Ahoj,hraju cca 2 měsíce a všiml jsem si,že spousta lidí má hrdiny,kteří nejsou "běžně k dostání" bylo by možné napsat,jaké hrdiny se daji získat,co pro to musím udělat a nejlépe i jejich schopnosti? Planuje se další speciální hrdina? Třeba králíček na velikonoce?:-D DěkujiEgyptan23.3.2014Zobrazit odpovědi (6)Odpovědět
Co je dungeon(překlad žalář)? kde ve hře jej najdu musím ho koupit nebo získám a popřípadě kde jej koupím,získám?
Mám jednoho velkého bojovníka s kladivem, ty ostatní 4 prosím jak získám?Adam8.12.2013Zobrazit odpovědi (3)Odpovědět
Dobry den. Muzete mi poradit jak se dopracuji k tem delostreleckym vezim a tem co pousteji ty blesky? DekujiJan Maly30.8.2013Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
Zdraviim mam problem potreboval bych si vylepsit hrdinu ale nemam dostatek tech plaminku a nevim jak a kde je ziskat :(moc diky za radu.Martin26.8.2013Zobrazit odpovědi (5)Odpovědět
Ahoj chcel by som vediet ako sa dostat k takemu ohraniceniu,kedze to nemam a neviem to zapnut tak ma super zacne nicit odkial chce.dakujemMomo9.12.2014Zobrazit odpovědi (6)Odpovědět
Dobrý den, můžu nekde najít přehled všech hrdinů co jsou ve hře? myslím teď ty kteří nejdou koupit v altaru jako např. snowzilla, pumpkin duke apod.Lucka29.4.2014Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Zdarec. Chci si vylepšit Hero má level 40 a abych ho posunul na level 60 potřebuju 50 jakých si hořlavých medailonů (popis) :D netuším jak je získat . Poradí někdo?petr9.1.2014Zobrazit odpovědi (4)Odpovědět
Dobry den,mam novy telefon a chci se znovu prihlasit ke hre ale chce to po me at hraju znovu. Coz nechci,jak se prihlasit na novem telefonu.adam16.10.2013Zobrazit odpovědi (10)Odpovědět
jak si mám vytvořit více hrdinů? mam 2 ale když chci koupit dalsiho ...tak mi to koupí jen ten zelenej pucflek :)vox26.8.2013Zobrazit odpovědi (31)Odpovědět
Ahoj vsem.udelal jsem rovarni nastaveni a nepamatuji si email.ale znam ID.jak se da pres nej prihlasit.dekujuspowen26.6.2015Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Ahoj,chtel sem se zeptat jak mam dat jineho hrdinu na hero base kdyz tam chci dat paladina tak ho dole v ty liste nemam prosim poradte :) dekujiTvite31.12.2014Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
zdravim, kdyz pustim hru a otevru si novinky...je tam mezi novinkama nejakej secred code...
Muzu se zeptat kde ten kod vemu abych ho tam mohl zadat?? Diky
Jo a kdyby nekdo hledal CZ guild-tak vyhledej te
Diova_Legie_CZjarda23.12.2014Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Dobry den mam dotaz mam hrdinu paladina a on ma prvi schopnost stit ze mu npc a jini hraci berou mensi dmg a ta se aktivuje az si ji nabije tim pruhem fialovym pod hp a co ta druha schopnost kterou muzu mnenit za 300 gemu ta je aktivni porat ? A ja mam u ni lvl 1/ 9 a jak tu schopnot dam na vyzsi lvl ? Dekuji predem za odpoved a poradeniPanter21.11.2014Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
Dobrý den,
chtěl bych vás požádat o laskavost, jestli by jste mi neporadili jak mám dostat svoji vesničku v Castle clash z mobilu na pc, spustil jsem tu hru přes BlueStacks, ale začínám tam od znova. Děkuji předem za odpověďPetr22.2.2015Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
Zdravím vše, muže někdo vysvětlit nové věci po aktualizaci na 1.2.37 co značí title, description, might a daily reward. Dík za nápovědu.mirekdraem9.3.2014Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Prosím o pomoc. Hru hraju již 4 roky. Teď jsem si koupil nový tel. jestli pomůže Huawei p9 lite. Hru jsem měl uloženou i na paměťovce ( to asi nic neznamená ) Tak jsem ji stáhnul do nového tel a hra mi skočila jako nová. Po čtyřech letech budování se mi to od začátku hrát nechce. Nevíte kde je problém a jak to vyřeším? Děkuji moc Google play používám jenom jeden ale vždy jsem se tam prihlašoval po emailem od seznamu.
nedávno jsem si udělal gmail tak nevím jestli to s tím nemá neco společného, každopádně je jedno jestli se do účtu přihlásím pod seznamem nebo gmailem protože to ví že jsem to ja.Patrik8.7.2017Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Specialní hrdinové
Ahoj,hraju cca 2 měsíce a všiml jsem si,že spousta lidí má hrdiny,kteří nejsou "běžně k dostání" bylo by možné napsat,jaké hrdiny se daji získat,co pro to musím udělat a nejlépe i jejich schopnosti? Planuje se další speciální hrdina? Třeba králíček na velikonoce?:-D Děkuji Egyptan 23.3.2014 Zobrazit odpovědi (6) OdpovědětDungeon
Co je dungeon(překlad žalář)? kde ve hře jej najdu musím ho koupit nebo získám a popřípadě kde jej koupím,získám?Mám jednoho velkého bojovníka s kladivem, ty ostatní 4 prosím jak získám? Adam 8.12.2013 Zobrazit odpovědi (3) Odpovědět
Jak postavit dělostřelecké věže?
Dobry den. Muzete mi poradit jak se dopracuji k tem delostreleckym vezim a tem co pousteji ty blesky? Dekuji Jan Maly 30.8.2013 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětVylepšení hrdiny
Zdraviim mam problem potreboval bych si vylepsit hrdinu ale nemam dostatek tech plaminku a nevim jak a kde je ziskat :(moc diky za radu. Martin 26.8.2013 Zobrazit odpovědi (5) Odpovědětco s hrdinama
Jak muzu objetovat hrdiny? Mam jich 21 a nemůžu vic. jakub 7.1.2017 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětJak opustit Guildu?
zdravím,jak odejdu z guildy?? Michaela 1.7.2016 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětČervené ohraničení vesnice
Ahoj chcel by som vediet ako sa dostat k takemu ohraniceniu,kedze to nemam a neviem to zapnut tak ma super zacne nicit odkial chce.dakujem Momo 9.12.2014 Zobrazit odpovědi (6) OdpovědětSeznam speciálních hrdinů - heroes
Dobrý den, můžu nekde najít přehled všech hrdinů co jsou ve hře? myslím teď ty kteří nejdou koupit v altaru jako např. snowzilla, pumpkin duke apod. Lucka 29.4.2014 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětPotřebuju pomoc
Zdarec. Chci si vylepšit Hero má level 40 a abych ho posunul na level 60 potřebuju 50 jakých si hořlavých medailonů (popis) :D netuším jak je získat . Poradí někdo? petr 9.1.2014 Zobrazit odpovědi (4) OdpovědětNový telefon - přihlášení z nového zařízení
Dobry den,mam novy telefon a chci se znovu prihlasit ke hre ale chce to po me at hraju znovu. Coz nechci,jak se prihlasit na novem telefonu. adam 16.10.2013 Zobrazit odpovědi (10) OdpovědětVytvoření více hrdinů
jak si mám vytvořit více hrdinů? mam 2 ale když chci koupit dalsiho ...tak mi to koupí jen ten zelenej pucflek :) vox 26.8.2013 Zobrazit odpovědi (31) OdpovědětPozvánka do nové guildy Czechcore
Přidej se do: czechcore Fidiot 17.12.2015 Zobrazit odpovědi (6) OdpovědětCastle Clash ID
Ahoj vsem.udelal jsem rovarni nastaveni a nepamatuji si email.ale znam ID.jak se da pres nej prihlasit.dekuju spowen 26.6.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětJak prodat hrdinu?
Chcem sa spytat ci sa da predat hrdina za shardy Bruce 1.1.2015 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětJak dat jine hrdiny na hero Base
Ahoj,chtel sem se zeptat jak mam dat jineho hrdinu na hero base kdyz tam chci dat paladina tak ho dole v ty liste nemam prosim poradte :) dekuji Tvite 31.12.2014 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětSecret Code
zdravim, kdyz pustim hru a otevru si novinky...je tam mezi novinkama nejakej secred code...Muzu se zeptat kde ten kod vemu abych ho tam mohl zadat?? Diky
Jo a kdyby nekdo hledal CZ guild-tak vyhledej te
Diova_Legie_CZ jarda 23.12.2014 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
Hrdinové druhý skill - Talent
Dobry den mam dotaz mam hrdinu paladina a on ma prvi schopnost stit ze mu npc a jini hraci berou mensi dmg a ta se aktivuje az si ji nabije tim pruhem fialovym pod hp a co ta druha schopnost kterou muzu mnenit za 300 gemu ta je aktivni porat ? A ja mam u ni lvl 1/ 9 a jak tu schopnot dam na vyzsi lvl ? Dekuji predem za odpoved a poradeni Panter 21.11.2014 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětCastle Clash z mobilu na pc
Dobrý den,chtěl bych vás požádat o laskavost, jestli by jste mi neporadili jak mám dostat svoji vesničku v Castle clash z mobilu na pc, spustil jsem tu hru přes BlueStacks, ale začínám tam od znova. Děkuji předem za odpověď Petr 22.2.2015 Zobrazit odpovědi (2) Odpovědět
Version 1.2.37 novinky
Zdravím vše, muže někdo vysvětlit nové věci po aktualizaci na 1.2.37 co značí title, description, might a daily reward. Dík za nápovědu. mirekdraem 9.3.2014 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětÚčet ? hraní znovu?
Prosím o pomoc. Hru hraju již 4 roky. Teď jsem si koupil nový tel. jestli pomůže Huawei p9 lite. Hru jsem měl uloženou i na paměťovce ( to asi nic neznamená ) Tak jsem ji stáhnul do nového tel a hra mi skočila jako nová. Po čtyřech letech budování se mi to od začátku hrát nechce. Nevíte kde je problém a jak to vyřeším? Děkuji moc Google play používám jenom jeden ale vždy jsem se tam prihlašoval po emailem od seznamu.nedávno jsem si udělal gmail tak nevím jestli to s tím nemá neco společného, každopádně je jedno jestli se do účtu přihlásím pod seznamem nebo gmailem protože to ví že jsem to ja. Patrik 8.7.2017 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět