stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9636
  • Uživatelů: 6592

Nejlepší aplikace pro tablety II

Autor: Redakce  |   Publikováno: 2.12.2013 | Zobrazeno: 14630x

A je tu pokračování našeho článku (první díl ZDE), který se vám pokusil připomenout a představit některé klíčové aplikace, které zásadním způsobem ovlivní vaši uživatelskou zkušenost z tabletů a smartphonů. Dnes se podíváme na dalších 7 kousků, o kterých byste rozhodně měli uvažovat.

Avast

Avast je jedním z nejlepších antivirových programů pro PC, ale jak se mu daří na poli mobilním? Doporučujeme přečíst náš článek o antivirech na mobilních zařízeních, který by měl trochu osvětlit, co takový program vůbec zvládne. Avast patří i na mobilech a tabletech mezi ty nejschopnější aplikace a vřele vám ho doporučujeme.

Slouží k: ochraně mobilního telefonu a tabletu nejen před viry.

Shazam

Legenda nad legendy, Shazam je věčný a dokáže se přizpůsobovat moderní době. Jeho základní funkce stále jede skvěle, mluvíme samozřejmě o rozpoznávání hudby, ale Shazam dnes zvládne i mnohem víc. Hudbu vám dovolí si koupit, prohlédnout na Youtube, nebo sdílet s přáteli, případně zobrazit včetně slov písně. To samozřejmě není vše, Shazam je zajímavými funkcemi doslova přeplněný.

Slouží k: identifikaci, nákupu a sdílení hudby.

Chrome

Nejoblíbenější stolní prohlížeč Chrome si našel cestu jak do mobilních zařízení s androidem, tak i s iOS. Jeho hlavní výhodou je synchronizace se stolním Chrome, takže pokud tento prohlížeč používáte na PC, můžete v práci plynule pokračovat i na svém tabletu a mobilu. Kolem a kolem jde o kvalitní prohlížeč, který vás v ničem nezklame, ale pokud nepoužíváte Chrome stolní, můžeme vám doporučit asi i lepší prohlížeče, jako je Dolphin.

Slouží k: prohlížení webu.

IM+

Chcete jeden kecálek místo deseti různých? IM+ nemá konkurenci. Můžete si do něj integrovat Facebook chat, gTalk a dokonce i stařičké ICQ a mnoho dalších. Samozřejmostí je podpora multimediálního obsahu a stále nové funkce, vlastnosti a vychytávky.

Slouží ke: komunikaci.

Facebook

Ano, Facebook se nás zuby nehty drží už mnoho let a jeho význam ne a ne opadat. Přežijete bez Facebook aplikace ve svém mobilu a tabletu, nebo ne? Jestli ne a někam se vám ztratila (bývá v základní nabídce aplikací), tak si ji rychle doinstalujte, není to takový problém a rozhodně je to šikovnější, než na Facebook chodit přes internetový prohlížeč.

Slouží k: zpřístupnění Facebooku přes aplikaci.

Mapy.cz

Nejpodrobnější české mapy z portálu Mapy.cz si můžete už nějakou dobu vychutnat i coby mobilní aplikaci. Google Maps tak mají vážného plnohodnotného konkurenta, který je navíc v Česku „jako“ doma. Zkuste a porovnejte sami, která z těchto dvou aplikací je pro vás užitečnější. Samozřejmostí je stahování map, turistické mapy a plánování tras, nebo propojení s katalogem Firmy.cz.

Slouží k: orientaci, turismu a navigaci.

Instagram

Aby se vaše fotografie líbily a byly oblíbené, nemusíte je nijak vylepšovat a dokonce ani nemusíte být dobří fotografové, ani nemusíte disponovat super foťákem. Můžete zvolit druhou cestu, tedy fotku naprosto zničit, aby bylo sotva poznat, co na ní je. A přesně k těmto „stylovým“ úpravám slouží Instagram. Skrze něj se provádějí hlavně 2 základní věci – zredukování fotky na čtverec a přidání filtru. Obojí často v duchu starých polaroidů, které jsou očividnou a přiznanou inspirací pro tuto oblíbenou sociální síť plnou fotek.

Slouží ke: sdílení a úpravě fotek.

Značky

Podobné články

Nejlepší navigace do mobilu a tabletu (Android i iOS)

Nejlepší navigace do mobilu a tabletu (Android i iOS)

YouTube představuje 37 exkluzivních miniher pro prémiové uživatele

YouTube představuje 37 exkluzivních miniher pro prémiové uživatele

Na Twitch přichází Premier League, NHL, NBA i UFC

Na Twitch přichází Premier League, NHL, NBA i UFC

Nejlepší aplikace pro tablety I

Nejlepší aplikace pro tablety I

Pixwords nápověda (2)

Pixwords nápověda (2)

Retro fotky originálně a jednoduše: 3 skvělé aplikace s nádechem minulosti

Retro fotky originálně a jednoduše: 3 skvělé aplikace s nádechem minulosti

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  2 3 2 a a 4  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce