Dobrý den, už několik hodin se snažím přihlásit pres pc, na můj android účet z telefonu, a nevím si už rady, Gmail to nechce, a jak zadám email, tak se vytvoří nový účet, mám už 39k might, proto jistě chápete, že od znovu se mi hraát nechce..:/ je chyba v cc online? nebo si musim stáhnout ten ,,Bluestak for app,, nějakej.Robert4.11.2015Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Zdravím, hrál jsem castle clash na starém telefonu kde sem mel propojený účet s google+ a teď na novém telefonu když hru spustím, začne se načítat a na 100% když má hru zobrazit, tak hra spadne. Nevíte co s tím, předem děkuji za odpověďneo9.1.2015Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Ahoj, hledáme aktivní hráče do guildy Heartbreakerss. Snažíme se guildu rozšiřovat a tím i zlepšovat bojové možnosti. Zatím je nás 5 z toho 3 hráči mají nad 11k might, 1 nad 20k might a nováček 6k might. Vítán je kdokoliv kdo bude aktivní! :-) V případě zájmu podejte žádost do Heartbreakerss,nebo někomu z leaderů.
Těšíme se
Mam 8000 shards a nemuzu se rozhodnout koho koupit jestli atlanticore, grizzly nebo immortep pls poradte ja se priklanim k atlanticorovi ale necham si poradit .petr12.10.2014Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Ahoj,muže někdo poradit jak je ve hře pod ikonou Earn Gems je Odkaz Free Gems! Co to je a jak to nastavit pro případne získání gemsů.aja1.5.2014Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Zdravim, tuto hru hraji celkem kratce. Mam hrdiny na levlu 60 a mam stale malo hvezdicek na jejich upgrade. Je mozne ziskat nejak rzchleji hvezdickz, nez ze si je kazdy den koupim za 50 gemu, vzdelam v arene ? Predem dekuji za odpoved. Verim ze to lze a ze se budu utapet ve hvezdickach :)vojtula12324.4.2014Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
Ahoj,potrebuji dostat guest na novy gmail,ale nezobrazuje se linked je sedivy,jak mam propojit guest s novym gmailem ?Milius8628.4.2015Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
Som len na zaciatku ale rad by som sa zdokonaloval a ktomu potrebujem aj pomoct a kde je lepsie nez v guilde ..dakujemhlinka22.3.2015Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Dobry den
mam dotaz jak funguje ten lost realm a d
souvisejici crets.
Kdyz budu vylepsovat hrdinu z
v tom crets za ty modre krystaly a manu tak mu to dava nejakr lvl a pak este zivoty a poskozeni hp,dmg ale jak se podivam na hrdinu zpetne kde ma vypsaby skill a talent tak hp a dmg se mu nezmnenil ale pritom v crets mu to tam psalo nejeky dmg a hp :-( tak jak to to funguje.
predem dekuji za odpoved.
a mam otazku este jedbu ;-) mam dilena jestli ninju nebo Thunder Got protoze ninja ma na lvl 80 dmg se skilem na 3 lvl co jsem schopen dat hned ma tedy dmg 13 000 + - ale zase Thunder ma blesk na 10 cilu a davamu dmg se skilem + - 6 500 tak nevim jsem prikloneny k Thunder GOt
Dekuji predem za odpovedi a pokid mozno odepsat na otazku a 2 ve vice odstavcich dekuji mnohokrat ;-)Mage Hereo2.12.2014Zobrazit odpovědi (11)Odpovědět
Dobrý den hraji už velmi dlouho na tel. castle.... a hledam nejakej klan kterej by si mě vzal k sobe mám 22.500 bodu dekuji za odpoved....malachre9.11.2014Zobrazit odpovědi (10)Odpovědět
Dobrý den, hraji Castle Clash už dlouho dobu a ještě nějakou dobu jsem ji chtěl hrát. Jenže z ničeho nic se mi vše smazalo. Mám pořád stejné IGG ID, mám i pořád stejný účet na Gmailu, ale jakmile se přihlísím, je vše pryč a hra běží od začátku. Dalo by se s tím něco dělat, že by se mi vše zase vrátilo? DěkujiJakub23.10.2014Zobrazit odpovědi (4)Odpovědět
zdravim mam dotaz je nejaka sance ze kdyz mi odesel telefon ze nejde zapnout a mel sem tam castle clash tak az prijde z reklamace ze se znova prihlasim na svoje mestecko co tam mam vybudovane a byl sem leadrem gildy a nikdo jiny nema ani asista a nemel sem to spojene s G+ protoze sem koukal na brachovo telefonu ze muje mesto stale existuje. je nejaka rada jak postupovat az mi prijde telefon z reklamace abych se dostal z5 na sve? kupoval sem tam i za real penize tak doufam ze nejak sance je moc dekuji za radu s pzdravem klostaklosta6.3.2014Zobrazit odpovědi (8)Odpovědět
Ahoj. Hraji tuto hru a najednou mi to haze server error:4. Nekolikrat jsem hru odinstalovala, a znovu nainstalovala, ale stale nejede. Co s tim?dynko18.8.2015Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Dobry den! rad bych se zeptal koho je nejlepši umisťovat do veži zda od každyho druhu hrdiny nekoho (mit zelenou,modrou a fialovou) nebo davat do věži jenom legendarni hrdiny (fialovy)..děkuji :)dědek17.1.2015Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Jak změnit jméno?
ahojte,potrebujem ponoc.Nepači sa mi moje stare meno. Poraďtemi ako ho zmeniť.vdaka jayoojyooj 15.5.2016 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětJak získat Stromového hrdinu - Treantaur
Dobrý den nevíte jak dostat toho velkého speciálního hrdinů např.ten novém stromovej David 22.11.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětJak hrát Castle Clash na PC?
Dobrý den, už několik hodin se snažím přihlásit pres pc, na můj android účet z telefonu, a nevím si už rady, Gmail to nechce, a jak zadám email, tak se vytvoří nový účet, mám už 39k might, proto jistě chápete, že od znovu se mi hraát nechce..:/ je chyba v cc online? nebo si musim stáhnout ten ,,Bluestak for app,, nějakej. Robert 4.11.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětNejde spustit
Zdravím, hrál jsem castle clash na starém telefonu kde sem mel propojený účet s google+ a teď na novém telefonu když hru spustím, začne se načítat a na 100% když má hru zobrazit, tak hra spadne. Nevíte co s tím, předem děkuji za odpověď neo 9.1.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětHledáme aktivní členy (Heartbreakerss)
Ahoj, hledáme aktivní hráče do guildy Heartbreakerss. Snažíme se guildu rozšiřovat a tím i zlepšovat bojové možnosti. Zatím je nás 5 z toho 3 hráči mají nad 11k might, 1 nad 20k might a nováček 6k might. Vítán je kdokoliv kdo bude aktivní! :-) V případě zájmu podejte žádost do Heartbreakerss,nebo někomu z leaderů.Těšíme se
Za celou guildu
NikyMikyMouse Veronika 11.12.2014 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
Jaké hrdiny nakupovat?
Mam 8000 shards a nemuzu se rozhodnout koho koupit jestli atlanticore, grizzly nebo immortep pls poradte ja se priklanim k atlanticorovi ale necham si poradit . petr 12.10.2014 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětObchodování - nákup, výměna
ahoj jdou posilat hrdinové gemy shardy atd. pavel 11.10.2014 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětJak získat Free Gems?
Ahoj,muže někdo poradit jak je ve hře pod ikonou Earn Gems je Odkaz Free Gems! Co to je a jak to nastavit pro případne získání gemsů. aja 1.5.2014 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětVice Honor Badges
Zdravim, tuto hru hraji celkem kratce. Mam hrdiny na levlu 60 a mam stale malo hvezdicek na jejich upgrade. Je mozne ziskat nejak rzchleji hvezdickz, nez ze si je kazdy den koupim za 50 gemu, vzdelam v arene ? Predem dekuji za odpoved. Verim ze to lze a ze se budu utapet ve hvezdickach :) vojtula123 24.4.2014 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětZlatý hrdina
Jak se dá vilepšit hrdina aby byl zlatý? Aleš 29.7.2016 Zobrazit odpovědi (4) OdpovědětLinked
Ahoj,potrebuji dostat guest na novy gmail,ale nezobrazuje se linked je sedivy,jak mam propojit guest s novym gmailem ? Milius86 28.4.2015 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětHledám Guildu - začátečník
Som len na zaciatku ale rad by som sa zdokonaloval a ktomu potrebujem aj pomoct a kde je lepsie nez v guilde ..dakujem hlinka 22.3.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětLost Realm + Crests
Dobry denmam dotaz jak funguje ten lost realm a d
souvisejici crets.
Kdyz budu vylepsovat hrdinu z
v tom crets za ty modre krystaly a manu tak mu to dava nejakr lvl a pak este zivoty a poskozeni hp,dmg ale jak se podivam na hrdinu zpetne kde ma vypsaby skill a talent tak hp a dmg se mu nezmnenil ale pritom v crets mu to tam psalo nejeky dmg a hp :-( tak jak to to funguje.
predem dekuji za odpoved.
a mam otazku este jedbu ;-) mam dilena jestli ninju nebo Thunder Got protoze ninja ma na lvl 80 dmg se skilem na 3 lvl co jsem schopen dat hned ma tedy dmg 13 000 + - ale zase Thunder ma blesk na 10 cilu a davamu dmg se skilem + - 6 500 tak nevim jsem prikloneny k Thunder GOt
Dekuji predem za odpovedi a pokid mozno odepsat na otazku a 2 ve vice odstavcich dekuji mnohokrat ;-) Mage Hereo 2.12.2014 Zobrazit odpovědi (11) Odpovědět
Hledám guildu
Dobrý den hraji už velmi dlouho na tel. castle.... a hledam nejakej klan kterej by si mě vzal k sobe mám 22.500 bodu dekuji za odpoved.... malachre 9.11.2014 Zobrazit odpovědi (10) OdpovědětÚplné vymazání účtu
Dobrý den, hraji Castle Clash už dlouho dobu a ještě nějakou dobu jsem ji chtěl hrát. Jenže z ničeho nic se mi vše smazalo. Mám pořád stejné IGG ID, mám i pořád stejný účet na Gmailu, ale jakmile se přihlísím, je vše pryč a hra běží od začátku. Dalo by se s tím něco dělat, že by se mi vše zase vrátilo? Děkuji Jakub 23.10.2014 Zobrazit odpovědi (4) OdpovědětPřihlášení na novém telefonu
zdravim mam dotaz je nejaka sance ze kdyz mi odesel telefon ze nejde zapnout a mel sem tam castle clash tak az prijde z reklamace ze se znova prihlasim na svoje mestecko co tam mam vybudovane a byl sem leadrem gildy a nikdo jiny nema ani asista a nemel sem to spojene s G+ protoze sem koukal na brachovo telefonu ze muje mesto stale existuje. je nejaka rada jak postupovat az mi prijde telefon z reklamace abych se dostal z5 na sve? kupoval sem tam i za real penize tak doufam ze nejak sance je moc dekuji za radu s pzdravem klosta klosta 6.3.2014 Zobrazit odpovědi (8) OdpovědětHledám guildu
Čau, hledám nějakou aktivní guildu. Nemusí být nutně česká :) t1empo 26.2.2014 Zobrazit odpovědi (6) OdpovědětServer error 4
Ahoj. Hraji tuto hru a najednou mi to haze server error:4. Nekolikrat jsem hru odinstalovala, a znovu nainstalovala, ale stale nejede. Co s tim? dynko 18.8.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětKoho umísťovat do věži?
Dobry den! rad bych se zeptal koho je nejlepši umisťovat do veži zda od každyho druhu hrdiny nekoho (mit zelenou,modrou a fialovou) nebo davat do věži jenom legendarni hrdiny (fialovy)..děkuji :) dědek 17.1.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětHrdina s attack speed bonusem?
Dobry den chcel by som vediet ze ktory hrdina zrichli hru ze budu hrdinovia rychlejsie sekat,strielat.... Bruce 7.1.2015 Zobrazit odpovědi (5) Odpovědět