stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8545
  • Uživatelů: 6444

Nejlepší programy pro domácí účetnictví

Autor: Redakce  |   Publikováno: 22.3.2016 | Zobrazeno: 7156x

Účetnictví je to, co každý podnikatel na své činnosti asi nenávidí ze všeho nejvíce. Jde totiž pouze o nutné zlo, se kterým ale naštěstí v moderní kompjútry vybavené době pomohou právě různé programy. Pojďme se tedy na pár takových teď podívat.

FlexiBee Start

FlexiBee Start je šikovný účetní program, který zvládá evidenci podnikatelů i menších firem. Pyšní se přehledností a jednoduchým používáním, nebo třeba velmi snadným přechodem na placenou verzi. Pokud potřebujete něco víc než jen vydávání a evidenci faktur, ale velké komplexní softwary jsou pro vás příliš zbytečně nabité funkcemi, nebo příliš jsou prostě moc drahé, s FlexiBee Start nejspíš neuděláte chybu.

AdmWinDE

Program AdmWinDE slouží k daňové evidenci, takže poslouží hlavně podnikatelům. Funkčně to ale rozhodně žádná katastrofa není. Program zvládá práci s objednávkami, fakturami i skladem, poradí si s DPH, ale je vhodný i pro neplátce. Faktury dokáže provázat s daňovým přiznáním, s jehož podání elektronickou cestou vám AdmWinDE dokáže pomoci.

Fakturačka

Velmi jednoduchý program Fakturačka slouží v podstatě pouze k vytváření a evidenci faktur. To však spoustě samostatně výdělečných osob bohatě stačí, takže právě pro mnoho OSVČ může jít o velmi zajímavou alternativu k mnohem sofistikovanějším programům, jejichž pokročilé funkce by ale spoustě podnikatelů spíše překážely.

Značky

Podobné články

Odpověď v nepřítomnosti Seznam a Gmail

Odpověď v nepřítomnosti Seznam a Gmail

Tomuhle se při zacházení s PC vyhněte obloukem

Tomuhle se při zacházení s PC vyhněte obloukem

Programy pro výuku psaní všemi deseti zdarma

Programy pro výuku psaní všemi deseti zdarma

BMW výměník tepla

BMW výměník tepla

Nejpoužívanější dotyková gesta pro Windows 8 a Windows 8.1 Blue

Nejpoužívanější dotyková gesta pro Windows 8 a Windows 8.1 Blue

Ponořte se pod hladinu oceánu s Google

Ponořte se pod hladinu oceánu s Google "Street" View

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  c 2 f 4 7 8  :
 
Vzkaz: