stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9289
  • Uživatelů: 6548

5 nejlepších her zdarma na letošní léto

Autor: Redakce  |   Publikováno: 23.6.2015 | Zobrazeno: 3214x

Léto, okurková sezóna každého hráče. Firmy vědí, že své herní povinnosti zanedbáváme fyzickými aktivitami u vody a podobnými nesmysly, jenže české léto nás prostě občas do přítmí pokoje osvětleného pouze monitorem zažene. Co ale ve volných chvílích hrát? Vybrali jsme pro vás pět parádních her, které vám seberou víc než jen léto, dáte-li jim šanci.

PlanetSide 2 – online FPS nejen na PC

Boje obřích proporcí jsou v PlanetSide 2 nejen velmi zábavné, ale také na pohled krásné. Sci-fi střílečka se proti sobě nebojí postavit stovky hráčů, kteří si vybírají classu a mohou používat dopravní/bojové prostředky. Hra je dostupná nejenom na PC, ale i na Playstationu 4, kde bychom se ale označení zdarma vyhnuli, protože multiplayer na konzoli vyžaduje měsíční předplatné.

Doporučujeme: PlanetSide 2

Alternativy: Heroes & Generals, Team Fortress 2

Heroes of the Storm – MOBA

Kvalitních MOBA her není málo. Dokonce jich je tolik, že se většina studií snaží vyniknout nějakou velkou novinkou. Třeba 3rd person pojetím, nebo inovativním RPG systémem, který nevsází na itemy a jejich schopnosti. A přesně to druhé je pravda pro Heroes of the Storm, MOBA hru studia Blizzard, což je vlastně takový praotec všech MOBA her díky módům pro Starcraft a hlavně Warcraft 3. HotS se jinak od LoL a DOTA2 moc neliší, ale co si budeme povídat, hrdinové ze Starcraftu, Warcraftu a Diabla jsou dostatečným důvodem pro to, vybrat si právě hru od Blizzardu.

Doporučujeme: Heroes of the Storm

Alternativy: DOTA  2, League of Legends

Hearthstone:  Heroes of Warcraft – karetní hra

Podruhé (a naposledy) tu máme hru od Blizzardu, který se Free-to-play rozhodně nebojí. Karetní hry jsou v kurzu a Hearthstone je toho nejlepším důkazem. Návyková hra ze světa Warcraftu je na pohled krásná, má dostatečnou hloubku herních mechanismů, ale souboje stále skvěle odsýpají, takže vám příležitostné hraní nesebere hodiny drahocenného času.

Doporučujeme: Hearthstone

Alternativy: World of Tanks Generals

Path of Exile – akční RPG

Milovníci Diabla 2 si nemusejí zoufat a kupovat ne úplně levné a ne úplně vychytané Diablo 3, protože mají Path of Exile, prvotřídní akční RPG zdarma, které nabízí kvalitní rozvoj postav, tuhé souboje, frenetickou hratelnost a také spoustu itemů, které můžete sbírat z padlých nepřátel. Grafika se taky povedla na jedničku a tak by Path of Exile mohla s Diablem 3 soustředit, i kdyby na nich visela stejná cenovka.

Doporučujeme: Path of Exile

Alternativy: žádné

War Thunder – online válečný simulátor

War Thunder a World of Warplanes/Tanks, nesmiřitelní soupeři, kteří bojují o velmi lukrativní trh s desetimiliony hráčů válečných „simulátorů“. Ačkoliv právě World of Tanks tento trh vlastně stvořil z ničeho, je to až War Thunder, kdo tomuto žánru dodal vyšší kvalitu, proto vám ho doporučujeme. Od grafiky, přes fyziku, až po možnost spojeného bojiště tanků a letadel, tím vším je konkurence zadupávána do země. Obzvláště v soubojích letadel je konkurence vyloženě silně zaostávající.

Doporučujeme: War Thunder

Alternativy: World of Tanks, World of Warplanes

Podobné články

Novinka Rogue Company potěší hráče na všech platformách

Novinka Rogue Company potěší hráče na všech platformách

Nejlepší módy pro American Truck Simulator

Nejlepší módy pro American Truck Simulator

Soutěžte na raketce o nový iPad mini a další nadupané ceny

Soutěžte na raketce o nový iPad mini a další nadupané ceny

Vyzkoušejte si uzavřenou betu Quake Champions zdarma

Vyzkoušejte si uzavřenou betu Quake Champions zdarma

Navodí správnou sváteční atmosféru: Top 10 nejlepších vánočních her na PC

Navodí správnou sváteční atmosféru: Top 10 nejlepších vánočních her na PC

Známe minimální požadavky FIFA 23. Nová verze k dispozici také na PC

Známe minimální požadavky FIFA 23. Nová verze k dispozici také na PC

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  f c 4 8 0 3  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce