stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8419
  • Uživatelů: 6359

Nejlepší mapy pro Landwirtschafts Simulator 2013

Autor: Redakce  |   Publikováno: 18.11.2013 | Zobrazeno: 17297x

Hra Landwirtschafts Simulator (známá též jako Farming Simulator) je nejlepší a nejoblíbenější farmářskou simulací. Nejnovější verze s číslem 2013 přitahuje nejen hráče, ale i moddery, kteří vytvářejí stovky módů, modelů a také celých map. Právě tento fanouškovský obsah zapříčiňuje obrovskou popularitu Farming Simulatoru, byť i samotný základ hry má něco do sebe. My se teď podíváme na trojici skvělých map, které obohatí vaše virtuální farmaření.

Jak nainstalovat mapu

Mapy stažené od nás jsou ve formátu ZIP. Je třeba se však podívat, jestli nejsou součástí tohoto archivu další ZIP soubory. Pokud ano, tento archiv je třeba rozbalit, pokud však ZIP obsahuje už další typy souborů a složek, stačí tento ZIP umístit do složky Mods, kterou naleznete v Dokumenty\ My Games\Farming Simulator.

Vojvodina specijal

Vojvodina patří mezi nejpropracovanější a nejpovedenější mapy pro LS2013 vůbec. Vytvořil ji tým srbských modderů, kteří si jako předlohu vzali Vojvodinu, důležitou část Srbska na severu země, jejíž metropolí je Novi Sad. Hráčům nabídne spoustu nového obsahu (jde o mod pack, tedy spoustu různých módů, které dohromady tvoří dokonalý celek).

Mapu Vojvodina stahujte ZDE

Two rivers

Tam kde Vojvodina vsází na trochu jednoduchou srbskou rovinu, tam jsou Two rivers nepokrytě alpské a malebné. Úroveň detailů je opravdu neskutečná a hezčí mapu pravděpodobně nenajdete. Ostatně příroda, realistická a přesto, či právě proto krásná, byla hlavním cílem autora módu. Stejně jako Vojvodina se i Two rivers inspiruje ve skutečné lokalitě, tentokrát v té rakouské. Údolí řeky Salzach vám poskytne spoustu možností ke kochání se i k farmaření.

Mapu Two rivers stahujte ZDE

Paradise

Zcela jinak jde na věc mapa Paradise. Ta byla vytvořena hlavně pragmaticky, tedy takovým způsobem, aby se dobře hrála. Farma je dobře vybavená a pole obrovská, abyste mohli snadno maximalizovat své zisky. Přepracovány byly například i textury, aby hra vypadala o něco lépe, než originál.

Mapu Paradise stahujte ZDE

Značky

Podobné články

Nejlepší módy pro Skyrim

Nejlepší módy pro Skyrim

Half Life hry jsou na Steamu dočasně zdarma

Half Life hry jsou na Steamu dočasně zdarma

Nejlepší módy a trucky pro Spin Tires (1. díl)

Nejlepší módy a trucky pro Spin Tires (1. díl)

Infografika: Zajímavá data o online hrách a jejich hráčích

Infografika: Zajímavá data o online hrách a jejich hráčích

Vše o Angry Birds

Vše o Angry Birds

BeamNG Drive módy a auta ke stažení zdarma

BeamNG Drive módy a auta ke stažení zdarma

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  d c 7 b e 0  :
 
Vzkaz: