stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9708
  • Uživatelů: 6601

Noví Vetřelci na obzoru. Chystají se dvě hry, jedna s podporou VR

Autor: Redakce  |   Publikováno: 4.8.2022 | Zobrazeno: 1390x

Fanoušky Vetřelce čekají v nejbližším období hned dvě hry, přičemž jedna z nich bude is podporou VR. Alien, jak zní původní označení příšery z dílny H. R. Gigera, se proslavil zejména filmy, ale později prorazil i do jiných odvětví zábavního průmyslu. Přišly komiksy, knihy, počítačové hry či figurky. Snad nejslavnější hororová kreatura si získala fanoušky po celém světě.

Vetřelec v posledních letech prorazil i na chytré telefony, kde se objevil například vynikající titul Alien: Isolation. Je pravda, že se často vynoří i méně povedené hry, ale i ty si své publikum najdou. Vesmírnou temnotu si nově bere na starosti do rukou studio Survios, které ve spolupráci s 20th Century Games přinese akčně-hororovou pecku s vesmírným zabijákem. A nepřijde jen v běžné verzi, ale rovnou i pro virtuální realitu.

Podpora VR headsetů je u singleplayeru, což hra z dostupných informací bude, velmi vítaná. Podobných titulů je stále málo a na ty největší hry se pořád čeká. I proto může nový herní Vetřelec pořádně zamíchat kartami na poli VR. Pravděpodobně se ve hře představí zkušený veterán, který už xenomorfem čelil a bude chtít odplatu.

Hned na začátku je ale třeba zmínit, že hra se nachází jen v počátku vývoje a stále se například shánějí vývojáři. Momentálně ani nevíme, o čem hra bude, jaký bude mít příběh ani další podrobnosti. Jediné, co jsme od studia dostali, je informace o veteránovi a screenshot zachycující vetřelce na vesmírné lodi.

No tak dobře. Něco málo už přece jen víme. Nový Alien bude poháněn Unreal Enginem 5 od Epic Games a aktuálně máme na stole i pracovní název hry "Aliens". K němu ale do budoucna určitě přibude i dodatek, aby se odlišila od ostatních titulů. Hra byla v krátkosti představena na blogu Survios. Radost fanouškům může dělat to, že studio Survios není na poli herních adaptací filmů žádným nováčkem. V minulosti už například přinesly hry jako Creed: Rise to Glory nebo The Walking Dead Onslaught.

Co mohou hrát fanoušci Aliena teď?

Za poslední roky jsme zde měli řadu lepších i horších her s vetřelcem. Vzpomeňme například Alien: Isolation od Creative Assembley, nebo čerstvou Aliens: Fireteam Elite. Mobilní verze Alien: Blackout ještě z roku 2019 moc vody nenatočila, i když jde o výborné zpracování s optimalizací pro mobilní zařízení.

V příštích letech se ale kromě Aliens dočkáme ještě jedné hry od studia Tindalos Interactive a společnosti Focus Entertainment. Titul Aliens: Dark Descent by měl vyplnit místo na trhu a pokud se vše povede, v blízké budoucnosti se budeme moci opět podívat do vesmíru za těmito slizkými potvorami

Značky

Podobné články

Minecraft: Návod na nejlepší texture packy

Minecraft: Návod na nejlepší texture packy

Stáhněte si Wolfenstein II: The New Colossus zdarma

Stáhněte si Wolfenstein II: The New Colossus zdarma

Nové Star Wars hry přejdou od EA k novému švédskému studiu

Nové Star Wars hry přejdou od EA k novému švédskému studiu

Návod, jak najít a zkrotit axolotly v Minecraftu

Návod, jak najít a zkrotit axolotly v Minecraftu

Diablo 2 Remaster - novinky

Diablo 2 Remaster - novinky

Warface, úspěšná online střílečka, která brzy vyjde i u nás

Warface, úspěšná online střílečka, která brzy vyjde i u nás

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  b 5 5 9 6 c  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce