stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9715
  • Uživatelů: 6601

Návrh interiérů – užitečné 3D programy

Autor: Redakce  |   Publikováno: 17.6.2014 | Zobrazeno: 48632x

Dnes se podíváme na tři skvělé nástroje pro návrh interiérů. Jeden z nich je obsáhlým programem od nezávislé scény, druhý náčrtníkem od Googlu a třetí se může pochlubit bezkonkurenční nabídkou modelů vybavení od více než 100 výrobců.

Sweet Home 3D

Sweet Home 3D je přehledný a skvěle použitelný program, který vznikl pod licencí GNU GPL. Je zcela zdarma a nabízí přehledný 2D editor s okamžitým zobrazením ve 3D. Po postavení svého vysněného interiéru si můžete scénu z libovolného úhlu nechat vyrenderovat ve vysoké kvalitě a s realistickým nasvícením. Pokud by vám nestačilo vybavení od tvůrců programu, můžete si naimportovat jakékoliv jiné z různých volně dostupných digitálních katalogů. Pokud nechcete stahovat program, můžete využít i jeho online variantu.

Google SketchUp

SketchUp je opuštěným projektem Googlu, ale v jeho původní neplacené podobě si ho můžete stáhnout doteď. Přistupuje k 3D modelování trochu jinak. Je to spíše prostor pro návrhy a nápady, než pro finální realistický model. Ocení ho hlavně kreativní kreslíři, architekti a všichni, kdo chtějí své návrhy vytvářet v digitální podobě.

pCon.Planner

Asi nejzajímavějším programem z dnešního přehledu je pCon.Planner. Je zdarma, ale nabízí obrovské množství obsahu od různých výrobců nábytku a vybavení. Jeho katalog je také velmi zajímavým zdrojem modelů třeba pro Sweet Home 3D (importujte přes formát .3ds, protože SH3D nepodporuje CAD formát .dwg). pCon.Planner ale nezanedbává ani samotnou tvůrčí fázi. Je rychlý, intuitivní a po vytvoření požadovaných místností vám dovolí nejen vyrenderovat kvalitní snímek, ale dokonce i animaci na vámi zvolené trase.

Značky

Podobné články

Nejlepší weby pro online úpravu fotek

Nejlepší weby pro online úpravu fotek

Nejlepší programy na úpravu fotek zdarma

Nejlepší programy na úpravu fotek zdarma

Photoshop a retušování fotek – návod pro začátečníky

Photoshop a retušování fotek – návod pro začátečníky

Nejlepší skiny na Minecraft ke stažení zdarma

Nejlepší skiny na Minecraft ke stažení zdarma

Ponořte se pod hladinu oceánu s Google

Ponořte se pod hladinu oceánu s Google "Street" View

Tipy na portable programy pro USB flash disk

Tipy na portable programy pro USB flash disk

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  a 7 b b 2 9  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce