Ahoj, potřebuji pomoc. Nemůžu přijít na to, jak (po případě kde) si mám koupit druhého hrdinu. Předem děkuji za odpověď.Scana10.1.2014Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Mam nasetrene shardy a nevim koho koupit. U atlanticcore se mi libí ze si aktivuje stit a tim padem je nesmrtelny u grizzlyhp ze lyta a u immo ze ma dobrej utok pls poradtePavel27.10.2014Zobrazit odpovědi (8)Odpovědět
Zajímá mě k čemu přesně slouží zelená dvojšipka v menu hrdiny. Po kliknutí na šipky se objeví tři různé možnosti. Co přesně znamenají? Abych věděl co mám zvolit. Děkujismigl16.1.2014Zobrazit odpovědi (6)Odpovědět
Dobry den
Nejdemi zadat kod kdyz ho zadam pisemi to tam neco s casem a uctem mevim co mam delat dekuji za odpovedFilip Oliva29.11.2015Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
zdravim hraji na mobilu castle clash uz sem na slusne urovni budu mit novy mob neprijdu o ten muj postup kdyz znovu hru zapnu dik za odpovedlukas26.10.2014Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
Ahoj takže hrdinů můžu jakoby mít maximálně jakoby 5 protože 6hrdinů je k ničemu že?? protože jde postavit jen 5 těch oltářů nebo co to je :)..... a další ..... jsou nějakévýhody když jste v klanu??Dombod6.4.2014Zobrazit odpovědi (7)Odpovědět
Zdravím vše, muže mě někdo poradit jak zvýšit získávaní těchto zlatých hvězdiček (arena). Hru hraji necelí rok, arénu hraji pořád a moje odměna se pořád pohybuje 50 až 70 za hodinu. Muže někdo poradit jak postupovat ve zvýšení hvězdiček za hodinu, dík za radu.mirekdraem5.2.2014Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
Ahojte. Prosím vas nevíte někdo jak získat Zelené kameny. Mam jich strašné malo a skoro je v dungeonech nedostavam. Jinak jsem založil guildu a potrebuji par Cechu. Skoro zadně jsem nenasel kdyby někdo hledal tak je to PhoenixCZ už mam par clenu ale moc nekomunikujou.Petr10.12.2013Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
Dobrý den.Dnes jsem si koupil novou SIM kartu.. a chtěl bych ji využít na koupi gemu do hry.. ale když kliknu na platební metody.. sms se tam nezobrazuje... Mám problém já,nebo to hra nenabízí? děkuji za odpověď.Lukáš18.7.2016Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Dobrý den, kamarádi mají aindroid a já iOS.Nemužu je najít i mi to ukazuje jiné lidi v top. Znamená to že jsem na jiném serveru ? Případně jak se s nima spojím ?Jakub21.5.2015Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Dobrý den, před dvěma dny jsem koukal na záznam souboje v aréně a byl jsem docela překvapen, jakým způsobem mě sejmul. Byl to hráč jménem Gactyct. Souboj probýhal takto - měl jsem nastaveno vše na prostřední lajnu. On 2-2-2. Jako první šel můj ninja a poté co padl, tak byli všichni hrdinové imunní vůči všemu (jeho i moji). Já mu nezabil ani jednoho a on mně také ne. A co mě dorazilo, když mi zničil oltář na pouhýh 5 ran. Děkuji za odpověď. Jsem docela zvědav :DEgyptan29.5.2014Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
Hru jsem hrával na android telefonu. Dostal jsem nový telefon Iphone, ale hru tam nespustím se svým účtem. Dá se nějak přesunout můj účet a pokračovat ve hře na tomto účtu?
Klíč (stříbrný)
chcem sa spytat načo je silver kluč Bruce 29.12.2014 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětHrdina
Ahoj, potřebuji pomoc. Nemůžu přijít na to, jak (po případě kde) si mám koupit druhého hrdinu. Předem děkuji za odpověď. Scana 10.1.2014 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětGrizzly vs immortep vs atlanticcore
Mam nasetrene shardy a nevim koho koupit. U atlanticcore se mi libí ze si aktivuje stit a tim padem je nesmrtelny u grizzlyhp ze lyta a u immo ze ma dobrej utok pls poradte Pavel 27.10.2014 Zobrazit odpovědi (8) OdpovědětJak nakoupit Shards - Shardy?
Jdou shards koupit za peníze chtěl bych toho atlanticcore ale nemam 6000 shards . Pavel 10.10.2014 Zobrazit odpovědi (5) OdpovědětSpojení stejných hrdinů
čau lidi,když mám dva stejné hrdiny, dají se spojit (sloučit) jinak než obětováním na oltáři??? tatetis 3.6.2014 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
Zelená dvojšipka u hrdiny
Zajímá mě k čemu přesně slouží zelená dvojšipka v menu hrdiny. Po kliknutí na šipky se objeví tři různé možnosti. Co přesně znamenají? Abych věděl co mám zvolit. Děkuji smigl 16.1.2014 Zobrazit odpovědi (6) OdpovědětCode nejde
Dobry denNejdemi zadat kod kdyz ho zadam pisemi to tam neco s casem a uctem mevim co mam delat dekuji za odpoved Filip Oliva 29.11.2015 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
Flag - vlajka v bitvě
Chem sa spytat na co sa vyuziva vlajka v bitke Bruce 3.1.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětNový telefon - jak pokračovat v hraní?
zdravim hraji na mobilu castle clash uz sem na slusne urovni budu mit novy mob neprijdu o ten muj postup kdyz znovu hru zapnu dik za odpoved lukas 26.10.2014 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětDotazy - hrdinové a klan
Ahoj takže hrdinů můžu jakoby mít maximálně jakoby 5 protože 6hrdinů je k ničemu že?? protože jde postavit jen 5 těch oltářů nebo co to je :)..... a další ..... jsou nějakévýhody když jste v klanu?? Dombod 6.4.2014 Zobrazit odpovědi (7) OdpovědětArena - hvězdičky
Zdravím vše, muže mě někdo poradit jak zvýšit získávaní těchto zlatých hvězdiček (arena). Hru hraji necelí rok, arénu hraji pořád a moje odměna se pořád pohybuje 50 až 70 za hodinu. Muže někdo poradit jak postupovat ve zvýšení hvězdiček za hodinu, dík za radu. mirekdraem 5.2.2014 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětZámky u hrdinů - Heroes Lock
Ahoj. Chtel bych se zeptat k cemu slouzi po posledni aktualizaci zamecek u fotky hrdiny.diky Honza 23.1.2014 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětZelené kameny+ guilda
Ahojte. Prosím vas nevíte někdo jak získat Zelené kameny. Mam jich strašné malo a skoro je v dungeonech nedostavam. Jinak jsem založil guildu a potrebuji par Cechu. Skoro zadně jsem nenasel kdyby někdo hledal tak je to PhoenixCZ už mam par clenu ale moc nekomunikujou. Petr 10.12.2013 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětDají se koupit gemy přez sms?
Dobrý den.Dnes jsem si koupil novou SIM kartu.. a chtěl bych ji využít na koupi gemu do hry.. ale když kliknu na platební metody.. sms se tam nezobrazuje... Mám problém já,nebo to hra nenabízí? děkuji za odpověď. Lukáš 18.7.2016 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětBojovníci nákup - Legendární hrdinové
Kde se dají koupit legendární bojovníci za reální peníze aleš 2.11.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětJe Castle Clash crossplatform?
Dobrý den, kamarádi mají aindroid a já iOS.Nemužu je najít i mi to ukazuje jiné lidi v top. Znamená to že jsem na jiném serveru ? Případně jak se s nima spojím ? Jakub 21.5.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětZpomalení hrdiny
Ktory hrdina za shards spomaluje nepriatelov prosim Bruce 3.2.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětChyba hry nebo cheat?
Dobrý den, před dvěma dny jsem koukal na záznam souboje v aréně a byl jsem docela překvapen, jakým způsobem mě sejmul. Byl to hráč jménem Gactyct. Souboj probýhal takto - měl jsem nastaveno vše na prostřední lajnu. On 2-2-2. Jako první šel můj ninja a poté co padl, tak byli všichni hrdinové imunní vůči všemu (jeho i moji). Já mu nezabil ani jednoho a on mně také ne. A co mě dorazilo, když mi zničil oltář na pouhýh 5 ran. Děkuji za odpověď. Jsem docela zvědav :D Egyptan 29.5.2014 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětJak získat Legend hrdinu?
Dobrý den,chci se zeptat jak získám ty nejlepší hrdiny Legend...díky za odpověď. Martin 11.12.2013 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětPřevod účtu
Dobrýden,Hru jsem hrával na android telefonu. Dostal jsem nový telefon Iphone, ale hru tam nespustím se svým účtem. Dá se nějak přesunout můj účet a pokračovat ve hře na tomto účtu?
Děkuji Martin 28.4.2015 Zobrazit odpovědi (2) Odpovědět