stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9637
  • Uživatelů: 6592

Nejlepší módy pro World of Tanks

Autor: Redakce  |   Publikováno: 13.5.2013 | Zobrazeno: 92113x

Nejpopulárnější online hra dnešní doby je častým terčem moderů, kteří upravují nejrůznější funkce hry, nejčastěji pro usnadnění orientace a přehledu hráče. Některé zásahy byly dokonce tak radikální, že hráčům dávaly neférové výhody, ale ty už Wargaming.net zakázal a hráče za použití banuje. Níže najdete pár šikovných, nebo jinak zajímavých módů, které mohou zlepšit herní zážitek a pomoci vám ve hraní, ale v mezích pravidel World of Tanks.

Jak módy instalovat?

Instalace módů je poměrně snadná. Stačí rozbalit zabalené soubory do složky World of Tanks\res-mods\0.8.5 (nebo jiné číslo aktuální verze hry).

Seznam módů

Nejprve se podíváme na některé užitečné módy, které si můžete samozřejmě rovnou od nás i stáhnout. V čem vám pomohou? Pokud se vám nelíbí výběr v článku, můžete se podívat SEM na další zajímavé módy. Samotnou hru pak stahujte ZDE.

 

Camera Zoom Mod

Rozšíření FOV je jednou z nejběžnějších funkcí módů. Přesně na to se soustředí i Camera Zoom Mod, který vám dovoluje výrazné oddálení kamery od vašeho tanku a tak i lepší přehled na bojišti.

 

Scope Shadow Remover

Mód, který bychom snad i zakázali, protože je příliš šikovný. J Zásadně totiž rozšiřuje oblast, kterou vidíte ve sniper módu, viz obrázek.

 

XVM

Obrovská modifikace, která se soustředí na kompletní předělání herního interface, aby bylo více personalizované a zároveň funkčnější. Nejvíce nás asi zaujala možnost upravit si dříve trochu neobratnou minimapu přesně podle svých přání, ale kompletním výčtem novinek bychom strávili tak týden. Ke stažení nabízíme i speciálně upravené moduly pro XVM: Roughnecks, ENGIAND's a Grandpa's KISS Interface, které už jsou nastavené pro snadnější použití.

 

Premium Hangar

Nechce se vám platit, ale líbí se vám vylepšený hangár? Můžete si ho stáhnout i do svého World of Tanks.

Co se modifikovat nesmí?

Zakázány jsou především modifikace, které zobrazují míření nepřátel (jako laserové ukazovátko). Dále také volná kamera (zoomování je ale povoleno), odstraňování vegetace pro zvýšení viditelnosti a další neférové výhody.

Seznam zaměřovačů

Zaměřovače jsou jednoduché, ale velmi populární a užitečné módy, které upravují…zaměřovače. Jde nejen o vizuální, ale také o funkční módy, které přidávají spoustu užitečných informací o cíli i stavu vlastního tanku, aby vše bylo hezky na očích.

 

J1mB0's Crosshair Mod

Nejoblíbenější zaměřovač na světě, který přináší zejména přehlednost a snadnou nastavitelnost, díky které si mód můžete přizpůsobit k obrazu svému.

 

Melty Maps Miracle & Magical Mod

Velmi moderní až futuristický zaměřovač, který obsahuje i další funkce, třeba upravenou minimapu, nebo uživatelské rozhraní.

 

CZ zaměřovač

Na tomto zaměřovači je nejzásadnějším bonusem, že je v češtině, takže se nemusíte nijak namáhat s pochopením anglických popisků, kdyby tedy někomu opravdu dělaly potíže.

 

MeltyMap's MathMod

Tento zaměřovač se soustředí hlavně na to, aby vám vždy podával co nejvíce informací. Využijí ho tedy především hráči, kteří chtějí mít vše dokonale pod kontrolou.

Značky

Podobné články

Hra Pou - nejstahovanější hra do mobilů a tabletů

Hra Pou - nejstahovanější hra do mobilů a tabletů

Farmářské hry pro PC, tablet a prohlížeč ke stažení zdarma

Farmářské hry pro PC, tablet a prohlížeč ke stažení zdarma

Nejlepší módy a vozidla pro Spin Tires (2. díl)

Nejlepší módy a vozidla pro Spin Tires (2. díl)

Zaklínač 1 dostane remake! CD Projekt oznámil postavení na Unreal Engine 5

Zaklínač 1 dostane remake! CD Projekt oznámil postavení na Unreal Engine 5

Oficiální rozšíření mapy Euro Truck Simulator (ETS) 2

Oficiální rozšíření mapy Euro Truck Simulator (ETS) 2

Hrajte FIFA 23 v předstihu. Early Access má několik podob. Jak ho získat?

Hrajte FIFA 23 v předstihu. Early Access má několik podob. Jak ho získat?

Diskuse

Jaroslav Karel Jaroslav Karel reagovat 12.02 22:05

už 2krát jsem si koupip telefoním hovorem zlatáky po 50kč ale nic jsem neobdržel. Tak se ptám co s tím ?Děkuji

SmallKuca SmallKuca reagovat 20.08 13:01

Ahoj asi nevíte jak si tam hodit češtinu když jsem si tam hodil nějakej polskej mod a ted jazyk nejde změnit ? a chci se jenom zeptat do jaky složky mám dát ten CZ zaměřovač :))

Petr Petr reagovat 29.11 17:42

ahoj sem tu dnes u vas poprve a mam tu co pořad skoumat superr dik

Honza Honza (administrátor) reagovat 08.12 12:55

Dobrý den, to jsme moc rádi, že se Vám tu líbí!

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  2 b c 7 e 1  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce