stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9637
  • Uživatelů: 6592

TOP aplikace a nástroje pro lepší organizaci času i práce

Komerční sdelení  |   Publikováno: 29.1.2020 | Zobrazeno: 9109x

Umění organizace práce i času nespočívá v tom udržet tyto informace v hlavě. Na to zkrátka nemáme kapacitu, a proto jsou tu pomocníci, kteří nám zjednoduší den, pamatují si všechno, co jim zadáme a zvládnou organizaci úkolů nejen vám, ale třeba i celému vašemu týmu.

Většina z takových aplikací a nástrojů je dostupná nejen na stolní počítač či notebook, ale také pro telefony s Androidem či iOS. Snadno tak kdykoliv zjistíte, co vás v daný den, týden či měsíc čeká nebo v jaké fázi daný úkol nebo projekt je.

Trello

Velmi oblíbený nástroj, který umožní vám nebo celému týmu vytvářet nástěnky, seznamy a karty, organizovat práci a stanovit priority. Výhodou je také integrace doplňků. Trello zvládne spolupracovat s Evernote, Dropboxem či Google Diskem.

Poměrně novinkou je automatizace některých procesů za pomoci chytré robotizace. Tzv. Butler zvládne díky mechanismům podmíněnými pravidly, příkazům kalendáře a příkazům termínů zajisti některé z automatických procesů vedení úkolu. Samozřejmostí je vkládání dalších příloh, sdílení a spolupráce s různými týmy.

Asana

Také Asana je stejně jako Trello zaměřená na organizaci a průběžnou kontrolu práce v týmu, mez týmy nebo jednotlivými jedinci. Můžete libovolně určovat termíny, dostávat informace o nesplněných úkolech nebo jejich změnách. Asana také zahrnuje nástroje pro podávání zpráv, kalendář a zvládne samozřejmě i práci s přílohami. Ve velkých formách je oblíbená hlavně kvůli možnosti přidávání správců a správy členů, reporting a správci hesel a zabezpečení.

Evernote

Známý organizér a plánovač, který se stal oblíbený zejména díky dostupnosti na mobilní operační systémy. Lze v něm spravovat a archivovat poznámky formátovaného textu, výstřižku, souboru, obrázku, fotografie apod. Všechny poznámky mohou být anotovány, komentovány nebo jednoduše spravovány a exportovány v reálném čase. Pro usnadnění hledání je můžete třídit, značkovat nebo opatřit štítky. Největší výhodou je jeho plná synchronizace napříč všemi dostupnými systémy.

OneNote

Oblíbený digitální poznámkový blok od Microsoftu, který patří k Microsoft Office si drží svou oblíbenost především mezi uživateli OS Windows díky perfektní spolupráci se všemi službami Microsoftu.

Poznámky a úkoly si můžete uspořádat v jednotlivých blocích, oddílech a stránkách. Díky snadné navigaci tak vše rychle najdete a můžete dále upravovat, ať už se jedná o textovou poznámku, obrázek, nákres, výstřižek apod. Všechny své postřehy a nápady se dají sdílet a spolupracovat na nich s dalšími lidmi.

Značky

Podobné články

Programy pro výuku psaní všemi deseti zdarma

Programy pro výuku psaní všemi deseti zdarma

Tipy na portable programy pro USB flash disk

Tipy na portable programy pro USB flash disk

Nové procesory poběží jen pod Windows 10

Nové procesory poběží jen pod Windows 10

BMW výměník tepla

BMW výměník tepla

Jak vybrat vhodný účetní software?

Jak vybrat vhodný účetní software?

Jak vybrat notebook

Jak vybrat notebook

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  5 6 5 8 e 8  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce