stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9229
  • Uživatelů: 6542

MXGP Pro

76 %

Špinavé motokrosové tratě v Unreal Engine 4

Závodních her jakýchkoliv vozidel je každoročně nepočítaně a jednoznačně největšími producenty jsou vývojáři z Milestone S.r.l., kteří ani tento rok nezahálejí a vydali už několik titulů. Jejich nejnovější počin má název MXGP Pro a specializuje se na motokrosové závody.

Hra je postavena na Unreal Engine 4, stejně jako všechny poslední hry od studia, ale až tentokrát je toto spojení opravdu pozitivem. Projevilo se to ve více než obstojně zvládnuté fyzice hry, hratelnosti a zejména v grafice. Textury jsou ostré a prostředí není rozmazané a odfláknuté, jako tomu bylo v předešlých hrách Milestoneu.

Na začátku čeká na hráče krátký tutoriál, aby se seznámili s ovládáním a hlavními prvky hry. Dále přijde řada na tvorbu vlastní postavy - vzhled, oblečení, číslo na dresu, motorka - to vše se dá vyjmout a podobná optimalizace čeká i samotnou motorku. Za výsledky v závodech hráči získávají herní menu, aby si mohli vylepšovat svou krásku a být na trati vždy o něco napřed. Kariérní mód s sebou přináší i interakci jednotlivých hráčů proti jejich AI rivalům, která se odehrává na trati, tak na fiktivních sociálních sítích.

Samostatnou kategorií je náročnost hry. Každý si totiž může zvolit z více možností, a tak je hra dostupná pro malé děti, tak i zkušené žánrových závodníků. Ovládání na nejnáročnější obtížnosti je opravdu fuška a bude třeba absolvovat několik závodů, než se do toho hráči dostanou. MXGP Pro mapuje motokrosovou sezónu 2017 s licencovanými značkami, závodníky i tratěmi.

MXGP ProDéšť

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Pro všechny typy hráčů
  • Nastavení náročnosti
  • Kariéra s multiplayerem
  • Oficiální tratě i motorky
  • Pěkná grafika postavená na UE4

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Super Stunt Spectacular

Super Stunt Spectacular

Ignite

Ignite

Rally Trophy

Rally Trophy

Nitronic Rush

Nitronic Rush

Superstars V8 Racing

Superstars V8 Racing

Adrenaline 2: Rush Hour

Adrenaline 2: Rush Hour

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  6 b 6 e 6 1  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
MXGP Pro

MXGP Pro

Déšť

Déšť

Tutoriál

Tutoriál

Zatáčka

Zatáčka

Tvorba postavy

Tvorba postavy

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  c f 4 8 7 c  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce