stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9679
  • Uživatelů: 6598

Rozšiřte si BeamNG Drive (nejen) o nové modely aut

Autor: Redakce  |   Publikováno: 2.9.2014 | Zobrazeno: 22883x

Zdaleka ještě není dokončen, přesto simulátor BeamNG Drive s pokročilou fyzikou a modelem poškození vzbuzuje velké naděje mezi hráči, kteří chtějí něco nového a neokoukaného. Pokud budeme brát za premianta zničitelnosti automobilu sérii Flatout, BeamNG Drive je jeho dokonalou protistranou, protože místo rozbíjení pevných částí vozidel využívá soft body dynamics. To v praxi znamená, že se vám předmět nerozletí na miliardu součástí, ale že se při působení síly (poměrně realisticky, ale záleží na materiálu a kvalitě implementace) deformuje, ohýbá.

Originalita je tedy silnou stránkou BeamNG Drive, trochu hůře je na tom obsah hry, který je stále v pozadí zájmu autorů. Díky šikovným modderům to ale zas tolik nevadí, do hry si můžete přidat spoustu vozidel a map, díky kterým si pokrokovou technologii můžete i dosyta užít přímo ve hře.

Jak se módy instalují?

Poměrně jednoduše. Vozidla se nahrávají do složky Vehicles, mapy do složky Levels a ostatní do složky alpha_prerace. Rozbalíte do nich archivy, které si stáhnete od nás. Složky jsou k mání v: C:\Users\Uživatel\AppData\Local\BeamNG.drive\alpha_prerace.

Auta

Obsah závodní hry? Auta a tratě, přičemž největším lákadlem jsou samozřejmě vozidla. Čím víc jich je, čím známější jsou, tím lépe. V BeamNG si ty nejlepší můžete užít díky modelům vytvořeným komunitou, tak neváhejte a stahujte.

Stylové Lambo

Hezčeji, rychleji a luxusněji už to moc nejde. Aventador je top modelem značky (i Veneno je pouze jeho trochu luxusnější verzí) a podle toho taky vypadá a jezdí. Stovka pod tři sekundy, maximální rychlost 350 kilometrů v hodině a unikátní design věrný tradicím značky – co víc si přát?

Stahujte Lamborghini Aventador

Ostrá Impreza…

Rychlá silniční verze japonské rallye legendy je kousek, pro který má slabost nejeden nadšený motorista. Impreza sice není tak brutálně rychlá a vzhledově exkluzivní jako supersporty, ale může si ji dovolit neporovnatelně větší množství řidičů. Navíc má nezaměnitelné charisma a až magickou souhru rychlosti, krásy, jízdních vlastností a použitelnosti v běžném provozu (včetně nákladů na PHM). Užijete si s ní tolik zábavy i ve hře?

Stahujte Subaru Impreza WRX STI

…a její diamantový rival

Velikány dělají i jejich rivalové, což neodmyslitelně platí i pro dvojici Impreza-Lancer. Toto Mitsubishi v rychlé verzi Evo X výrazně změnilo zažitý design, ale své kořeny nezapře. K dravosti předchůdců se jen přidala trocha uhlazené elegance. Rychlost, dynamika a jízdní vlastnosti čtyřkolky samozřejmě Lanceru zůstaly.

Stahujte Mitsubishi Lancer Evo X

Golf MK2 pro pohodovou retro jízdu

Zpátky do Evropy, tentokrát do Německa. Golf je prostě jen jeden a VW se nemůže pochlubit výraznějším modelem. Druhá generace tohoto premianta nižší střední třídy evropských vozů se vyráběla skoro 10 let (83-92) v bezpočtu verzí.

Stahujte Golf MK2

Mercedes S65 AMG

Německý luxus zvenku i vevnitř, zatímco pod kapotou zuří dvanáctiválcový šestilitr s dvěma turby? Proč ne, obzvlášť když to nemusíme v digitálním provedení živit.

Stahujte Mercedes S65 AMG

Sportovní pětkové BWM si oblíbíte

Trochu menší luxus, trochu menší výkon, poloviční cena. BMW M5 ale není pro spořivé (které auto za skoro 3 miliony je…), je otázkou vkusu a preferencí. Pokud je BMW vaší krevní skupinou, jen těžko najdete hezčí a vyrovnanější limuzínu s výkonem na hranici supersportu.

Stahujte BMW M5

Ostatní módy

Nejen auty je člověk živ, obzvlášť v BeamNG, kde je často důležitější hezky nabourat, než se kochat nepoškozeným vozem. K tomu vám poslouží nejen zrádné mapy, ale taky „nástroje“.

Rampa

Prvním nástrojem, který můžete umístit na libovolné místo na mapě, je rampa. Hrozivý to objekt, díky jehož pomoci můžete skákat a následně zaslouženě havarovat a sledovat, jak moc se autorům povedly deformace měkkých materiálů.

Stahujte Rampu

Katapult

Pokud je rampa zkázou pro reálně se deformující auta a jejich podvozky, co teprve takový katapult? Ten s vámi nebude mít už vůbec žádné slitování, což je naprosto super.

Stahujte Katapult

Kaňon

Rudá barva, samá díra, ráj pro šíleného závodníka. Kaňon je povedenou mapou, ve které se můžete plně realizovat, zejména tedy pokud máte rádi virtuální bouračky.

Stahujte Kaňon

Arena

Další mapa, jako stvořená pro destrukční hrátky, je Arena, která je převzatá od vývojářů z Bugbearu. Je plná ramp, na kterých se můžete vyřádit.

Stahujte Arenu

Značky

Podobné články

Minecraft brzy přístupný pouze přes Microsoft účet

Minecraft brzy přístupný pouze přes Microsoft účet

A Plague Tale: Requiem je středověká atmosférická paráda (RECENZE)

A Plague Tale: Requiem je středověká atmosférická paráda (RECENZE)

Nejlepší módy pro World of Warplanes (WoWp)

Nejlepší módy pro World of Warplanes (WoWp)

Nejlepší Fortnite skiny v Kapitole 2 Sezóně 6

Nejlepší Fortnite skiny v Kapitole 2 Sezóně 6

Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's

Nové ikony ve FIFA 23: Vše, co o nich potřebujete vědět

Nové ikony ve FIFA 23: Vše, co o nich potřebujete vědět

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  3 3 a 5 a 0  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce