stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 9633
 • Uživatelů: 6591

Nejlepší módy pro Euro Truck Simulator 2 – díl druhý

Autor: Redakce  |   Publikováno: 18.2.2013 | Zobrazeno: 81167x

Přichází pokračování článku o nejlepších módech do oblíbené hry Euro Truck  Simulator 2 (ke stažení zde). První část článku si můžete přečíst zde, kde si můžete také stáhnout vybrané módy a přečíst si, jak se instalují. Věnovali jsme se modelům tahačů, novým skinům návěsů a benzínek, mapovým módům a ještě dva další speciální módy. Dneska se podíváme na další různá vylepšení pro tuto hru, konkrétně na interiéry trucků, různá zvuková vylepšení, přidáme další dvě mapy a na závěr ještě čtyři vychytávky.

Interiéry

Většina hráčů hraje ETS 2 z pohledu kabiny, takže vidí interiér trucku. Jenže si mnoho hráčů stěžovalo, že interiéry neodpovídají realitě, že se jim nelíbí, no prostě by to chtělo oživit. Proto existuje celá řada vylepšení pro interiéry, které kopírují věrně originál. K dispozici jsou také různé vychytávky, jako lepší zpětné zrcátka nebo osvětlení interiéru.

 • Volvo interiér – nezbytný mód pro všechny fanoušky této značky. Upraví váš interiér přesně podle Volvo předlohy.
 • Scania Jägermeister Skin – tento velice povedený skin vám upraví vašeho miláčka do krásné černo-oranžové stylizace ve stylu oblíbeného nápoje. S tímto skinem vás na cestách nikdo nepřehlédne.
 • MAN interiérová světla – máte rádi tuning interiéru svého trucku? Tento mód přidá elegantní světla a podsvícení do vaší kabiny. Krásu tohoto skinu oceníte zejména v noci.
 • Balík interiérů v1.0 – tento balík obsahuje spoustu nových interiérů pro váš truck.

Zvuky

Různé zvuky vás doprovází po celou dobu hraní. Některé vám můžou přijít otravné a některé třeba málo realistické. Proto vyšlo několik zajímavých módů, které se toto snaží napravit. K dispozici už je dokonce mód, který živě streamuje vysílání rozhlasových stanic.

 • Realistické zvuky deště – tento mód upravuje zvuky deště v interiéru, takže pokud venku prší, tak to už doopravdy poznáte.
 • Nový zvuk klaksonu v2.0 – pokud vás už otravuje zvuk vašeho klaksonu, tak si ho změňte. Tento je mnohem více hlučný a má grády. A popravdě spíše připomíná loď než náklaďák.
 • Zvuk dieselového motoru – váš truck dostane parádní zvuk pravého dieselového motoru. Pro všechny nadšence do motorů.
 • Stream rádia – tohle je opravdová vychytávka pro všechny fanoušky radiových stanic. Během jízdy můžete poslouchat některé vybrané české stanice. Na výběr je např. Impuls, Oldies Radio, Dance Radio, Bonton, RockZone, Expresradio a další. Soubor live_streams.sii zkopírujte do složky ETS 2, kterou máte v dokumentech.

Další mapy

Protože mapy ve hře nejsou nekonečné, tak se může stát, že hráče časem omrzí. Proto vycházejí stále nové mapové podklady s novým okolím a přidávají více atraktivních lokalit. Vybrali jsme pro vás dvě rozšiřující destinace.

 • Italy map 1.4 – už podle názvu módu je jasné o co se jedná. Nové a vylepšené mapy pro Itálii. Takže pokud máte Itálii v lásce, neváhejte instalovat.
 • Russia map v1.0 – taky zde není třeba představovat. Podíváte se do Ruska.

Ostatní

Do hry existuje celá řada dalších všemožných módů, které fanoušci neustále vytvářejí. Prakticky každý den vyjde nějaké vylepšení pro tuto hru. My jsme pro vás vybrali ještě několik z nich.

 • Special Trailer V1 – mód pro všechny zručné hráče, jelikož dostanete velký návěs s dlouhým autobusem. Tohle je opravdu tvrdý oříšek.
 • Realistické textury silnic – pokud vás už omrzely textury cest, po kterých brázdíte Evropu, tak vám přijde vhod tento mód s novými realističtějšími texturami.
 • Moderní garáže – lehce upgraduje vaši garáž do nového kabátu. Hned se budete cítit více doma.
 • Vylepšená AI dopravy – vylepší umělou inteligenci ostatních řidičů.

Značky

Podobné články

Známe minimální požadavky FIFA 23. Nová verze k dispozici také na PC

Známe minimální požadavky FIFA 23. Nová verze k dispozici také na PC

Preview The Elder Scrolls Online

Preview The Elder Scrolls Online

5 nejlepších her zdarma na letošní léto

5 nejlepších her zdarma na letošní léto

Euro Truck Simulator 2 se rozšíří o Rusko s novým DLC!

Euro Truck Simulator 2 se rozšíří o Rusko s novým DLC!

Soutěžte na raketce o nový iPad mini a další nadupané ceny

Soutěžte na raketce o nový iPad mini a další nadupané ceny

Medieval Engineers – z vesmíru do středověku

Medieval Engineers – z vesmíru do středověku

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  1 e b 8 e 1  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce