stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8472
  • Uživatelů: 6409

Dropzone

73 %

15 minutová MOBA zábava

S hrou Dropzone si užijete žánr MMORPG her v rychlých mapkách, které netrvají více než 15 minut. Tento časový úsek se může zdát na první pohled krátký, ale opak je pravdou. Za 15 minut se totiž dá stihnout hodně a hra je koncipována tak, abyste se nenudili a aby to nebylo příliš dlouhé.

Celý koncept hry spočívá v získání co největšího skóre. Hra se odehrává v budoucnosti, kde jsou jediným zdrojem energie silné jádra, o které je velký zájem. Zda se postavíte na stranu žoldáky, nebo profesionální armády, vaším úkolem bude ve hře získávat tuto energii, zabíjet Kavashov, což jsou velké brouci pečující o chod planet nebo musíte plnit mise. Ty jsou hru od hry jiné a musíte se vždy přizpůsobit. Na výběr máte z několika herních tříd, které si upravíte podle sebe. Můžete jim volit schopnosti podle toho, kdo stojí proti vám a co se právě hodí.

Zajímavostí jsou společné zkušenosti, které získáváte i s ostatními hráči za vaše úspěchy. V tomto ohledu je hra velmi podobná s další úspěšnou mobo od Blizzardu Heroes of the Storm. Kromě toho si z hry vypůjčila i celkový vizuál nebo podobné mise, které tvoří v Hots základ mapek. Pokud ale máte chuť na něco nového, neokoukané a zejména rychlé, Dropzone by ve vašem herním plánu mohl dostat šanci. Je zdarma a za vyzkoušení nic nedáte. Do budoucna si tvůrci slibují i ​​větší herní turnaje a od prvotního vydání hra ušla velký kus cesty, což je jen a jen dobře.

DropzoneSoupeřící strany

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Kratičký herní čas
  • Velmi podobné s Hots
  • Rychlé odehrání mapek
  • Společné zkušenosti
  • 4 herní třídy
  • Zajímavý příběh a mise

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Rogue Legacy

Rogue Legacy

Drak Souls lll

Drak Souls lll

Dragon Age: Inquisition

Dragon Age: Inquisition

UnnyWorld

UnnyWorld

HELLGATE: London

HELLGATE: London

Styx: Master of Shadows

Styx: Master of Shadows

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  8 b 9 b f 2  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Dropzone

Dropzone

Soupeřící strany

Soupeřící strany

Mass fight

Mass fight

Double kill

Double kill

Výběr postavy

Výběr postavy

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  8 0 6 2 b 4  :
 
Nadpis:
Text: