stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9678
  • Uživatelů: 6598

5 nejlepších map pro Minecraft

Autor: Redakce  |   Publikováno: 16.12.2013 | Zobrazeno: 50553x

Minecraft se může chlubit generátorem map, díky kterému nejsou 2 mapy nikdy stejné. Na druhou stranu jsou si ale podobné v tom, že jde o náhodně generované a některými pravidly svázané kusy země. Ačkoliv na první zahrání dokáže překvapit různými typy útvarů (kopce, jezera, řeky, průrvy,…), po čase je to trochu nuda. Nic se totiž nevyrovná mapě, která je vytvořená člověkem, který má nějaký záměr a představu. Navíc mapy dovolují zcela změnit hratelnost a zaměření Minecraftu. Ze sandboxového survivalu tak můžete mít intenzivní horor, povedenou adventuru, nebo třeba „padačku“ (což je naše označení pro opak skákaček).

TIP pro začátečníky: Mrkněte si na náš návod pro úplně první kroky po Minecraftu: https://stahnu.cz/magazin/minecraft-navod

Instalace map

Instalace map je velmi snadná – stačí si najít složku s uloženými hrami a rozbalit do ní rar, který si stáhnete. Jde vždy o složku s uloženým světem, kterou pak snadno ve hře načtete jako uložený svět. Nejčastěji se složka Save nachází v „C:\Users\UživatelskéJméno\AppData\Roaming\.minecraft\saves“.

Zombie Apocalypse

Už původní Minecraft je zombiemi přeplněný, není proto divu, že jedna z nejlepších dobrodružných map (adventure map) se kolem nich točí. V tomto kolem hodiny a půl dlouhém příběhu si prožijete spoustu předem naprogramovaných událostí i nezřízeného řezání do všeho nemrtvého kolem. A že je pohybujících se mrtvol kolem vás víc než zdrávo! Mapa má tři různé konce a používá command bloky i speciální předměty. Volitelné doplňkové questy a spousta explozí jsou tu pak jako třešnička na dortu.

Pozor, mapa je určena pro 2 hráče, protože řešení některých puzzlů s nimi přímo počítá!

Stahujte ZDE

Herobrines Mansion

Herobrineovo sídlo je určitě místem, které si přejeme všichni navštívit, že? Autor Zombie Apocalypse (ZA) vám tuhle možnost dává v dalším povedeném módu, který obsahuje souboje s bossy, upravená monstra i speciální setové předměty. Stejně jako ZA, nevyžaduje ani tato mapa žádný speciální mód, takže instalace je velmi snadná. Jak už název napovídá, dojde i na samotného, legendami opředeného a už tisíckrát domněle viděného Herobrinea.

I tato mapa je určena pro multiplayer, ale lze ji dohrát i v jednom, jen to budete mít zatraceně těžké.

Stahujte ZDE

Underground 2

Po „naskriptovaných“ mapách s poměrně krátkou herní dobou je tu i jeden survival sandbox vyšperkovaný velkou dávkou péče autora. Jde o podzemní mapu, ve které kromě kutání a těžby objevíte spoustu bonusového materiálu, jako nádherné město Tartaros, nebo spoustu speciálních místností, respektive jeskyní, které obývají buď monstra, nebo NPC.

Stahujte ZDE

Zelda Adventure

Princeznička Zelda a Linkovy trable za její záchranou jsou legendární, stejně jako mapa (stále ve vývoji, ale už si můžete zahrát velký kus) inspirována několika díly pro Minecraft 1.4.7. K jejímu spuštění budete potřebovat i Mód AdventureCraft (vše ke stažení na odkazu níže). Mapa obsahuje spoustu nové hratelnosti, modelů i zbraní a opravdu už nejde o obyčejný Minecraft, ale o Zeldu přetvořenou v kostičkovaném světě.

Stahujte ZDE

Dropper

Po sandboxu a příběhových mapách tu máme i mnohem šílenější nápad. Mapa, ve které je vaším jediným úkolem správně spadnout. Opravdu, v každém z levelů padáte a nesmíte po cestě narazit, jinak zemřete a padáte znovu. Musíte se vyhýbat překážkám a trefovat se do škvírek a jakkoliv to zní snadně, opak je pravdou, The Dropper vám dá zabrat.

Stahujte ZDE

Značky

Podobné články

Zahrajte si nejoblíbenější Mahjong hry zdarma

Zahrajte si nejoblíbenější Mahjong hry zdarma

Jak zapnout taktický sprint ve Fortnite?

Jak zapnout taktický sprint ve Fortnite?

God of War: Ragnarok a vše, co zatím víme před vydáním

God of War: Ragnarok a vše, co zatím víme před vydáním

Killsquad Steam hra - recenze

Killsquad Steam hra - recenze

Nejlepší módy pro Landwirtschafts Simulator 2013

Nejlepší módy pro Landwirtschafts Simulator 2013

Soutěžte na raketce o nový iPad mini a další nadupané ceny

Soutěžte na raketce o nový iPad mini a další nadupané ceny

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 7 e d 0 f  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce