stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 9636
 • Uživatelů: 6592

Nejlepší programy na mixování hudby

Autor: Redakce  |   Publikováno: 4.2.2013 | Zobrazeno: 100961x

Každý příznivec elektronické hudby určitě někdy přemýšlel nad tím, jaké je to být DJ. Namixovat si hudbu přesně podle svého gusta a pořádně protočit vinyly. V dnešní době to ovšem není vůbec nedosažitelné. Díky programům na mixování hudby si to může zkusit každý a zadarmo. Třeba i vy v sobě objevíte skrytý talent nebo si jenom s chutí zkusíte zamixovat. Na první pohled se programy na mixování hudby mohou zdát složité, ale zdání klame. Pokud nejste úplný počítačový analfabet, tak se z vás během několika chvil může stát DJ. Nepotřebujete kupovat drahé mixážní pulty nebo jiná zařízení. Minimálně pro začátek si vystačíte s šikovným software.

Existuje celá řada programů na mixování hudby, některé jako freeware a za jiné musíte zaplatit. Také se liší podle složitosti a počtu funkcí. Většina z nich je ovšem snadno použitelná. My jsme pro Vás vybraly několik nejoblíbenějších programů pro mixování hudby.

VirtualDJ

Možná celosvětově nejpopulárnější DJ software je používán již 10 let. Neustálé inovace a zdokonalování dělá z tohoto programu perfektní nástroj pro začínající, ale taky pokročilejší DJs. Jednoduché ovládání si osvojíte prakticky okamžitě. Určitě potěší také profesionální vzhled aplikace, která vypadá téměř jako klasický DJ set. Další výhodou je hardwarová nenáročnost, takže program v pohodě rozjedete i na starších strojích. Profesionální uživatelé si mohou v placené verzi připojit také externí zařízení a ovládat program pomocí nich např. Midi mixpultem.

Po spuštění stačí jednoduše nahrát vaše mp3 do playlistu a pomocí myši přetáhnout vaši skladbu do mixážního pultu. Pro ulehčení práce disponuje program funkcí BeatLock, která automaticky synchronizuje přechod mezi skladbami. To vám ulehčuje taky praktický displej zobrazující beaty jednotlivých skladeb. Virtual Dj obsahuje celou řadu speciálních efektů, kterými můžete upravovat váš mix. Na své si přijdou i pokročilí uživatelé. Váš výsledný mix si můžete jednoduše uložit jako mp3 nebo si ho vypálit na CD.

 • Licence: Freeware
 • Nástroje: mixování, úprava
 • Výhody: spousta funkcí pro mixování, intuitivní ovládání, nahrávání MP3 nebo CD

Traktor DJ Studio

Traktor je profesionální nástroj pro DJs od společnosti Native Instruments. První verze Traktor byla uvedena už v roce 2000 a od té doby prošel software mnoha obměnami až do současné verze, kterou používají DJs po celém světě. Traktor DJ Studio obsahuje prakticky všechno, co opravdový DJ potřebuje. Můžete si s ním hrát doma, ale stejně tak s ním můžete hrát v klubu na párty.  Samozřejmostí je možnost připojit externí zařízení, což ocení zejména zkušení uživatelé.

V čem Traktor DJ Studio opravdu vyniká, je obrovské množství různých funkcí a efektů jako např. synchronizace beatů, interaktivní displej zobrazující beaty, množství ekvalizérů, možnost používat až čtyři mixážní pulty najednou, přechodové efekty a mnoho dalších nástrojů. To všechno dělá z Traktor DJ Studia mocný nástroj pro všechny milovníky mixování hudby.

 • Licence: Shareware
 • Nástroje: mixování, úprava
 • Výhody: profesionální mixovací software, až čtyři mixážní pulty, pokročilé efekty

DarkWave Studio

DarkWave Studio je oblíbený hudební editor, který umožňuje uživatelům tvorbu vlastní hudby za pomoci speciálních nástrojů. Stejně tak si za pomocí těchto nástrojů můžete upravovat již existující skladby dle libosti. Program obsahuje čtyři moduly, mezi kterými jednoduše přepínáte kliknutím pravým tlačítkem myši. Na hlavní modul navazují: Pattern editor pro tvorbu vlastních schémat, Sequencer seřazuje vytvořená schémata a HD Recorder pro nahrávání hudby.

Program má velmi přehledné rozhraní, podporuje další virtuální moduly a pracuje s VST a ASIO pluginy. Začátečníků a nezkušeným uživatelům se program může zdát složitý a matoucí, ale jakmile se s ním naučí pracovat, stane se pro ně výborným pomocníkem při tvorbě vlastní muziky.

 • Licence: Freeware
 • Nástroje: tvorba, úprava
 • Výhody: tvorba vlastní hudby, čtyři moduly, podporuje VST a ASIO pluginy

Virtual DJ Studio

Velmi jednoduchý program pro nenáročné na mixování hudby a zábavu na každém večírku díky funkci karaoke. Přehledné uživatelské rozhraní, snadná správa playlistu a skvělý ekvalizér jsou hlavními výhodami tohoto softwaru. Podporuje přehrávání MP3 a WAV souborů, automatické prolnutí skladeb a nastavení tempa.

Udělejte si domácí karaoke s programem Virtual DJ Studio, díky níž nebude na žádné párty nuda. Podpora více monitorů a možnost přehrávání obrázků na pozadí vám toto umožní. Program si můžete přizpůsobit přesně vašim potřebám díky množství nastavení a přidávání nových skinů.

 • Licence: Freeware
 • Nástroje: mixování, karaoke
 • Výhody: jednoduchý nástroj pro nenáročné, karaoke, množství přizpůsobení

Značky

Podobné články

Nejlepší hudební přehrávače pro PC

Nejlepší hudební přehrávače pro PC

Návod, jak si přizpůsobit náhodné přehrávání na Spotify

Návod, jak si přizpůsobit náhodné přehrávání na Spotify

Licence pro fotky, obrázky a hudbu – royalty free a creative commons

Licence pro fotky, obrázky a hudbu – royalty free a creative commons

Netflix v ČR

Netflix v ČR

Návod na program na snímání videa z PC obrazovky se zvukem

Návod na program na snímání videa z PC obrazovky se zvukem

Nejlepší bezplatné programy pro úpravu a střih videa

Nejlepší bezplatné programy pro úpravu a střih videa

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 4 8 c 8 1  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce