stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9637
  • Uživatelů: 6592

Vylepšete si Gmail šikovnými pluginy

Autor: Redakce  |   Publikováno: 27.1.2015 | Zobrazeno: 5867x

Máte už Google Gmail? Jestli ne, pravděpodobně aspoň tušíte, že emailová adresa od Googlu otevírá snad ještě víc vrátek než účet na Facebooku. Funguje jako univerzální přihlašovací účet nejen pro služby Googlu, ale i pro spoustu (většinu?) dalších. Už samotný Gmail je ale nástroj, se kterým se musí počítat, obzvlášť pokud od svého emailu chcete víc než…no, posílání emailů. Gmail obsahuje chatovací službu Hangouts (dříve Google Talk), jednoduchý Úkolovník, synchronizovatelný seznam kontaktů a další podstatné funkce.

Některé možnosti však chybí, nebo by alespoň mohly být lépe či více do hloubky provedené – v ten moment nastupují pluginy pro Google Gmail, které dokážou doslova divy, o čemž by vás měl přesvědčit i následující výčet těch nejzajímavějších.

Rapportive – propojení s LinkedIn

Plugin Rapportive vám Gmail spojí s LinkedIn. Jak? Samozřejmě skrze kontakty, se kterými si píšete – přes jejich emailovou adresu se kontakt spáruje s LinkedIn profilem a ten se vám pak objeví v pravém sloupci. Nemusíte tak kontrolovat ručně, s kým že si to vlastně zrovna povídáte, kdo že vás to otravuje.

Instalujte Rapportive

Boomerang – načasování emailů

Boomerang vám pomůže v tom, k čemu asi většinou emaily používáte, v komunikaci s lidmi. Obsahuje totiž řadu funkcí pro bezproblémové vedení komunikace, zejména s lidmi z různých časových pásem. Oblíbený je hlavně pro možnost načasovat odeslání emailů, ale oceníte ho třeba i kvůli tomu, že dbá na udržování důležité komunikace.

Instalujte Boomerang

ToDoIst – šikovný úkolovník

Velmi šikovný úkolovník, který výrazně doporučujeme, pokud používáte Gmail k práci nebo organizaci čehokoliv složitějšího, než je večerní posezení v hospodě s přáteli. Základní úkolovník nechybí ani v běžném Gmailu, ale funkčně je to docela bída.

Instalujte ToDoIst

AwayFind – odnaučí vás kontrolovat nové emaily

Vynikající služba AwayFind vám pošle zprávu na mobil, když dostanete urgentní mailovou zprávu. To hlavně znamená, že dokud vám nepřijde na mobil zpráva, tak se nic neděje a vy se nemusíte na svůj Gmail vůbec chodit dívat. A to je hlavní idea za AwayFind – šetřit čas vynaložený na kontrolování emailové schránky 60x za minutu.

Instalujte AwayFind

Unroll.me – hromadné odhlášení newsletterů

Newslettery jsou fajn, ale pokud to s nimi přeháníte, můžete si schránku zaflákat nekonečným množstvím neustále dorazivšího newsletterového odpadu. Díky Unroll.me se můžete z těchto služeb odhlásit hromadně. Aby toho nebylo málo, Unroll.me vám navíc umožní přeživší newslettery shrnout do jedné zprávy za den, abyste měli jejich procházení usnadněné a hlavně urychlené.

Instalujte Unroll.me

Značky

Podobné články

WhatsApp konečně umožňuje editovat odeslané zprávy. Jak na to?

WhatsApp konečně umožňuje editovat odeslané zprávy. Jak na to?

7 jednoduchých kroků, jak zrušit email od Seznamu

7 jednoduchých kroků, jak zrušit email od Seznamu

Google Inbox – náhrada za Gmail?

Google Inbox – náhrada za Gmail?

Komunikace v internetovém prohlížeči

Komunikace v internetovém prohlížeči

Jak se dostat na Skype – problém s přihlášením

Jak se dostat na Skype – problém s přihlášením

Sony se spojuje s Discordem. Dostupný bude i na nejnovějších konzolích PS5

Sony se spojuje s Discordem. Dostupný bude i na nejnovějších konzolích PS5

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  6 6 2 3 c e  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce