Stáhl jsem si zpátky snapchat asi po 3 rocích a když jsem se přihlásil tak jsem tam neměl nic ani friends ani fotky ani skore, bitmoji, nic prostě jako bych si ho udělal novej. Neví někdo co s tím a jak to všechno vraltit zpátky jak to bylo? Předem děkuji Pavel2.2.2021Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
K Vodafonu jsem přešla od T-mobilu 22.9.2018. U T-mobilu jsem neměla žádné potíže. U vás mám potíže od samého počátku. Asi 12 let mám Nokii1650. Zpočátku jsem potíže připisovala stáří přístroje a obrátila jsem se na vaší službu. Po několika telefonátech byla závada odstraněna. Nyní jsem zapomněla heslo. Vyzkoušela jsem všechny vámi popsané postupy k jeho obnovení, případně zadání nového. Marně. Vždy jsem dostala odpověď, že z nejakého důvodu mi nemohou pomoci. Chtěla jsem se zeptat SMSkou, ale po stisknutí písmene P se mi na monitoru objeví "skobou" podtržené S. Stejně je to s jinými písmeny nebo se zobrazují tučné číslice. Nemyslím, že bych textu nerozuměla. Do žádné z vašich prodejen si dojít nemohu, protože jsem po operaci zlomené nohy a i po bytě chodím o berlích a hlavně proto potřebuji funkční mobil. Pomůžete mi? Jarmila Solárová, 420 604 822 641 Jarmila Solarová4.12.2018Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
Prosím Vás .když si mě někdo vymaže s telefonního seznamu kontakt,jakto,že ho stále na whatssappu vidím,že byl aktivní Děkuji za odpověďzdenka10.3.2018Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Dobrý den, pokud zrusim ucet na whatapp vymaze se konverzace i u protistrany? - jde mi primarne o to. dikymichaela24.4.2017Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Dobrý den, pomůže mi někdo? Snap mi vždycky běžel v pohodě ale je to tak měsíc, měsíc a půl zpět co přišla nějaká aktualizace a začalo se sekat točení videa. Prostě jak začnu točit tak záseky a video má tak potom 1 fps.. Jiak snap šlape jak má ale nepomohlo vůbec nic, restart telefonu, odinstalace a instalace a dokonce nepomohlo ani tovární nastavení.. Telefonem by to být nemělo, mám Honor 4C který je poměrně výkonný. Díky předemTomáš9.4.2016Zobrazit odpovědi (20)Odpovědět
Ahoj můžete nekdo poradit? Jsem 23 level so ted mi normálně šlo odesílat sousedům to co potrebuji a ted najdnoi to nejde trvá to uz několik dni na návštěvu k nim muzu dárek poslat jim muzu od nich dostat taky ale to co potrebuji jim posllat nemůžu jak klknu na delivered tak hra spadne, delivered ze skladu mi normale funguje nevíte nekdo cim to je? Nějaké nastavení? Dekujialice13.11.2015Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Mám v xperii m duál, stáhl jsem si aplikaci Handcent SMS hlavně k vůli časovému odesílání sms. Problém je že při vytvoření sms která má být odeslána později, se mě nenabídne odeslat ze sim 1 nebo 2. zapínám pomocí sms plynové topení a to reaguje jen na předem zvolené telefoní čílo(sim 2). Při zkoušce mě to někdy fungije, někdy ne jako by si to vybíralo náhodně z které sim to pošle. Posílání z originálního programu telefonu na sms to nabízí sim 1 nebo 2 ale ten neumí posílat časově zpožděné sms. Poradí mě někdo jak tento problém vyřešit nebo jaký jiný program nainstalovat.Díkykarlos19.1.2015Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Dobrý den,
mám už 3-4 roky telefon Nokia N8. Minulý týden, když jsem ho dala nabíjet, tak se nic nedělo. Odnesla jsem ho na opravu do mobilpohotovosti a tam k mému zděšění požadovali kod k otevření telefonu. Mám od telefonu záruční list a veškeré doklady. V mobilu je ochrana anti-thief a já si nepmatuji kod k otevření. Dá se to nějak odblokovat, nebo můžu telefon spláchnou do wc???? Prosím o radu. Děkuji. Mám v telefonu uloženy fotky mojí dcery od narození a jsem z toho dost nešťastná. Děkuji Eliášová NaďaNaďa1.10.2014Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Dobrý den. Lze stahnout univerzální sowtware pro přenos foto a video z MT Samsung a Nokia do PC W7 32bitů kabelem, popř. Bluetoth. Kde najít. Děkuji.Pavel Saska9.9.2014Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
Když třeba poslu snap a nejsem na WiFi tak se mi snapy logicky neodšlou. Ale když pak přijedu na WiFi, domů stále se neodesílají. Už se mi to stalo asi 4krat a místo kontaktu se kterými si nejvíc píši mám nahoře "odesílání snapů". Nevíte jestli by to nevyřešilo treba restartování, aktualizování apod.?Bára20.4.2021Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Čau! Odeslala jsem zprávu, a poté jsem smazala účet. Uvidí protějšek shody tu zprávu i přes smazání, nebo ne?Jolana Tichavová28.9.2020Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
Nejdou nám mobily a na operátora není možné se dovolat,přeša jsem s manželem k Vám,protože jsem si myslela,že to bude s Vámi lepší komunikace ale prozatím to nevychází.Nemůžu se dovolat na operátora.Bez mobilních telefonů jsme jako bez pomoci.Prosím pokud možno o rychlou nápravu.DěkujiJitka28.5.2020Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
dnes jsem ctěl volat ke spojení nedošlo pouze vyzvánělo ukončil jsem volání přesto že jsem se nedovolal sebralo mi to penízelederbuch václav2.8.2019Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Když jsem 27.3. Odeslala snap, neodeslal se a stále vidím 'sending' pod jménem člověka, co jsem mu to posílala. Nevidím, že mi od něj chodí snapy, je tam furt to pitomé 'sending.. ' a už mi to vadí, co s tím?Marie18.4.2019Zobrazit odpovědi (4)Odpovědět
Dobry den mam dotaz proc mi hra prestala jit ze dne na den na pc vim ze to je hra na mobil ale doted mi fungovala na pc perfektne dekuji za odpovedHonza26.11.2018Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Snapchat (mobilní): Pls i need help
Stáhl jsem si zpátky snapchat asi po 3 rocích a když jsem se přihlásil tak jsem tam neměl nic ani friends ani fotky ani skore, bitmoji, nic prostě jako bych si ho udělal novej. Neví někdo co s tím a jak to všechno vraltit zpátky jak to bylo? Předem děkuji Pavel 2.2.2021 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětMůj Vodafone (mobilní): opakované potíže
K Vodafonu jsem přešla od T-mobilu 22.9.2018. U T-mobilu jsem neměla žádné potíže. U vás mám potíže od samého počátku. Asi 12 let mám Nokii1650. Zpočátku jsem potíže připisovala stáří přístroje a obrátila jsem se na vaší službu. Po několika telefonátech byla závada odstraněna. Nyní jsem zapomněla heslo. Vyzkoušela jsem všechny vámi popsané postupy k jeho obnovení, případně zadání nového. Marně. Vždy jsem dostala odpověď, že z nejakého důvodu mi nemohou pomoci. Chtěla jsem se zeptat SMSkou, ale po stisknutí písmene P se mi na monitoru objeví "skobou" podtržené S. Stejně je to s jinými písmeny nebo se zobrazují tučné číslice. Nemyslím, že bych textu nerozuměla. Do žádné z vašich prodejen si dojít nemohu, protože jsem po operaci zlomené nohy a i po bytě chodím o berlích a hlavně proto potřebuji funkční mobil. Pomůžete mi? Jarmila Solárová, 420 604 822 641 Jarmila Solarová 4.12.2018 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětWhatsApp Messenger (mobilní): whatsaap
Prosím Vás .když si mě někdo vymaže s telefonního seznamu kontakt,jakto,že ho stále na whatssappu vidím,že byl aktivní Děkuji za odpověď zdenka 10.3.2018 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětWhatsApp Messenger (mobilní): vymazani zprav
Dobrý den, pokud zrusim ucet na whatapp vymaze se konverzace i u protistrany? - jde mi primarne o to. diky michaela 24.4.2017 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětBoom Beach (mobilní): Platba
Dobrý den, Chtěl jsem se zeptat... jak se dá zrušit pravidelná měsíční platba za cca 75 Kč... dekuji David 12.3.2017 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětSnapchat (mobilní): Nechtěná fotka - pomůže blokace?
Dobrý den,omylem jsem poslala klukovi fotku a hned jsem si ho blokla. Uvidí tu fotku? Wiky 28.12.2016 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětSnapchat (mobilní): Sekání videa
Dobrý den, pomůže mi někdo? Snap mi vždycky běžel v pohodě ale je to tak měsíc, měsíc a půl zpět co přišla nějaká aktualizace a začalo se sekat točení videa. Prostě jak začnu točit tak záseky a video má tak potom 1 fps.. Jiak snap šlape jak má ale nepomohlo vůbec nic, restart telefonu, odinstalace a instalace a dokonce nepomohlo ani tovární nastavení.. Telefonem by to být nemělo, mám Honor 4C který je poměrně výkonný. Díky předem Tomáš 9.4.2016 Zobrazit odpovědi (20) OdpovědětGreen Farm 3 (mobilní): nejde odesilat sousedum
Ahoj můžete nekdo poradit? Jsem 23 level so ted mi normálně šlo odesílat sousedům to co potrebuji a ted najdnoi to nejde trvá to uz několik dni na návštěvu k nim muzu dárek poslat jim muzu od nich dostat taky ale to co potrebuji jim posllat nemůžu jak klknu na delivered tak hra spadne, delivered ze skladu mi normale funguje nevíte nekdo cim to je? Nějaké nastavení? Dekuji alice 13.11.2015 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětGreen Farm 3 (mobilní): nový akr
ahojte, vědel by někdo jak osídlit nová akr. všechny podmínky mám splněny, ale dál nic. díky kaca 23.10.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětGreen Farm 3 (mobilní): trophy room
Dobrý den co musím splnit abych mohla renovovat na trophy room? sandra 26.8.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětHandcent SMS (mobilní): Handcent
Mám v xperii m duál, stáhl jsem si aplikaci Handcent SMS hlavně k vůli časovému odesílání sms. Problém je že při vytvoření sms která má být odeslána později, se mě nenabídne odeslat ze sim 1 nebo 2. zapínám pomocí sms plynové topení a to reaguje jen na předem zvolené telefoní čílo(sim 2). Při zkoušce mě to někdy fungije, někdy ne jako by si to vybíralo náhodně z které sim to pošle. Posílání z originálního programu telefonu na sms to nabízí sim 1 nebo 2 ale ten neumí posílat časově zpožděné sms. Poradí mě někdo jak tento problém vyřešit nebo jaký jiný program nainstalovat.Díky karlos 19.1.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětMobilní telefony: Jak odblokovat screen lock na Nokia N8?
Dobrý den,mám už 3-4 roky telefon Nokia N8. Minulý týden, když jsem ho dala nabíjet, tak se nic nedělo. Odnesla jsem ho na opravu do mobilpohotovosti a tam k mému zděšění požadovali kod k otevření telefonu. Mám od telefonu záruční list a veškeré doklady. V mobilu je ochrana anti-thief a já si nepmatuji kod k otevření. Dá se to nějak odblokovat, nebo můžu telefon spláchnou do wc???? Prosím o radu. Děkuji. Mám v telefonu uloženy fotky mojí dcery od narození a jsem z toho dost nešťastná. Děkuji Eliášová Naďa Naďa 1.10.2014 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
Mobilní telefony: Propojení mobilních telefonů program
Dobrý den. Lze stahnout univerzální sowtware pro přenos foto a video z MT Samsung a Nokia do PC W7 32bitů kabelem, popř. Bluetoth. Kde najít. Děkuji. Pavel Saska 9.9.2014 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětSnapchat (mobilní): Nejdou mi odeslat snapy
Když třeba poslu snap a nejsem na WiFi tak se mi snapy logicky neodšlou. Ale když pak přijedu na WiFi, domů stále se neodesílají. Už se mi to stalo asi 4krat a místo kontaktu se kterými si nejvíc píši mám nahoře "odesílání snapů". Nevíte jestli by to nevyřešilo treba restartování, aktualizování apod.? Bára 20.4.2021 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětTinder (mobilní): Tinder
Čau! Odeslala jsem zprávu, a poté jsem smazala účet. Uvidí protějšek shody tu zprávu i přes smazání, nebo ne? Jolana Tichavová 28.9.2020 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětMůj Vodafone (mobilní): mobily
Nejdou nám mobily a na operátora není možné se dovolat,přeša jsem s manželem k Vám,protože jsem si myslela,že to bude s Vámi lepší komunikace ale prozatím to nevychází.Nemůžu se dovolat na operátora.Bez mobilních telefonů jsme jako bez pomoci.Prosím pokud možno o rychlou nápravu.Děkuji Jitka 28.5.2020 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětMůj Vodafone (mobilní): reklamace
dnes jsem ctěl volat ke spojení nedošlo pouze vyzvánělo ukončil jsem volání přesto že jsem se nedovolal sebralo mi to peníze lederbuch václav 2.8.2019 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětSnapchat (mobilní): Nejdou odeslat snapy
Když jsem 27.3. Odeslala snap, neodeslal se a stále vidím 'sending' pod jménem člověka, co jsem mu to posílala. Nevidím, že mi od něj chodí snapy, je tam furt to pitomé 'sending.. ' a už mi to vadí, co s tím? Marie 18.4.2019 Zobrazit odpovědi (4) OdpovědětMobilní telefony: prosba
PrNejde mi přes messengr ani volání ani videochat prosím poraďte milena 22.2.2019 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětFishing Clash (mobilní): konec
Dobry den mam dotaz proc mi hra prestala jit ze dne na den na pc vim ze to je hra na mobil ale doted mi fungovala na pc perfektne dekuji za odpoved Honza 26.11.2018 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět