stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9637
  • Uživatelů: 6592

Jak vytvořit vizitku snadno a rychle

Autor: Redakce  |   Publikováno: 25.11.2014 | Zobrazeno: 33469x

Následující návod je vhodný pro každého, kdo si chce sám doma vytvořit jednoduchou vizitku připravenou k vytisknutí. Domácí tvorbu vizitky nedoporučujeme lidem, kteří chtějí opravdu profesionální řešení. Důvodů je více, ale ve zkratce platí, že vizitka je často jednou z prvních věcí, které vás a vaši firmu reprezentují, proto se vyplatí nechat vytvořit kvalitní vizitky od studia, nebo designéra. Pokud ale nepotřebujete nic extra, stačí zapnout Microsoft Word a za pět minut je hotovo.

Ve Wordu probíhá vytváření vizitek pomocí šablon, které vám usnadňují vše – zvolení velikosti, fonty, uspořádání údajů i barevnost vizitky. Po spuštění Wordu stačí kliknout v menu Soubor na Nový a zde vybrat skupinu šablon Vizitky. Jakou si vyberete, je na vás. Vždy stačí vytvořit vizitku jednu a tu nakopírovat na jednu stránku (aby se při tisku vešlo co nejvíce vizitek na jeden list) – některé šablony fungují tak šikovně, že při úpravě jedné vizitky se stejná úprava provede i v jejích kopiích, ale v zásadě není problém vytvořit jen jednu vizitku a tu pak rozkopírovat.

Úprava vizitky a tisk

U konkrétní vizitky lze samozřejmě upravovat text, tedy údaje o vás, nebo vaší firmě. Některé šablony ve Wordu podporují dokonce i Motivy. Ty naráz změní vše – hlavně barevné ladění a fonty. Možností je celá řada a obzvlášť s barevnými kombinacemi vás Word rozhodně nezklame – úpravy barev a fontů lze provádět i zvlášť.

Ať už má vaše vizitka vypadat jakkoliv, budete ji muset vytisknout na kvalitní papír. Čtvrtka nebo dokonce obyčejný kancelářský papír rozhodně nevyhovují, taková vizitka by vám udělala medvědí službu. I když byste si mysleli, že máte „aspoň něco“, naopak byste ze sebe udělali pitomce, amatéra a tak podobně. Tiskněte tedy pouze na kvalitní vizitkový papír, na konkrétní povrchové úpravě tolik nezáleží.

Značky

Podobné články

BMW výměník tepla

BMW výměník tepla

Ponořte se pod hladinu oceánu s Google

Ponořte se pod hladinu oceánu s Google "Street" View

Jak vybrat LED žárovky

Jak vybrat LED žárovky

Jak nainstalovat Windows XP, Vista i Windows 7 a 8

Jak nainstalovat Windows XP, Vista i Windows 7 a 8

Programy pro výuku psaní všemi deseti zdarma

Programy pro výuku psaní všemi deseti zdarma

Jak vybrat vhodný účetní software?

Jak vybrat vhodný účetní software?

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  f 6 f c 2 0  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce