stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9289
  • Uživatelů: 6548

Nejlepší módy a trucky pro Spin Tires (1. díl)

Autor: Redakce  |   Publikováno: 24.6.2014 | Zobrazeno: 23848x

Milovníci 4 a více kol na mnohatunových strojích mají opět důvod k radosti. Po obrovsky oblíbených módech pro Farming Simulator a ještě více oblíbených doplňcích pro ETS 2 přichází další superstar, Spin Tires, která je v lecčem podobná, ale dostatečně osobitá. Jestli hru neznáte, spadne vám z ní čelist, stejně jako z nekonečné záplavy módů a modelů, ze kterých si dnes představíme jen zlomek. Nejprve si však řekneme více o této fenomenální hře.

Navštivte i druhý díl našeho článku o přídavcích do Spintires

Hra se řadí mezi simulátory, musíme ovšem dodat, že trochu nezvykle cílí na terénní pracovní vozidla. Větší i menší náklaďáky se v měkké půdě chovají realisticky, nepředvídatelně a hlavně zábavně. Vaše pneumatiky v bahně vytvářejí hluboké koleje a zapadnout je otázkou vteřin. Co pak? Zmáčknout reset vozidla? Ale kdeže, přijede monstrum s tažným lanem a vyprostí vás. Hra obsahuje i kampaň, kde jde o převážení materiálu, nebo multiplayer, který dodává zcela novou rovinu zážitků, byť nejde o vyloženě kooperativní, nebo kompetitivní titul. Hra je britského původ, zafinancována s pomocí Kickstarteru, ale obsahuje vozidla sovětské a ruské výroby. Chcete ale tento unikátní titul zažít v kabině jiného vozu? Není problém, stovky trucků a nespočet módů si můžete do hry už teď stáhnout. Každé vozidlo ve hře je navíc upravitelné, aby zvládlo konkrétní pracovní úkol. Opomenout nesmíme ani vynikající grafické zpracování, což ale hře nebrání běžet i na slabších strojích

Textury na vozidla

Vizuální módy pro Spin Tires 2014 můžeme rozdělit do dvou kategorií. Buď jde o textury, nebo celé nové modely. Oba dva módy se nahrávají jiným způsobem, ovšem oba naprosto jednoduše. Nové textury pro vozidla (ve formátu .dds), která jsou obsažena v základní hře, snadno nahrajete do složky TexturesCache, kam vede cesta: ProgramFiles\Steam\SteamApps\common\Spintires.

 

UAZ military camouflage

Hezké vojenské maskování pro UAZ je základní úpravou vzhledu, na které si můžete otestovat, „že to funguje“.

UAZ military camouflage stahujte zde

Viditelnější lano navijáku

Tato textura si bere za cíl zviditelnit tažné lano. To je tak světlejší a „zářivější“, což nemusí každému vyhovovat, viz obrázek.

Texturu lana navijáku stahujte zde

Nová vozidla a upravené modely

Většina vizuálních úprav si však žádá i úpravu modelů. Ty se instalují do složky Media, kam vede cesta: ProgramFiles\Steam\SteamApps\common\Spintires. Občas se instalují i hlouběji (uvedeme u každého modelu).

 

Kirovets K-700

Velký a silný traktor vyráběný od roku 1962 je typický svým hranatým čumákem. Dovedete se v těžkém terénu s touto přerostlou partií dostatečně obratně pohybovat, nebo není Kirovets K-700 pro vás?

Kirovets K-700 pro Spin Tires stahujte zde

Jeep Willys

Legendární Jeep, který dal jméno všem „džípům“. V mnoha úpravách prošel druhou světovou válkou a svým nezaměnitelným vzhledem láká ke svezení dodnes. Ideální osobní vozidlo do terénu.

Jeep Willys pro Spin Tires stahujte zde

Mercedes-Benz G65

Stříbrný fenomén, tolik nepodobný ostatní produkci automobilky Mercedes, je jedním z nejslavnějších off-roadů na světě. Díky tomuto módu si ho můžete užít i v plné verzi Spin Tires.

Mercedes-Benz G65 pro Spin Tires stahujte zde

Niva VAZ 2121

A máme tu další legendu, tentokrát sovětského střihu. Jeden z předchůdců moderních off-roadů a all-roadů. Nadčasový design se objevuje neustále i u novějších modelů automobilky Lada.

VAZ 2121 pro Spin Tires stahujte zde

Značky

Podobné články

Cheaty pro GTA V na Playstation, Xbox a PC

Cheaty pro GTA V na Playstation, Xbox a PC

Metro Exodus jako dárek k Valentýnu – jen ne na Steamu

Metro Exodus jako dárek k Valentýnu – jen ne na Steamu

Co je Long Driven Shot a jak vystřelit po zemi ve hře FIFA?

Co je Long Driven Shot a jak vystřelit po zemi ve hře FIFA?

Nejlepší módy pro World of Warplanes (WoWp)

Nejlepší módy pro World of Warplanes (WoWp)

Top 15 zombie her, které vám nedají spát

Top 15 zombie her, které vám nedají spát

Excalibur.cz opět online a Overwatch na PC zdarma

Excalibur.cz opět online a Overwatch na PC zdarma

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 7 8 a d d  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce