prostřednictvím aplikací. Vybrali jsme pro vás 7 skvělých služeb, které vám nabídnou spolehlivou předpověď počasí na mobil.

Ať už preferujete krátkodobou předpověď nebo plánujete do budoucna, tyto aplikace vám poskytnou vše, co potřebujete. A to nejlepší? Jsou zcela zdarma! Mezi jejich výhody patří nejen stylový design, ale také skvělé widgety, přehledné grafy a detailní informace o jakékoli lokalitě na světě. Ať vaše plány nezávisí jen na počasí a objevte, jak tyto aplikace mohou udělat váš den ještě lepším.

Windy.com

Pokud se chystáte na dovolenou, do hor nebo jen plánujete víkendový výlet, Windy.com vám nabízí pohodlný způsob, jak se připravit na každý možný scénář. Tato aplikace není jen spolehlivým nástrojem pro předpověď počasí, ale také vizuálním zážitkem.

Jednoduše zadejte město nebo klikněte na mapu, a už vám Windy.com představí přehledné grafy s teplotami, srážkami, směrem a rychlostí větru na několik dní vpřed. Ale to není všechno! Tento nástroj neslouží jen sportovcům, ale najde si své místo i mezi rybáři, armádními profesionály a záchrannými týmy na celém světě.

Využijte výhod jednoduché a intuitivní prezentace na mapě i v grafech, které jsou podpořeny modely ECMWF, GFS, NEMS, AROME, ICON a NAM. Tyto modely pokrývají rozsáhlé oblasti Evropy, Ameriky, Asie a Austrálie, abyste mohli plánovat své aktivity s přesností.

Jako bonus získáte informace o letištích, podmínkách například pro paraglajding a přístup k topografickým mapám od portálu Mapy.cz prostřednictvím tisíců kamer po celém světě. S Windy.com se počasí stává vaším spolehlivým společníkem, který vám pomůže při každém kroku.

Klara

Vyzkoušejte si, jak Klara přetváří předpověď počasí na příjemný zážitek! S jednoduchým výběrem vašeho města vám otevře bránu ke spolehlivým informacím od Norského meteorologického institutu. A to vše je podáno stylově v přehledných grafech, které zahrnují teploty, srážky, atmosférický tlak a větrné podmínky na několik dní vpřed.

Ale to není konec kouzel, které aplikace nabízí! Tato sofistikovaná aplikace vám přináší nejen detailní předpověď na hodinu, ale umožňuje vám uložit oblíbené lokality, využívat widgety a přizpůsobit barevné téma podle vašich preferencí. Klara vám otevírá dveře ke spojení s dalšími skvělými službami, jako jsou Meteoradar a Aladin. To znamená, že kromě základních informací dostanete i množství dodatečných údajů v přehledných grafech a mapách v reálném čase. S Klarou není předpověď počasí jen informací, ale celým zážitkem.

ČHMÚ

Zapomeňte na starosti s počasím s aplikací ČHMÚ, která přináší jedny z nejpodrobnějších předpovědí přímo na váš mobil v České republice. S funkcí "Počasí dnes" získáte hodinovou předpověď s detaily, jako jsou maximální a minimální denní teplota, oblačnost, srážky a rychlost větru. A abyste mohli rychle a efektivně analyzovat aktuální podmínky, meteogram vám poskytuje grafické zobrazení údajů.

A to není všechno! Sledujte předpověď na dalších šest dní s informacemi z modelu Aladin a Českého hydrometeorologického ústavu. Aplikace vám umožňuje sledovat radar s aktualizovanými srážkami čtyřikrát denně a nabízí také textovou předpověď na 8 dní přímo od ČHMU. Nechybí výstrahy před extrémy počasí a aktuální hodnocení rizika od klíšťat po znečištění ovzduší na desetibodové stupnici.

Pro ty, kteří si přejí ještě více, je zde verze ČHMÚ+, která přidává ještě podrobnější informace pro náročnější uživatele – a to vše zdarma. A pro Slovensko existuje obdobná aplikace SHMÚ, abyste mohli být vždy dobře informováni.

Today Weather

Dále si představíme aplikaci Today Weather, která není jen další službou s počasím, ale skutečným zážitkem. S elegantním prostředím a jednoduchými, ale efektivními animacemi, tato aplikace vyniká nejen aktuálními informacemi o počasí, ale také 15denní předpovědí.

Nejde jen o suchá data – Today Weather přidává do své palety tisíce fotografií pro každý typ počasí, čímž vytváří záživnou vizuální atmosféru. Zobrazuje podrobnosti jako srážky, teplota, UV index, větrné podmínky, oblačnost a další, abyste měli všechny informace na dosah ruky.

S touto aplikací můžete snadno vyhledávat aktuální informace o počasí a sdílet je screenshoty s ostatními. Navíc, s možností přidávat vlastní fotografie a výběrem různých widgetů, Today Weather vám poskytuje pohodlný přístup k počasí přímo na ploše vašeho zařízení. Denní notifikace o změně počasí vám nic neujde.

A to není všechno! Today Weather vám umožňuje personalizovat vaše informace o počasí výběrem ze serverů jako Weather Underground, Dark Sky, Weather.com, AccuWeather a YR.no. S touto aplikací se počasí stává více než jen čísly – stává se živým a přizpůsobitelným zážitkem.

Morecast

Odkryjte krásu předpovědi počasí s aplikací Morecast, která vyniká nejen přehledným radarovým zobrazením, ale také pestrými widgety, abyste měli snadný přístup k podrobným informacím. Tato aplikace není jen tak obyčejná – poskytuje komplexní informace o počasí pro hodinovou přesnost nejen pro Slovensko a Česko.

S Morecast si můžete vybrat své oblíbené lokality a užívat si detailní předpovědi s notifikacemi o srážkách, blescích a bouřkách až 60 minut předem. Funkce navigace s počasím na cestách vám usnadňuje rozhodování o lepší trase, a díky webovým kamerám můžete sledovat aktuální podmínky v reálném čase.

To však není všechno! Morecast zajišťuje meteorologické údaje nejvyšší kvality a nabízí vám společenství nadšených uživatelů, kteří sdílejí zajímavé příspěvky o počasí. I když v bezplatné verzi naleznete reklamy, malý poplatek vám otevírá bránu k užívání počasí bez omezení. Takže ať vás nezaskočí žádný nečekaný vichr, přeháňky či vlna veder.

Weather - By Xiaomi

Okouzlujte se světem počasí prostřednictvím aplikace Weather - By Xiaomi, která je dokonalou volbou pro oddané fanoušky značky Xiaomi. S touto aplikací získáte čerstvé informace o počasí po celém světě, prezentované v dynamických grafikách, které vám poskytnou podrobné údaje o teplotě, srážkách, kvalitě vzduchu, větru a dalších faktorech.

Weather - By Xiaomi vám otevírá dveře ke sledování až deseti různých míst ve vlastním seznamu, což vám umožňuje mít pod kontrolou nejen základní informace, ale také detaily o mlze, UV indexu, atmosférickém tlaku a pocitové teplotě. Takže pokud chcete mít všechno pod palcem, a přitom si užívat moderní design a přehledné vizualizace, Weather – By Xiaomi je pro vás tou správnou volbou. Ať se počasí stává vaším spolehlivým společníkem, a to ve stylu značky Xiaomi.

Overdrop

Overdrop vyniká svým jednoduchým a moderním designem, který přináší přehledné informace o počasí s excelentním stylem. Animace počasí v horní části obrazovky přidávají této aplikaci stylový vizuální prvek, který ji vynáší nad ostatní.

Data o počasí, spolehlivě získávaná z Dark Sky, poskytují informace o teplotě, srážkách, větru, vlhkosti a dalších faktorech na týden dopředu a 24 hodin denně. A to není všechno! Overdrop se může pochlubit také přizpůsobitelnými widgety různých velikostí pro plochu, a to s rozsáhlými možnostmi nastavení.

Můžete si vybrat mezi tmavým a světlým designem a přizpůsobit si jednotky fyzikálních veličin podle svých preferencí. S Overdrop se počasí stává nejen informací, ale také stylovým zážitkem.

Značky

Podobné články

Windows 10 Mobile Continuum

Windows 10 Mobile Continuum

Kdy vyjde The Sims 5: Všechny novinky o očekávaném pokračování simulátoru života

Kdy vyjde The Sims 5: Všechny novinky o očekávaném pokračování simulátoru života

Nejlepší mobilní hry pro Android a iPhone roku 2021

Nejlepší mobilní hry pro Android a iPhone roku 2021

Umělá inteligence v mobilu: Užitečné nástroje s AI pro každý den

Umělá inteligence v mobilu: Užitečné nástroje s AI pro každý den

Powerbank  - jakou kapacitu v mAh vybrat?

Powerbank - jakou kapacitu v mAh vybrat?

Jak hrát Pixwords na PC

Jak hrát Pixwords na PC

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  c c 4 2 b 9  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce