stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9551
  • Uživatelů: 6577

Retro fotky originálně a jednoduše: 3 skvělé aplikace s nádechem minulosti

Autor: Redakce  |   Publikováno: 21.10.2023 | Zobrazeno: 325x

V současné éře nekonečného pulzování mobilní fotografie neustává touha po unikátních a originálních obrazech. Pro ty, kteří pociťují nostalgii vůči době filmových fotoaparátů a touží vtisknout jejich digitální záběry autentickým retro šarmem, existuje několik ohromujících mobilních aplikací. Tyto aplikace mají schopnost vnést do fotografických kompozicí dech starého světa, zachycujíc krásu minulosti prostřednictvím svých unikátních retro efektů a filtrů.

V tomto článku se zanoříme do fascinujícího světa tří aplikací zaměřených na vintage efekty a filtry, které s obdivuhodnou výrazností oživují každodenní záběry. Tato aplikace si získá také srdce milovníků klasických analogových fotoaparátů, neboť s nimi dokáže pořizovat neuvěřitelně realistické snímky.

OldRoll

OldRoll poskytuje autentický zážitek z analogového fotoaparátu přímo ve vašem Android zařízení. Tato bezplatná aplikace vám přináší klasické styly fotoaparátů a textury historických filmů přímo do rukou, čímž eliminuje potřebu dodatečných úprav. Můžete si vybrat z různých analogových fotoaparátů, každý s vlastním unikátním filtrem.

Kromě toho nabízí přístup k dalším funkcionalitám, včetně efektů, označení data a dalších možností. Aplikace je pravidelně aktualizována, přičemž vývojáři slibují přidání nových funkcí, jako je například možnost nahrávání videí a přidávání efektů do videí, v budoucích verzích.

 

Koda Cam

Vstupte do světa Koda Cam, kde se profesionální úprava potýká s kouzelnými retro efekty, vytvářejíc tak jedinečnou kombinaci editoru a fotoaparátu pro váš Android. Tato aplikace je jako klenotnice kreativity pro všechny, kteří touží po výjimečných fotografiích s nádechem minulosti.

S jediným kliknutím přidáte do svých snímků filmové škrábance, efekty prachu a třpytivé chromatické aberace, oživující tak každý moment zázraku. Nechte se unášet kouzelným vzhledem, který s láskou odkazuje na éru minulosti. Výběr více než 30 analogových filmových filtrů a více než 40 světelných filtrů vám otevírá bránu k nekonečné paletce možností.

Tato aplikace není jen nástrojem, je to umělecký společník, který automaticky vtiskne vintage šarm do každé fotografie. S Koda Cam probouzíte kreativitu a oživujete historii ve vašich snímcích. Pořiďte své fotografie výjimečnými, oživenými a výraznými s touto profesionální aplikací, která nechá vaši kreativitu volně rozkvést.

 

VHS Camcorder

No a nakonec vstupte do časové smyčky s mobilní aplikací VHS Camcorder, která okamžitě teleportuje vaše videa z moderního věku do pulsující éry osmdesátých let. Do každého záběru vývojáři precizně vepsali autentický nádech starých videí, takže se můžete těšit na jemné nedokonalosti, charakteristické pro to období.

S automatickým označováním data a času v rohu obrazovky v původním formátu se ponoříte do doby, kdy tyto detaily byly nedílnou součástí každé videonahrávky. No nejen nostalgii můžete užít, aplikace vám otevírá bránu k transformaci reality. Přidáním vlastních časových údajů můžete dosáhnout dojmu, že vaše video právě vypadlo z VHS kazety. S možností hrubého přibližování a úpravou zvuku pro dosažení autentické stáří, vytvoříte atmosféru starých amatérských nahrávek.

Výsledná videa můžete s lehkostí sdílet na sociálních sítích či přes e-mail, včetně možnosti přehrávání v celoobrazovkovém režimu. Aplikaci s radostí využívají nejen obyčejní tvůrci, ale také slavné osobnosti, jako jsou Kendall Jenner, Snoop Dogg, Khloe Kardashian, Victoria Beckham, Wiz Khalifa, BTS, Die Antwoord a Philip Bloom. Jejich přítomnost svědčí o oblíbenosti této autentické retro videokamery. Zkušenost z minulosti, zaznamenaná s moderním dotekem, přímo ve vašich rukou.

Značky

Podobné články

Jak změřit rychlost internetu na PC i v mobilech

Jak změřit rychlost internetu na PC i v mobilech

Zrušte si Facebook: Podrobný návod, jak smazat nebo deaktivovat účet

Zrušte si Facebook: Podrobný návod, jak smazat nebo deaktivovat účet

Na mobily míří nová licencovaná strategická hra ze světa Pána prstenů

Na mobily míří nová licencovaná strategická hra ze světa Pána prstenů

Age of Empires dostane mobilní hru. Return to Empire bude real-time strategií

Age of Empires dostane mobilní hru. Return to Empire bude real-time strategií

WhatsApp konečně umožňuje editovat odeslané zprávy. Jak na to?

WhatsApp konečně umožňuje editovat odeslané zprávy. Jak na to?

Youtube vychytávky a skryté funkce

Youtube vychytávky a skryté funkce

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 9 5 9 6 d  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce