dobrý den, chtěla bych sa zeptat, co s tím, když sa mi nechcou načíst fotky, které sem si dala do složky my eyes only. Z ničeho nic sa mi prostě nechtěli ukázat a když nějakou rozkliknu, tak sa to načítá a nic... Budu moc ráda za radu. Předem děkuji ❤️nicolilinek23.6.2021Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
odinstalovala jsem jsi snapchat protoze mi nesel aktualizovat a pak jsem si ho znovu nainstalovala ale neslo se mi tam prihlasit. zmenila jsem si heslo ale stale to neslo i kdyz to bylo spravne. nekolik krat jsem ho odinstalovala i restartovala mobil, ale nic. tak jsem jsi sla vytvorit ucet, ale ani ten mi nejde vytvorit. nevite kde je chyba?lana1.2.2021Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Dobrý den,včera mi nešel snapchat(objevovalo se mi že nejde wifi ale ta šla,už jednou mi to takhle blblo)a tak jsem si snapchat odinstalovala,chvíli jsem čekala,zadala přihlašovací jméno a heslo,ukázalo se mi že heslo nebo jméno je špatně,zadala jsem obnovu hesla přes tel. číslo,ale prý není ověřené,zkusila jsem to přes email,úspěšně změnila heslo a přihlásila se a heslo bylo prý špatně,zkoušela jsem to několikrát(snapchatu jsem psali email,ale neodepsali).Chci se zeptat neví někdo co mám ted dělat????předem děkuji za radu.Lukáška9.4.2020Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Dobrý den, mám telefon Nokia 5.1. Můj problém je, že mi zprávy na WhatsApp a Messenger chodí se zpožděním několika hodin i dnů nebo když otevřu aplikaci tak najednou mi přijdou zprávy. Aplikace jsem několikrát odinstalovala a nainstalovala, telefon restartovala a pořád to zlobí. Na předchozím telefonu Nokia Lumia nebyl žádný problém s těmito aplikacemi. DěkujiLucky4.6.2019Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat proč na WhatsApp jsem naposledy ON-LINE před několika hodinami či minutami a přitom jsem na WhatsAppu nebyla celý týden?Děkuji za odpověď.veruna24.4.2017Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Ahoj jak mám přidat políčka do toho mlýnu co dělá jídlo? Nějak to nechápu a nejde mi to ani u jídla abych mohla dělat treba 4jidla najednou místo 3..můžete mi někdo poradit?;))dikyAkitacka24.9.2015Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat na možnosti nainstalování chromatické kytarové ladičky do Nokia N8 (synbian). Prosím o nějaký funkční odkaz, event.jednoduchý návod, jak na to. Děkuji
Dobry den, nemohu v nastaveni najit, jak se podsviti funkcni tlacitka pod displejem (zpet a posledni otevrene), muzete mi prosim poradit, dekuji, Ryba, HorazdoviceLadislav Ryba23.12.2018Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
dobry den, poradil by mi nekdo, jak rozsirit moznost vyroby jak u krmeni, tak v kuchyni? vsude mne to necha delat jen 3 veci najednou, i kdyz udajna kapacita je 10. a nikde se mi nepovedlo vyzkoumat, jak zvysit kapacitu. nestiham vyrabet ani krmivo pro zvirata a to jich jeste ani moc nemam. dekuji.kaca24.11.2016Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Chci se zeptat, při zapnutí snapchatu jde všechno v pohodě, ale když chci něco vyfotit, ukáže se mi jen černá obrazovka, zkoušela jsem smazat data, odinstalovat aplikaci, ale nic nepomohlo. Nevíte co s tím? Předem děkuji za odpověď :))Kristýna Kudelová17.4.2016Zobrazit odpovědi (3)Odpovědět
dobrý den,nevím jak přenést svoje cvičení do mojeho profilu,v historii se mi uložil,ale ne na hlavní stránce a mém profilu,můžete poradit? díky..martin murphy chytil9.5.2015Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Zdravím, potřebovala bych pomoct. Snapchat používám celkově dlouhou dobu a mám tak hodně streaks, ale dnes jsem ho otevřela a najednou mi píše, že nemám žádné snapy. Snap když chci odeslat, tak bez problémů (vidím i s kým mám kolik streaks a komu o odešlu), ale nemůžu je otevřít, bo nemám prej žádné snapy. Prosím vás, pomožte mi. V čem je problém nebo jak to spravit?
Snapchat (mobilní): my eyes only
dobrý den, chtěla bych sa zeptat, co s tím, když sa mi nechcou načíst fotky, které sem si dala do složky my eyes only. Z ničeho nic sa mi prostě nechtěli ukázat a když nějakou rozkliknu, tak sa to načítá a nic... Budu moc ráda za radu. Předem děkuji ❤️ nicolilinek 23.6.2021 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětSnapchat (mobilní): nejde mi prihlasit do snapchatu
odinstalovala jsem jsi snapchat protoze mi nesel aktualizovat a pak jsem si ho znovu nainstalovala ale neslo se mi tam prihlasit. zmenila jsem si heslo ale stale to neslo i kdyz to bylo spravne. nekolik krat jsem ho odinstalovala i restartovala mobil, ale nic. tak jsem jsi sla vytvorit ucet, ale ani ten mi nejde vytvorit. nevite kde je chyba? lana 1.2.2021 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětSnapchat (mobilní): prosím o pomoc!!
Dobrý den,včera mi nešel snapchat(objevovalo se mi že nejde wifi ale ta šla,už jednou mi to takhle blblo)a tak jsem si snapchat odinstalovala,chvíli jsem čekala,zadala přihlašovací jméno a heslo,ukázalo se mi že heslo nebo jméno je špatně,zadala jsem obnovu hesla přes tel. číslo,ale prý není ověřené,zkusila jsem to přes email,úspěšně změnila heslo a přihlásila se a heslo bylo prý špatně,zkoušela jsem to několikrát(snapchatu jsem psali email,ale neodepsali).Chci se zeptat neví někdo co mám ted dělat????předem děkuji za radu. Lukáška 9.4.2020 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětMobilní telefony: Whats app a Messenger - zprávy chodí se zpožděním
Dobrý den, mám telefon Nokia 5.1. Můj problém je, že mi zprávy na WhatsApp a Messenger chodí se zpožděním několika hodin i dnů nebo když otevřu aplikaci tak najednou mi přijdou zprávy. Aplikace jsem několikrát odinstalovala a nainstalovala, telefon restartovala a pořád to zlobí. Na předchozím telefonu Nokia Lumia nebyl žádný problém s těmito aplikacemi. Děkuji Lucky 4.6.2019 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětMobilní telefony: Google účet
Dobrý den jak do mobilu nainstalují aplikace bez Google účtu? Děkuji za odpověď Tereza 6.1.2019 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětMobilní telefony: historie Messengr
Dobry den, chci se zeptat zda nejak jdou vrátit smazané zpravy z messengeru, je to velice důležité! Petr 16.9.2017 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
Mobilní telefony: Naposledy ON-LINE
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat proč na WhatsApp jsem naposledy ON-LINE před několika hodinami či minutami a přitom jsem na WhatsAppu nebyla celý týden?Děkuji za odpověď. veruna 24.4.2017 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětSnapchat (mobilní): Neustále se musím přihlašovat
Dobrý den. Je normální, když po každém spuštění této aplikace to po mne chce se znovu přihlásit ?! Markéta 21.8.2016 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětGreen Farm 3 (mobilní): Přidání políček
Ahoj jak mám přidat políčka do toho mlýnu co dělá jídlo? Nějak to nechápu a nejde mi to ani u jídla abych mohla dělat treba 4jidla najednou místo 3..můžete mi někdo poradit?;))diky Akitacka 24.9.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětMobilní telefony: Ladička do mobilu
Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat na možnosti nainstalování chromatické kytarové ladičky do Nokia N8 (synbian). Prosím o nějaký funkční odkaz, event.jednoduchý návod, jak na to. DěkujiCleartune – Chromatic Tuner Kaňous 5.5.2015 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
Snapchat (mobilní): Ztišení konverzace
Dobrý den, mám dotaz jestli jde ztišit konverzace. Děkuji za odpověď Adriana Dubanová 4.6.2020 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětMobilní telefony: Samsung galaxy J5 2017
Dobry den, nemohu v nastaveni najit, jak se podsviti funkcni tlacitka pod displejem (zpet a posledni otevrene), muzete mi prosim poradit, dekuji, Ryba, Horazdovice Ladislav Ryba 23.12.2018 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětGreen Farm 3 (mobilní): rozsireni vyroby
dobry den, poradil by mi nekdo, jak rozsirit moznost vyroby jak u krmeni, tak v kuchyni? vsude mne to necha delat jen 3 veci najednou, i kdyz udajna kapacita je 10. a nikde se mi nepovedlo vyzkoumat, jak zvysit kapacitu. nestiham vyrabet ani krmivo pro zvirata a to jich jeste ani moc nemam. dekuji. kaca 24.11.2016 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětMobilní telefony: Tetris
Na android 4 2 2 děkuji. Pavel 21.6.2016 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětSnapchat (mobilní): Fotoaparát
Chci se zeptat, při zapnutí snapchatu jde všechno v pohodě, ale když chci něco vyfotit, ukáže se mi jen černá obrazovka, zkoušela jsem smazat data, odinstalovat aplikaci, ale nic nepomohlo. Nevíte co s tím? Předem děkuji za odpověď :)) Kristýna Kudelová 17.4.2016 Zobrazit odpovědi (3) OdpovědětGreen Farm 3 (mobilní): Nové pole
Jak si mám koupit 2. pole? Eli 3.9.2015 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětEndomondo (mobilní): dotaz
dobrý den,nevím jak přenést svoje cvičení do mojeho profilu,v historii se mi uložil,ale ne na hlavní stránce a mém profilu,můžete poradit? díky.. martin murphy chytil 9.5.2015 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětMobilní telefony: Mobilni telefony:navigace
Ahoj,mám telefon sonyericsson xperia neo.jde do tohoto telefonu stáhnout navigace děkuji. vlasta 3.6.2013 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětSnapchat (mobilní): Snap mi píše : You don't have any Snaps
Zdravím, potřebovala bych pomoct. Snapchat používám celkově dlouhou dobu a mám tak hodně streaks, ale dnes jsem ho otevřela a najednou mi píše, že nemám žádné snapy. Snap když chci odeslat, tak bez problémů (vidím i s kým mám kolik streaks a komu o odešlu), ale nemůžu je otevřít, bo nemám prej žádné snapy. Prosím vás, pomožte mi. V čem je problém nebo jak to spravit?Sara 2.4.2020 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
Snapchat (mobilní): Vypíná se
Dobrý den, pokaždé co zapnu snapchat se mi do 5s vypne, nevíte co s tím? Káťa 12.7.2018 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět