stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9681
  • Uživatelů: 6598

Módy pro GTA 5

Autor: Redakce  |   Publikováno: 12.5.2015 | Zobrazeno: 24491x

Většině hráčů by postačilo, kdyby GTA 5 na PC vyšlo, ale praví fajnšmekři chtějí po tom čekání i něco navíc. Hezčí grafika, multiplayer zdarma, ovládání na klávesnici a myši? To vše jsou pouze (vítané) drobnosti v porovnání s možností hru módovat. A že sérii GTA módy opravdu sluší, jsme se přesvědčili už v předchozích dílech, pro které jich vznikly od komunity tisíce. Růžky už začínají vystrkovat i tvůrci módů v GTA 5, tak stahujte a bavte se!

Jak instalovat módy?

Instalace módů v současnosti probíhá většinou jednoduše – nejprve si nainstalujete Script Hook V a poté do složky se spouštěcím souborem hry (je tam i soubor script hooku) nahrajete mód ve formátu .asi, který získáte rozbalením archivu s módem. Grafické módy se pak nejčastěji instalují přímo jako programy, kde jen stačí při instalaci najít spouštěcí soubor hry v jejím adresáři, aby mód věděl, kde že se to má pustit do práce. Mezi další prerekvizity často patří například LUA Plugin a .NET Script Hook V.

Tachometr pro všechna vozidla

Chcete vědět, jakou rychlostí se zrovna řítíte, ať už je to v autě, na motorce, lodí nebo v letadle? GTA 5 vám tohle nenabízí, takže si musíte nainstalovat drobný mód, který rychlosti zobrazí. Jmenuje se Complete Speedometer a zobrazuje míle i kilometry za hodinu, metry za sekundu a případně i uzly při plavbě lodí.

Complete Speedometer stahujte ZDE

Auta už vám nezmizí

Je až s podivem, že i v roce 2015 mohou bezdůvodně v GTA mizet auta. Bohužel se to děje, často velmi brzy po tom, co z auta vystoupíte a třeba se otočíte. S módem Szabo’s Persistance se automaticky proti zmizení obrní poslední tři auta, ve kterých jste seděli, ale manuálně si můžete uložit jakýkoliv další počet aut, což znamená, že je celý svět GTA 5 vaší garáží.

Szabo’s Persistance Mod stahujte ZDE

Sabotáž policie

Ne tak úplně sabotáž jako omezení. Tento mód vám umožňuje nastavit hranici v počtu hvězdiček pronásledování. Defaultně to jsou dvě, takže po vás půjde jen obyčejná policie bez vrtulníků, ale sami si můžete limit nastavit jinak.

Limit Max. Wanted Level stahujte ZDE

Rádio při chůzi

Chybí vám hudba, respektive rádio při chůzi po světě Grand Theft Auta V? Pak vám tento mód udělá velkou radost, protože si díky němu můžete i pěšmo dopřávat stejný FM luxus jako ve vozidlech.

Simple OnFootRadio stahujte ZDE

Na chvíli pasažérem

GTA 5 s jeho obrovským světem chybí trocha té klidné atmosféry – svět jí sice vybaven je, ale hráč nemá moc času se jen tak kochat. Ideální příležitost právě k absorbování pozitivních dojmů ze světa přináší mód Simple Passenger, který vám dovolí nastupovat do vozidel v roli spolucestujícího, takže se nemusíte zaobírat řízením a jen si užíváte cestu obrovským a detailním světem GTA V.

Simple Passenger Mod stahujte ZDE

Ostřejší a barevnější obraz

Připadá vám hra trochu mdlá, nemastná a neslaná, případně byste chtěli odstranit nepříjemnou mlhu, která obraz halí? Právě na tyto úpravy cílí většina grafických módů pro GTA 5. Intenzivnější barvy bez zamlžení a pocit, že Los Santoské slunce není jen velká žárovka, ale rozžhavená hvězda – to jsou přínosy Simply Vibrant presetu SweetFX.

Simply Vibrant stahujte ZDE

Značky

Podobné články

Black Ops Cold War představilo minimální HW požadavky

Black Ops Cold War představilo minimální HW požadavky

Steam slevy – získejte CS:GO, Rust nebo GTA V skoro zadarmo!

Steam slevy – získejte CS:GO, Rust nebo GTA V skoro zadarmo!

Nejlepší módy (trucky, tahače) pro Euro Truck Simulator 2

Nejlepší módy (trucky, tahače) pro Euro Truck Simulator 2

F1 Online – formule zdarma a ovládané myší

F1 Online – formule zdarma a ovládané myší

Jak zapnout taktický sprint ve Fortnite?

Jak zapnout taktický sprint ve Fortnite?

Stáhněte si Wolfenstein II: The New Colossus zdarma

Stáhněte si Wolfenstein II: The New Colossus zdarma

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  6 8 c 4 a a  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce