stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9631
  • Uživatelů: 6591

Nejlepší skiny na Minecraft ke stažení zdarma

Autor: Jan Juránek  |   Publikováno: 29.7.2013 | Zobrazeno: 43541x

O tom, že Minecraft je absolutní světový fenomén není třeba se nikterak dlouze bavit. Jeho fanouškovská i hráčská základna je nezměrná. Množství doplňků, módů a dalších dodatečných možností roste každou sekundou a není v silách člověka obsáhnout všechny tyto oblasti. Ovšem jedna z oblastí je na výsluní již dlouhou dobu – dokonce snad již od počátku samotné hry. Tato oblast se týká vzhledu hry, respektive vzhledu samotné postavy, která je pro mnoho hráčů velice důležitá a za její netradiční nebo něčím výjimečný vzhled by neváhali utratit všechny Emeraldy, které schovávají doma v truhle. Ovšem nic takového nebude potřeba, skiny je možné měnit dle libosti a zdarma. V tomto článku se dozvíte kde, jak a za jakých podmínek si můžete vyrobit nebo stáhnout vlastní skin do Minecraftu. Odstavec bude věnován i problematice se zobrazením Minecraft skinu v multiplayeru.

Vzhled uloženého skinu

Kde a jak můžete získat MC skin?

Získat nový skin a osvěžit tak vzhled vaší postavy můžete hned dvěma různými způsoby, které však mají jednoho společného jmenovatele. Skiny si buď můžete vyrobit, nebo je stáhnout již kompletně vyhotovené. Obojí způsob se váže k takzvaným skin editorům, což jsou malé grafické programy, speciálně vyvinuté přímo pro vytváření skinů. Umístěny jsou online, takže k nim budete mít přístup kdykoli jen budete chtít. Spolu s editory nabízí tyto servery i databanky skinů, ze kterých si uživatelé mohou vybrat buď jen pro inspiraci, nebo i pro samotné použití skinu na svou herní postavu.

Vlastní skiny

Výroba skinu pomocí online editorů

Online editory vám maximálně usnadní přípravu skinu. Na serverech s Minecraft tématikou jich existuje velké množství a v článku bude představeno několik nejlepších z nich. Editory jsou maximálně uzpůsobeny pro výrobu skinů, což znamená například přidanou mřížku, automatický export do .png nebo jednoduché ovládání a výběr barev.

NovaSkin

Online editor na stránkách NovaSkin nabízí skutečně vynikající rozhraní společně s opravdu bohatou databází skinů. Ty pochází jak od obyčejných uživatelů, kteří souhlasili se zveřejněním, tak od profesionálů, kteří se grafikou zabývají.

Pokud nechcete vyrábět skin kompletně od píky, můžete využít některý z přístupných skinů a jen jej dle svého upravit.

NovaSkin

NovaSkin Editor

MinerShoes

Webová aplikace MinerShoes je vhodná pro všechny hráče, kteří hledají intuitivní grafické rozhraní pro tvorbu skinů. MinerShoes totiž nabízí přehledné ovládací prvky zasazené do zajímavého editoru, který přitom nepostrádá žádnou z potřebných funkcionalit. Navíc oproti předchozímu NovaSkinu disponuje plynulejším zobrazením v průběhu úprav i při prohlížení vytvořeného skinu.

MinerShoes

MinerShoes editor

The Skindex

Skindex nabízí syntézu obou předchozích editorů. Disponuje tak velkou databankou již hotových a kompletně nachystaných skinů a k tomu přidává množství editačních funkcí ve skvěle stylizovaném editoru. Skindex editor ale nejen skvěle vypadá – jeho činnost je naprosto bez zádrhelů, ovládací prvky jsou intuitivně rozmístěny a výsledný dojem je jednoduše bezchybný.

Skindex

The Skindex editor

Skincraft

Skineditor Skincraft sice spadá o třídu níž než všechny předchozí a výše popsané editory, ale pro uživatele má také své kouzlo. Spíše než editor vypadá jako klasická flashová hra, bohužel se všemi svými neduhy. Před samotným začátkem uživatel musí stisknout tlačítko play a přetrpět nudnou úvodní animaci. Následně jej čeká zbytečné martyrium při volbách různého nastavení a dalších specifikací. I tak lze ale nakonec doputovat do relativně kvalitního editoru, který vám umožní vytvoření zajímavého skinu.

SkinCraft

SkinCraft editor

Jak na instalaci skinu?

Jakmile máte skin hotov, můžete jej okamžitě nahrát do svého online profilu (účtu), který se nachází na oficiálních stránkách Minecraftu.

Hotový skin si uložte přímo na své PC a to ve formátu .png. Po uložení si v internetovém prohlížeči otevřete svůj účet na stránce Minecraft.net.

Minecraft.net

Minecraft.net

Na této stránce se přihlaste ke svému účtu a klikněte na odkaz Profile. Hned druhá část nastavení se věnuje právě změně skinu a je nadepsána slovy Change skin. Zde klikněte na tlačítko Choose File (vyber soubor) a v klasickém adresářovém průzkumníku zvolte umístění vašeho nového skinu. Následně klikněte na button Upload a odešlete soubor na server. Tam dojde k automatickým změnám, které ovlivní právě vzhled vaší postavy. Tuto změnu můžete ověřit okamžitě přístupem do hry. (Pokud jste však uploadovali se spuštěným Minecraftem, je třeba jej zavřít a znovu otevřít, aby mohly být změny začleněny do hry.)

Značky

Podobné články

Módy pro Euro Truck Simulator 2 - interiéry, zvuky, mapy

Módy pro Euro Truck Simulator 2 - interiéry, zvuky, mapy

RECENZE: Forza Horizon 5 je nejlepším automobilovým simulátorem současnosti

RECENZE: Forza Horizon 5 je nejlepším automobilovým simulátorem současnosti

Bude FIFA 23 podporovat crossplay a společný obchod na všech platformách?

Bude FIFA 23 podporovat crossplay a společný obchod na všech platformách?

Fortnite přichází s novými zbraněmi, mapou, vozidly i taktickým sprintem

Fortnite přichází s novými zbraněmi, mapou, vozidly i taktickým sprintem

Diablo 4 minimální hardwarové požadavky potěší i majitele slabších PC

Diablo 4 minimální hardwarové požadavky potěší i majitele slabších PC

Nejlepší uložiště na internetu pro vaše data a soubory

Nejlepší uložiště na internetu pro vaše data a soubory

Diskuse

vojta vojta reagovat 09.06 19:42

chtěl jsemsi změnit skin a nevěděl jak se to dělá

Viktor otta Viktor otta reagovat 22.08 13:09

chtěl bych hrát

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  f 8 e 2 0 6  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce