stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9288
  • Uživatelů: 6548

Nové Call of Duty: Black Ops Cold War sa odhaluje v skvělém traileru

Autor: Michal M.  |   Publikováno: 1.11.2020 | Zobrazeno: 4866x

Jedna z nejoblíbenějších akčních sérií, Call of Duty, brzy dostane nové pokračování s podtitulem Black Ops Cold War. Treyarch a Raven Software spolu s vydavatelstvím Activision se tak pustí do studené války, který vyjde už 13. října. V tomto okamžiku o něm už víme poměrně dost informací. Že půjde o first person střílečku je asi všem jasné, stejně tak přítomnost Zombie módu. Pokud chcete vědět o 17. titulu ze série COD více, čtěte dál, nebo si rovnou podívejte trailer.

Call of Duty: Black Ops Cold War bude přímým sequelom ke Call of Duty: Black Ops z roku 2010.

Kampaň dle skutečných událostí

Kampaň se bude točit kolem Russella Adlera, pracovníka CIA, který bude sledovat ruského špiona, Perseuse, jak se snaží narušit křehkou rovnováhu mezi dvěma znepřátelenými zeměmi. Příběh je inspirován skutečnými událostmi a pokud jde o lokality, tak se podíváme do Východního Berlína, Vietnamu, Turecka i do velitelství KGB.

Samozřejmostí je možnost vytvořit si vlastní postavu - barva pleti, etnicita, pozadí, pohlaví, osobnost a pod. Kampaň bude končit více možnostmi, které se budou lišit podle toho, jak se bude hráč během procházení rozhodovat.

Multiplayer bude masivní

Při COD hře nemůže chabá multiplayer, který je alfu a omegou hraní. Dočkáme se nových módů i starých navrátilců. Mapy budou ve znamení zápasů 6v6 i 12v12 akce. Nový herní mód Fireteam byl představen už dříve a podporovat bude na jedné mapce až 40 hráčů. Vrátí se Create-a-Class systém is herními "class" - Gunfighter, Perk Greed, Danger Close, Lawbreaker. Podporováno je i cross-platform play. Skvělou zprávou je propojení s Call of Duty: Warzone, konkrétně systém odemykání zbraní - ty, které si hráči odemknou v Cold War, mohou být použity ve Warzone a naopak.

Zombíci nikam neodcházejí

No a bez zombíků to už snad ani nejde. Black Ops Cold War přinese novou příběhovou linku Dark Aether, která rozšíří původní Aether příběh z Black Ops 4. Hráči si mohou vybrat postavy z Multiplayer jako část CIA týmu Requiem. Postup ve hře z multiplayeru je sdílený s Zombies, takže je možné používat ty zbraně, které jsou odemčené. Tak co, těšíte se na nové Call of Duty pro rok 2020, nebo dáváte raději přednost konkurenčnímu Battlefieldu?

Značky

Podobné články

Hrajte FIFA 23 v předstihu. Early Access má několik podob. Jak ho získat?

Hrajte FIFA 23 v předstihu. Early Access má několik podob. Jak ho získat?

Minecraft crafting návod – výroba lektvarů

Minecraft crafting návod – výroba lektvarů

Farming Simulator 22 přichází s novým stavebním režimem - známe datum vydání

Farming Simulator 22 přichází s novým stavebním režimem - známe datum vydání

Nejlepší počítačové programy pro hráče počítačových her

Nejlepší počítačové programy pro hráče počítačových her

Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's

5 nejlepších her zdarma na letošní léto

5 nejlepších her zdarma na letošní léto

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  3 4 5 d d 9  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce