stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8444
  • Uživatelů: 6396

Lidl Plus (mobilní)

91 %

Kupóny, letáky a losy pro zákazníky

Obchodní řetězec Lidl nabízí pro své zákazníky slevy a kupóny v aplikaci Lidl Plus. Uživatelé tak získají finanční odměnu za to, že nakupují právě v Lidlu a zároveň si zlepší nakupování. Kupóny se slevami aktivují a naskenují přes svou digitální kartu, kterou je možné vytvořit přímo v aplikaci.

Stírací losy je možné získat za nákup a poskytnou tak možnost něco vyhrát a ušetřit za nákup. V aplikaci mají uživatelé přehledně shrnuty nákupy a mohou sledovat, kde a kolik ušetřili. Online letáky zase nabízejí aktuální výběr zboží ve slevě. Po spuštění aplikace je nutné vybrat zemi, zvolit nejbližší obchod Lidl, zaregistrovat se a jde se na věc. Lidl Plus funguje pro Českou i Slovenskou republiku.

Lidl Plus (mobilní)Výhody

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Kupóny
  • Losy
  • Online letáky
  • Seznam nákupů
  • Nově i pro Česko
  • Intuitivní prostředí

Verze

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

CZ Radio (mobilní)

CZ Radio (mobilní)

KASA FIK (mobilní)

KASA FIK (mobilní)

Voice Translator Free (mobilní)

Voice Translator Free (mobilní)

Microsoft Office Mobile (mobilní)

Microsoft Office Mobile (mobilní)

Orsay (mobilní)

Orsay (mobilní)

Vodafone ePokladna (mobilní)

Vodafone ePokladna (mobilní)

Diskuse

Josef Josef reagovat 03.10 11:44

Dobrý den, mám jeden z nejnovějších telefonů HUAWEI, přesto mi v něm vaše aplikace nefunguje. Proč jste museli vymyslet takový nesmysl, když v jiných obchodech bez problémů fungují kartičky s čárovým nebo QR kódem. Ti, kteří nemají zrovna moc peněz a potřebovali by nakupovat se slevou, ani na "chytrý" telefon nemají, takže komu vlastně slevy nabízíte? Těm, kteří to ani moc nepotřebují!! Možná, že jste to zbytečně moc překombinovali.

Baladová Marcea Baladová Marcea reagovat 01.10 20:28

Taky se přimlouvám za kartu.Protože kromě peněženky budu muset vytahovat i mobil,který do obchodu nenosím,hlavně v létě.kdy na šatech nemám žádné kapsy.

Eva Eva reagovat 01.10 12:24

Dobrý den, mám starší iPhone. Aplikace Lidl Plus ale vyžaduje novější iOS, což tento přístroj už nedokáže. Ale kvůli jedné aplikaci do nového mobilu investovat nebudu... Dnes mi pokladní v Lidlu říkal, že zákazník přišel se zatavenou kartičkou s QR code, prošlo to. Tohle je cesta?

Jitka Jitka reagovat 01.10 10:50

Jako ostatní se přimlouvám za kartičku, kterou má člověk v peněžence. Hlídat ještě mobil je nepohodlné.

Lada Milková Lada Milková reagovat 01.10 09:19

Dobrý den, plastová kartička by byla rozhodně lepší. Při nákupu ještě hlídat telefon ,starším lidem to nejde nebo nevyhovuje. Aplikace také nic moc ,nešlo mi dnes nic, že nemám žádné kupony, účtenky, los se také neukázal a to jsem tam dneska utratila skoro tisícovku. Takže aplikace nic moc.

Jana Petříková Jana Petříková reagovat 30.09 21:11

Vážení,chtělo by to zvednout prdel ze židle a jít se podívat jaké generační složení chodí nakupovat do Lídlu.Myslíte si,že každý má telefon,jako vy? Stálo by to za zamyšlení,ale to je vám zřejmě jedno.

Jiří Jiří reagovat 30.09 19:45

Budu opakovat to co předešlí. Mám tlačítkový starší mobil a tak jsem mimo Vaši "mísu" (nabídek). Přimlouvám se za "klasickou" kartičku, případně jiné řešení i pro ty co nemají "chytré" telefony. Předem děkuji.

Gajdošíková Jitka Gajdošíková Jitka reagovat 30.09 08:22

Chci slevovou kartu

Zdenka Machačová Zdenka Machačová reagovat 29.09 08:01

Dobrý den, mám mobil Samsung GT 191951 s Androidem, Vaše aplikace není kompatibilní, takže ji nemohu stáhnout. Přimlouvám se za klasickou kartu, i vzhledem k množství zákazníků, kteří mají staré mobily bez přístupu na internet. Na ně jste evidentně nemysleli.

Karla Nekvapilová Karla Nekvapilová reagovat 28.09 17:38

Souhlasím s přípomínkami předešlých pisatelů. Nemůžete předpokládat, že tyto technické věci zvládne starší generace , kterou tímto diskriminujete.Věřím, že to nebyl ze strany Lidlu záměr , ale jenom snaha o "předběhnutí doby". Přimlouvám se také za kartičky , které má Kaufland , nebo Tesco a které zvládnou používat všichni bez rozdílu věku . Karla Nekvapilová

Darina Stojkova Darina Stojkova reagovat 25.09 13:57

Lidl, rozdělil zákazníky na mladé, staré a bohaté, chudé. Mám Android a přesto mi aplikaci nejde stáhnout. Taky bych radši kartu Lidl, jak to mají i jiné prodejny.

Hlaváčková Ivana Hlaváčková Ivana reagovat 24.09 10:41

Prosím kartu plus, děkuji

Darina Darina reagovat 29.09 12:26

Zaveďte plastové karty.Každý nemá mobil.

VLASTA SVOBODOVÁ VLASTA SVOBODOVÁ reagovat 24.09 10:35

Dobrý den, když propagujete lidl plus. Máte na prodejnách wi-fi. Telefon mám super ale wi-fi router mám v práci, doma i ve vlaku. Tudíž nemám potřebu být online. Vše vyřídím tímto způsobem. Nebo mě pošlete kartičku jíž se budu proukazovat na pokladně na imail?

Renáta Renáta reagovat 24.09 06:59

Dobrý den mám starší typ dotykového telefonu, kde tato aplikace není ke stažení a rodiče co mají tlačítkový telefony proč není plastová kartička jako všude..

Pavel Tichota Pavel Tichota reagovat 22.09 18:13

dostal jsem overovci kod ale uz jsem se nedostal do aplikace na dokonceni

jituna50 jituna50 reagovat 19.09 16:30

Dobrý den,chtěla bych též kartu Lídl Plus,ale nevím,jak si ji nahrát,nemám na mobilu internet.To jste udělali opravdu pěknou věc,ale pouze pro někoho.Děkuji vám.

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  1 d 6 c 3 f  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Lidl Plus (mobilní)

Lidl Plus (mobilní)

Výhody

Výhody

Digitální karta

Digitální karta

Leták

Leták

Ušetřené peníze

Ušetřené peníze

Setři a vyhraj

Setři a vyhraj

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  e 1 4 5 4 3  :
 
Nadpis:
Text: